J. B. شکار حفظ سرمایه صرف محدودیت محتاط در چشم انداز

یک J. B. شکار خدمات حمل و نقل, Inc. کامیون در گرداب Corp. مرکز توزیع در Wilmer تگزاس در سال 2018 است.

عکس: Sergio Flores/مهر نیوز

J. B. شکار خدمات حمل و نقل, Inc. نگه داشتن سرمایه خود را صرف بررسی و برنامه ریزی برای از سرگیری سهام buybacks در میان محتاط نظر ایالات متحده حمل و نقل در بازار علی رغم درآمد سه ماهه انتظارات.

این لاول کشتی.-بر اساس شرکت در نظر گرفته شده حمل و نقل bellwether است شاهد بازگشت تقاضا به عنوان ایالات متحده کسب و کار بازگشایی اگر چه تحول از coronavirus همه گیر در ادامه به مطبوعات حاشیه.

“ما انتظار داریم ما تخصیص سرمایه روند در نیمه دوم سال شامل سهام repurchases و قبلا پیش بینی هزینه های سرمایه اما ما حفظ دقیق پخش روزانه” interim Chief Financial Officer John Kuhlow گفت: در یک شنبه تماس با سرمایه گذاران است.

J. B. شکار به گزارش روز پنج شنبه 9 درصد افت سالانه در سه ماهه دوم سود خالص به $121.7 میلیون نفر به عنوان حجم کاهش یافته و در وجهی کامیون-راه آهن بخش بزرگترین بخش. شرکت تولید $2.15 میلیارد دلار درآمد پایین 5 درصد از مدت مشابه در سال 2019 اما پیش از انتظارات است.

این شرکت انتظار دارد که 600 میلیون دلار به $625 میلیون دلار در هزینه های سرمایه در این سال حدود 4 درصد از محدوده آن فاش شده در آوریل و حدود 11 درصد کمتر از در ابتدا هوا در ماه ژانویه است.

J. B. شکار سپری کرده است به شدت در سهام buybacks در طول سال از جمله مبلغ 75 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 اما نمی خرید مجدد هر سهم در سه ماهه اخیر به جای انتخاب برای افزایش نقدینگی خود را به عنوان همه گیر با مته سوراخ کردن در ایالات متحده آمریکا

آقای Kuhlow گفت: این شرکت وارده 25 میلیون دلار در هزینه های مربوط به Covid-19 این سال است.

زنجیره عرضه اختلالات از همه گیر انداخته اند J. B. شکار حمل و نقل شبکه از تعادل خارج اضافه کردن به هزینه های شرکت حرکت می کند بیشتر تجهیزات به ساحل غربی برای دیدار با تقاضا وجود دارد و برای آن وجهی خدمات این شرکت اعلام کرد.

بیشتر

  • J. B. شکار حفظ سرمایه صرف محدودیت محتاط در چشم انداز 17 جولای سال 2020
  • Pandemic گونه مواد غذایی ایالات متحده به عملیات بانکی ژوئیه 16 سال 2020
  • بزرگ دریانوردی سازمان ملل توافق می کنید برای باز کردن مرز برای خدمه تغییرات ژوئیه 10 سال 2020

تنگ ظرفیت حمل و نقل نیز رانندگی تا نرخ بازار وزن در J. B. شکار کارگزاری حمل و نقل کسب و کار. بخش ارسال شده یک عامل از دست دادن $13.1 میلیون دلار در سه ماهه دوم در مقایسه با یک عامل از دست دادن $600,000 در همان دوره در سال 2019.

“حاشیه ناپایدار هستند در داخل کارگزاری من می گویند در سراسر این صنعت در حال حاضر” رئیس تجاری افسر شلی سیمپسون گفت: در روز پنج شنبه در تماس با سرمایه گذاران است. “من فکر می کنم این یکی از مهمترین محیط های محدود من را دیده اند.”

زمانی که قیمت در بازار که در آن شرکت های باربری کتاب آخرین لحظه, حمل و نقل, سقوط در آوریل و مه برخی از حامل به حال به احتمال زیاد پارک کامیون خود را و یا به دنبال کار در زمینه های دیگر “تا زمانی که کسب و کار برگشتم” خانم سیمپسون گفت.

بازار می تواند به شل کردن فقط به عنوان به سرعت کردیت سوئیس تحلیلگر آلیسون Landry نوشت: در یک جمعه پژوهشی توجه داشته باشید.

“به حدی است که نرخ نقطه همچنان افزایش یابد و ما فکر می کنیم ظرفیت خواهد شروع به خزش به بازار” خانم Landry نوشت. “در نهایت آنچه در آن پایین می آید به این است که تقاضا; و اگر قدرت های اخیر بود و در واقع رانده شده توسط عوامل گذرا هر دو وجهی و حمل و نقل نرخ به احتمال زیاد تحت فشار باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی.”

نوشتن به جنیفر اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de