J.C. صاحبخانه های پنی نزدیک معامله برای خرید خرده فروش ورشکسته

دو تا از شرکت جی سی پنی بزرگترین صاحبخانه ها به عنوان مدعیان پیشرو برای به دست آوردن کسب و کار فروشگاه زنجیره ای فروشگاه از ورشکستگی ، با توجه به مردم آشنا با این موضوع ظهور کرده اند.

گروه املاک سیمون شرکت، بزرگترین مالک بازار در ایالات متحده تعداد مراکز، و شرکای املاک بروکفیلد LP، یکی دیگر از مالک مرکز خرید بزرگ، با هم ملحق شده اند و در مذاکرات پیشرفته برای خرید عملیات خرده فروشی Penney، مردم آشنا با این موضوع گفت. در روزهای اخیر، این جفت ارز به گفته مردم، پیشنهادهای دیگر علاقه مند را کسوف کرده اند.

پنی پیشنهاد رقابت از شرکت خصوصی سهام شرکا Sycamore که حمل برچسب قیمت کمی بالاتر ، برخی از مردم گفت بررسی. اما سیمون و بروکفیلد امتیازات خاصی را بر سر توافق نامه های اجاره ای که پنی و وام دهندگان آن به عنوان ارائه ارزش بهتر به نظر می رسید، ارائه داد، همان مردم گفت.

سايمون به درخواست هاي اظهار نظر جواب نداد نمایندگان پنی، بروکفیلد و سیکاور از اظهار نظر خود افول کرده اند.

مذاکرات سیال هستند، مردم گفتند، و مطمئن نیستیم که توافق قابل قبول ی را برای پنی و وام دهندگان برتر آن تولید کنند. دیگر پیشنهادمی کنند که این فرصت را داشته باشد تا پیشنهاد رهبری را برعهده داشته باشد، که این پیشنهاد همچنین مستلزم تایید قاضی ریاست پرونده فصل ۱۱ پنی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در کورپوس کریستی تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im