من درک آنچه در آن به معنی یک ناسیونالیست

مقاله زیر Facebook پست توسط Natashja Rathore یک فیلمساز و کارآفرین اجتماعی. او در توییتی نوشتن در یک موضوع شامل شصت و نه توییتهایی. توییت رفته ویروسی.

زیر بسیار سیاسی و احتمالا سیاسی نادرست قطعه. من هرگز واقعا ابراز دیدگاه های سیاسی من. اما این زمان آن را موضوع مرگ و زندگی است و من فکر می کنم این از اهمیت حیاتی است. اگر شما زمین تا خواندن همه چیز و هنوز هم نمی توانید نظر من – لطفا پست خود را تند و زننده نظرات در اینجا. من نمی باید زمان و انرژی ذهن-فضا و یا تمایل به شرکت در یک بحث با شما. اگر شما با من موافق شما می توانید انتخاب کنید برای خاموش ماندن یا با فشار unfriend را فشار دهید. من نمی ذهن ریختن برخی از سمیت از من Newsfeed. در اینجا می رود :

بحران مربوط به مرگ و زندگی است, بهترین زمان برای قضاوت در مورد یک فرد قصد. برای آن است که در این زمان است که ماهیت واقعی ما نازل شده است.

یافته های من شده اند در حالی که مقدار زیادی از هندی ها بی مخ عضو شورای نظارت مدت شنیدها و bhakts با یک بهانه برای فشار خود را مذهبی یا افراط گرایان ایده های زیادی بخشی از “فکری” و “بیدار” جامعه در حال بهتر با خود و بی فکر و کور و نفرت به مودی. چگونه می توانم شما را از طریق حرکت های افراطی ایدئولوژی در هر دو به پایان می رسد ؟ چگونه می توانم شما را حس حقیقت ؟

Gene Sharp آمریکایی علوم سیاسی که دارای چندین کتاب نوشته شده در مورد چگونگی تخریب یک دولت است. او آمده است تا با 198 روش در مورد چگونه به پایین آوردن یک دولت از طریق غیر خشونت آمیز و دموکراتیک راه. این جنبش باید به بحث در مورد صلح و دموکراسی اما رندر دولت. غیر عملکردی به یک نقطه از آن سراسری در ماشین آلات. در پایان سیستم های که اضافه کردن قدرت به دولت بی اثر تبدیل خواهد شد و سقوط. برخی از این روش های اجرا شده در میدان تحریر در مصر – همان چیزی که اتفاق افتاده در اوکراین در برابر روسیه است. هنگ کنگ برای 76 روز – وجود دارد ویران!

برخی از این روشها عبارتند از: – پرتاب سنگ به سوی پلیس و خود ما نیروهای امنیتی از بین بردن خود را از مسیرهای مسدود کردن جاده ها آتش میزنند برای موتورهای آتش – (چه استفاده می شود برای خاموش کردن آتش – سوزاند اولین بار آن را به طوری که همه چیز می سوزد) قرار دادن زنان و کودکان در خط مقدم اعتراض به اسید بسته کوکتل مولوتف (بمب بنزین) با استفاده از رسانه ها به اجرا منفی مبارزات گسترش جعلی, اخبار گمراه کردن مردم و به نوبه خود ما مردم در برابر دولت.

هنگامی که شما این را در چارچوب آنچه که اتفاق می افتد در دهلی نو در لباس مذهبی شورش – به نظر می رسد به عنوان اگر اینها استراتژیک روش برای پراکندن دولت. به خوبی از طریق فکر و عمد توسط باهوش و تحصیل کرده به خوبی خوانده و آگاهانه مردم است. هر آنچه که اتفاق افتاده در دهلی انعکاس مستقیم حداقل 70-80 از روش ژن تیز ذکر شده است.

کا ربطی به این.

این هیچ ربطی به مسلمانان است.

ما نیاز به درک که با اندازه و جمعیت این کشور – سکولاریسم نیست حتی برای سوال! هند جان سالم به فرانسوی, پرتغالی, انگلیسی, مغول و ما سکولار پارچه باقی می ماند unscarred – آنچه یک زن و شوهر از Hindutva شنیدها? آنچه که بیشتر نگران کننده است این است که این ملت غارت شده است و نگه داشته شده است یک کشور جهان سوم برای دهه ها در پایان. این رونق برای چندین دهه فساد و سلسله سیاست است. آنچه بیشتر نگران کننده هوشمند است که به خوبی خواندن و تحصیل کرده مردم در حال خرید به اطلاعات غلط و به لحاظ سیاسی تحت تأثیر.

در حالی که من موافق است که داشتن BJP در قدرت داده است افزایش و مرتب کردن بر اساس پیچ خورده حق به برخی از مذهبی شنیدها و عضو شورای نظارت مدت با مقرره برنامه – بازی های سیاسی است که به پایین آوردن مودی است و حتی بیشتر خطرناک به دموکراتیک و سکولار و پود این ملت است. راه راه خطرناک تر از برخی از مذهبی شنیدها و احمقها. کسی که می داند هر چیزی در همه در مورد رهبری می دانیم که اولین حکومت از رهبر است که شما حمل و تیم خود را با شما هر چه غیر مسئولانه و یا بی کفایت آنها علت است که کار تیمی است. هر کسی که می داند هر چیزی در مورد خوب بودن بازیکن تیم می داند که بدون توجه به آنچه شما مسائل داخلی هستند و شما را افشا عضو تیم خود را برای او/او, اشتباهات شما پلاگین شکاف و حرکت می کند.

اما چرا هر کسی نفرت مودی ، هند جان سالم به در دهه فساد و سلسله سیاست است. برای نشان دادن یک مثال از زندگی شخصی من – پدر من نقل مکان کرد به بمبئی در سال 1998 شروع به کار خود را به عنوان یک متخصص گوارش – او یکی از پیشگامان جراحی آندوسکوپی سونوگرافی در هند. او ساخته شده راه خود را از درآمد Rs. 12,000 یک ماه به داشتن و در حال اجرا خود را اختصاص داده شده در بخش گوارش بیمارستان در قلب شهر بمبئی. اما این سفر نشده است یکی از آسان است. در طول این سالها او حرفه ای شده است ostracised کل برادری تبدیل شده علیه او مواجه شده است و تهدید به مرگ و خشونت وجود دارد یک نمونه که در آن شنیدها فرستاده شدند و به ضرب و شتم تا دستیار او. چرا ؟ چرا که او بهتر از بقیه است ؟ چرا که او حاضر به دادن به فساد و قطع عمل در هزینه از بیمار است. این طبیعت انسان است. ما نمی خواهم به هر کسی یا هر چیزی موفق شود. به خصوص اگر کسی که متعلق به یک شهر کوچک و یا پایین تر اجتماعی و اقتصادی اقشار.

چیزی که با هند است که ما تا به حال هرگز یک رهبر است که نشان دهنده 90% جمعیت هند, ما تا به حال هرگز یک رهبر است که یک Chaiwala, که می آید از آن اجتماعی و اقتصادی اقشار که درک عمومی هند ، مودی می داند که برای هر گونه تغییر در هند – ما نیاز به جنبش و نه قوانین. بسیاری از آنچه که مودی به اجرا در کشور سرعت که با آن چیزهایی تغییر کرده است, راهی که او در برخورد با شرایط و مردم ستوده است. ملموس تنها چیزی که شاید یکی می توانید فشار با نوک انگشت یک سوراخ در سمت راست در حال حاضر اقتصاد در این نقطه اما اقدامات شدید گرفته شده است و فقط زمان خواهد شد بگویید اگر اینها واقعا موثر است یا نه. در واقع من مشاور مالی گفته است که اگر وجود دارد هر اقتصاد است که انتخاب کنید تا سریع تر پست COVID آن اقتصاد هند چون 90% اعتماد به نفس کافی.

من یک گجراتی کلیپ صوتی از دکتر Sharad xavier seurat یک MBBS, MD دکتر و نویسنده در آن است که صحبت کردن در مورد اخیر قبل از COVID مکالمه او با مودی. از او پرسید “چه خبر این روزها?” و او می گوید هر کسی پاسخ عادی شده اند که “من خوب هستم”. مودی در زمان حاضر و با صداقت و جدیت و پاسخ “Sadhana”. پس از او پرسید “چه نوع Sadhana?” – که مودی پاسخ داد: – “Sadhana برای به دست آوردن کنترل بیش از خواب. برای کاهش این مقدار که من خواب است.” او شگفت زده بود باعث شود او می داند که برای یک واقعیت مودی خواب تنها 3-4 ساعت در روز است. بنابراین او پرسید که “من شنیده ام شما در حال حاضر خواب بسیار کم است. چقدر بیشتر شما می خواهید برای کاهش ساعت که شما خواب؟” مودی در پاسخ تمام جدیت “من نمی خواهم به خواب در همه.” مردم ممکن است پیدا کردن این باور نکردنی اما او می گوید: “من درک می کنم این به این دلیل من عمل sadhana خودم است و آن را ممکن است برای به دست آوردن کنترل بیش از خواب sadhana. افسانه می گوید ما هانومان هرگز خواب.” آنها صحبت کرد و بسیاری پس از آن و از او پرسید سوال دیگری “اما چرا شما می خواهید به انجام این کار. برای چی؟” مودی گفت: “برای این کشور و فقر است. این ملت بزرگ است اما ما غارت شده و من نیاز به آن را تعمیر. 20 ساعت است که بیش از حد کوچک. من باید تمام 24 ساعت.” در حالی که گفت این مودی به حال اشک در چشمان و در حالی که گوش دادن به این دکتر Sharad تا به حال اشک در چشمان او. آنها سپس به صحبت در مورد مودی روز در هیمالیا و چشم انداز او بود – او موفق به دریافت یک پیام را تبدیل به یک Sadhu اما به جای بازگشت به خدمت به کشور است. دکتر Sharad از او پرسید “وجود دارد بسیاری از مردم پس از زندگی خود را در حال حاضر. شما در بالای همه hitlist. شما نمی ترسم.” — مودی گفت: “این زندگی من هدف این است که برای خدمت به این ملت است. تا چنین نقطه هدف من نیست برآورده هیچ کس نمی تواند مرا بکشند. و هنگامی که هدف من برآورده شده است هیچ کس نمی تواند من را نجات دهد. من نمی ترسم از مرگ است. من اینجا هستم برای تحقق هدف من است.” — دکتر Sharad می گوید: “من مرتب به کورکورانه به دنبال کسی. هنگامی که ما از رفتن به خرید یک matka ما به آن دست کشیدن چند بار برای بررسی اگر آن را kaccha یا پککا. این نیست matka. این مرد. که زدم چند بار. نه با یک نفر بلکه با 1.3 میلیارد نفر و او هنوز هم می ایستد قوی است. او یک kaccha matka. او یک kaccha مرد.”

در حالی که فیلم ها و توییت از خشونت فوران در چین هوبئی در میان این مستند در حال پایین کشیده به شدت توسط دولت چین ویدئوها از کارگران مهاجر در جمع هزاران نفر و توییتهایی نخوری دولت هند همچنان به سیل اینترنت بی سابقه ای در اعداد است. اگر دولت به عنوان فاشیستی که شما ادعا می کنند آنها – خواهد شما حتی آزادی برای انجام این کار ؟ آن بوده است که 6 سال توسط راه – اگر یک دولت فاشیستی بود به اتفاق می افتد در صورتی که واقعا قصد آن را اتفاق افتاده است در حال حاضر. یکی از دوستان از امریکا فرستاده من صدای توجه داشته باشید این صبح است. او گفت: “Natashja من دیده ام مردم در انتقاد از دولت در همه جا. اما در هند, سطح مردم خم شدن به یک سطح کاملا متفاوت است.”

منفی در توییتر دیوانه است. این توییت ها و پست ها می روند مانند قبل از هرگز. نزدیک به 4.5 میلیارد نفر هستند در اینترنت اگر شما گمراه کردن آنها و ایجاد یک روایت که اگر دولت. ناکارآمد است کار خود را نیمه انجام می شود. ژن تیز می گوید که وجود دارد چند سیستم است که اضافه کردن قدرت به دولت و شما نیاز به استفاده از رسانه ها به آنها را پایین آورد. این هیچ جای تعجب است که مردم در حال حاضر آغاز شده به هدف Sylvia و مختلف دیگر معنوی سازمان – اما شما واقعا نمی توانید فشار با نوک انگشت یک سوراخ در Jaggi منطق و عمل برای اکثر مردم رفت و آمد مکرر به ارزان تاکتیک. در حالی که صندلی فعالان نشستن خود را در حساب توییتر گردند و نفرت, Sylvia است که هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی فوق العاده تغییر جهان سیاست.

به اندازه کافی وجود دارد و مردم بیشتر در خارج وجود دارد در توییتر که رسانهها مانند ماشین بدون حتی خواندن این پست فقط به این دلیل آنها مغرضانه برخی از پرداخت به پاسخ برخی از آنها فقط علاقه مند به پر شور تیتر – و شما می دانید که چگونه ما انسان ها زمانی که ما عامل با تعصب مثل من ذکر شده در بند باز کردن. یک گروه از 25 اثرگذارندهها به اندازه کافی برای ایجاد یک صدای جیر جیر روند در توییتر. من رعایت شده که این افراد با استفاده از شب و شب ساعت به روند منفی توییتهایی. این زمانی است که مردم در غرب از خواب بیدار – که درک و طرف داستان آنها را دریافت کنید. به خوبی معنی روشنفکران و دانشجویان که ماندن تا دیر ساده ترین اهداف – هیچ کس می خواهد فاشیسم هیچ کس می خواهد افراط گرایی مذهبی هیچ کس می خواهد اجتماعی جنگ هیچ کس می خواهد خونریزی.

آن روز 4 مستند امروز هند است ثبت نام بیش از 1000 نفر در حال حاضر. در حالی که 4 زاغه نشينان از 4 مختلف زاغه خوشه در بمبئی را آزمایش مثبت برای COVID هزاران نفر از کارگران مهاجر در خارج در بزرگراه پیاده روی بازگشت به روستاهای خود در حالی که بسیاری از دیگران بودند تقبل قایق از آب عبور توسط DTC اتوبوس به مرز و رها.

هند به شمار تعدادی از مشکلات هنگامی که در تلاش برای مقابله با COVID در درجه اول به دلیل 1) آموزش بزرگسالان بی سواد 2) واقعی بزرگسالان بی سواد 3) جعلی WhatsApp اخبار 4) گرایش روشنفکران و 5) سیاستمداران بد . در ملی, آدرس بیش از این دوره از هفته نخست وزیر التماس صاحبان کسب و کار با دست خورده به ادامه پرداخت کارکنان خود و مراقبت از خود را در میان کارکنان این بار تلاش. در عین حال فیلم ها رویه مانند زن که خدمتکار بود ممنوع از ورود به جامعه است. او شروع به جیغ “که جهنم در حال رفتن به پرداخت من برای 3 هفته ؟ شما می رویم به پرداخت ، نخست وزیر خواهید به پرداخت ، او خوب است. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با او. او به کار خواهد آمد.” — متاسفانه این طرز فکر بسیاری از هندی کارفرمایان و به عنوان یک نتیجه بسیاری از کارگران مهاجر حذف شده اند از شغل خود.

نخست وزیر التماس با دست خورده در تلویزیون ملی “لطفا برای حفظ فاصله اجتماعی. بماند که در آن شما هستند. نه بازگشت به روستاهای خود را.” – و هنوز هم ما در دریایی از انسان ها جمع آوری شده و سرگردان در مرزهای دهلی نو ، پس چه مشکلی پیش آمد ؟

یکی از مسیر های ما را می توانید در اینجا است – دولت باید فکر می کنند می تواند از ذرات قبل از اعلام یک مستند. آنها باید پیش بینی این دانستن هند ، اجازه دهید فقط قبول آن است. اما ما در حال اجرا خارج از زمان و آن حیاتی بود به صورت یک مستند که در آن نقطه در زمان. آن را قطعا زمان مناسب در چرخه گیر – تماس با آن را زودتر خواهد ما را ترک کرده اند خسته و تماس با آن بعد را پرتاب این وضعیت بیشتر از کنترل خارج شده از آن است که در حال حاضر. می تواند از آنها ساخته شده اند خانههای امن در استادیوم به جای این کارگران مهاجر? مطمئن شوید که احتمالا ایده خوبی است اما پس از ساعت آدرس بیایید اعتراف هیچ کس انتظار می رود این نوع هرج و مرج!

تحمل همه چیز را در ذهن از دولت مرکزی تماس مستند کشور به بسیج پزشکی, لوازم و تجهیزات در سرعت نور به فعال اقتصادی بسته بندی و به طور کلی پاسخ به بحران به نظر می رسد بسیار خوبی در نظر گرفته شده. در آن زمان چین 10 روز برای ساخت 1000 تخت بیمارستان. هند تبدیل به آهن هند به 6370-تخت تسهیلات یک شبه. آماده سازی و برنامه ریزی که رفته به مدیریت این بیماری همه گیر در یک کشور مانند هند است بی سابقه در تاریخ جهان است.

با توجه به این کارگران مهاجر بسیاری از آنها گفته اند که آنها اطلاعات غلط از طریق خبر جعلی واتساپ و DTC مردم که اتوبوس در حال پیمودن و آنها قادر خواهید بود برای دریافت در هیئت مدیره از آناند Vihar. دوباره ژن های تیز 101 – شایعات پخش شده بودند و وحشت ایجاد شده بود به این وضعیت را به جایی که آن را در حال حاضر است.

دولت مرکزی به معنای واقعی کلمه انجام می شود همه چیز را در قدرت خود و با توجه به اندازه ملت و تراکم جمعیت و تراکم مغز از جمعیت هند برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. اما متاسفانه از آن شده است به وضوح نمایش داده می شود بارها و بارها در دهلی نو که چندین نیروهای در بازی در سناریوی سیاسی که دوست دارم به تماشای مودی دولت شکست حتی اگر آن را در هزینه از شهروندان و ملت است. این چه غم انگیز است — آنچه که امروز اتفاق می افتد که یک تراژدی برای سیاست در هند, اما بالاتر از همه آن است که یک فاجعه برای بشریت است.

پس از همه چیز که مودی انجام داده است برای ملت در گذشته 1 هفته با وجود بسیاری از چالش های هند در نظر فقیر سیستم بهداشت و درمان کافی نیست تست کیت و فقر و خیره indisciplined آشفته عمومی غیرعلمی احمقها; پس از رفته در بین سیستم عامل های مانند اجلاس G20 به دست کشیدن حس به هیولا رهبران کشورهای دیگر که “زندگی انسان مهم تر از اقتصاد” #ModiMadeDisaster روند در توییتر امروز با مردم ادعا مودی “پرسشگری دارد” تحت فشار قرار دادند هند به مرحله 3 از جامعه انتقال است. همه چیز است که اتفاق می افتد در هند امروز اثبات شده است فراتر از شک که مخالفان از جان گذشته است. آن را اثبات فراتر از شک که آنها را به انجام همه چیز آنها می توانند به گه در چه نارندرا دست یافته است. آنها هر چیزی را در آن طول می کشد برای پایین آوردن نارندرا حتی اگر آن را در هزینه از این کشور و مردم آن است.

من می خواهم شما را به یک لحظه و اجازه دهید این نزول است. در زمانی که مردم در حال مرگ هستند در زمانی که این موضوع مرگ و زندگی است. در زمانی که آن را در مورد ایستاده تا برای کشور خود و صرفه جویی در زندگی خود. مخالفان انتخاب کرده است به افشای آسیب پذیر ترین گروه از مردم و استفاده از آنها به پایین آوردن مودی.

این هیولا به شما رای دادند. اجازه دهید که غرق.

پسر من امروز خوشحالم که Amit Shah تقلب لعنت انتخابات! (یعنی اگر او تقلب در انتخابات) من می خواهم که احتمالا انجام همان در خود جای دهد. اگر من پیشرو این کشور امروز به هیچ وجه در جهنم من می خواهم اجازه دهید هیولا مانند این را کنترل کرد. پیچ دموکراسی! ما آن را سزاوار نیست. ما نیاز به یک رهبر است که می توانید همه چیز راست.

امروز من به درک آنچه در آن به معنی یک ناسیونالیست. امروز من فهمیدم که واقعی ضد اتباع هستند. امروز من با افتخار از رهبر ما. در آن طول می کشد جرات و مقدار زیادی از شن به ایستادن به گه مثل این و هنوز ظهور پیروز. امروز من سپاسگزار برای مراحل او گرفته برای حفاظت و آماده سازی هند برای این بیماری همه گیر. امروز من شرمنده از خودم برای داشتن ایستاد و صحبت در مورد این قبلا برای ترس از آنچه من artsy-fartsy چپ لیبرال دوستان فکر می کنم. امروز من علنا اعلام حمایت از من برای دولت مودی.

با من تماس Bhakt. Unfriend من. من اهمیتی نمی دهند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>