آن مال برای گرفتن

انرژی شما در حال حاضر تراز وسط قرار دارد به بهترین وزن خود را بهترین کار خود را به بهترین soulmate, بهترین وفور بهترین آرزو هر آنچه در آن است.

از آن لذت ببرید در حال حاضر.

برای انجام این کار انرژی جهانی می خواهد به شنیدن از شما است که شما به این باور دارم و آنچه در آن به معنی برای شما به تراز وسط قرار دارد را با کمترین و بیشترین فراوان خود.

می گویند آن را به طوری که جهان می تواند آن را بشنود. ادعای آن منبع می داند که شما در عمل از ایمان و اعتماد است. آن را می خواهد شما را درست به آنچه که شما در وسط از زندگی خود را حق در اینجا در حال حاضر. بنابراین آن را می گویند مثل شما معنی آن زندگی می کنند مانند شما آن هستند و اعلام شبیه هیچ دیگر حقیقت بالاتر از آن!

هنگامی که شما شروع به باور آن شما خودتان را جذب تمام چیزهایی که تسهیل در به ثمر رسیدن که تمایل. شما شاهد خواهد کرد که آرزو برآورده شده درست قبل از اینکه چشم خود را.

زندگی-وضعیت شما در حال حاضر دقیقا همان جایی که شما هستند به معنای. بنابراین در آغوش این به عنوان بهترین مکان برای شروع و شروع در حال حاضر با بعدی بهترین چیز برای شما به انجام. نه بر دوش و ترس با قدر از وضعیت خود ، آن را تمام خواهد شد خوب یک گام در یک زمان. نمی ترسم از این مرحله و سایر ریز مراحل است که شما را در زمان به هدف خود را.

زندگی در لطف خود را جهانی انرژی اعتقاد داشتند که این خود سرنوشت امروز و کار از آنجا مهم نیست که چقدر دشوار است به راه بود.

که در پذیرش شما باید اذعان کرد زندگی خود را-وضعیت به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از سرنوشت خود و نقل مکان کرد وجود دارد.

آن را ممکن است به شما اجازه نمی دهد و ممکن است غرق خود را در حال, در ابتدا, اما شما اذعان کرد که شما گرفته اند گام به حرکت کمی به جلو. که ستودنی است.

که در آغوش سرنوشت خود و قدرت خود را.

در زمان, شما متوجه خواهد شد که آنچه در آن به معنی برای زندگی خود هدف و قدرت و حفاظت. شما ببینید چه اطلاعات جهانی و تلاش برای گشودن از طریق شما در این زندگی-وضعیت است که شما را لت و پار و درهم شکست.

ببینید که وجود دارد این است که تکامل روح خود را در این فرایند و قبول آنچه در آن است. دریافت که دیدگاه تازه و بینش به جایی که شما هستند و آنچه که به شما نشان داد.

این مسئولیت خود را به دم خود را با سعادت و عشق از منبع. آن را در روز مراسم به تصویر خودتان شاد, غوطه ور در عشق بی قید و شرط از جهان بی باک و آماده به انجام هر کاری که لازم است انجام شود تا به ادعای خود فراوانی است. و سپس تماشای آن را به نظر می رسد. دیدن پاسخ خود منبع آوردن سرنوشت خود را به شما. باز و پذیرا برای بالاترین خوب است. آن است که وعده خود را ساز و این اتفاق خواهد افتاد.

شما ببینید اثبات است.

بنابراین می دانم که شما شایستگی خود را شفا.

درک کنند که این فراوانی است که شما در حال حاضر مهم نیست که شما و جایی که شما هستند. شما لازم نیست برای کنترل هر کسی یا هر چیزی را به مستحق بهترین خود را. شما شایسته به اندازه کافی خوب به اندازه کافی قشنگ به اندازه کافی اعتماد به نفس به اندازه کافی هوشمند به اندازه کافی و شما را به آنچه شما باور شما نبود که خیالی نبود. این است که چگونه شما ساخته شده است. پیش بینی های خود را از عدم نادرست هستند و شما نیاز به را تشکیل می دهند و ذهن شما را به درک که آنها نادرست است. به جای باور به این غلط عدم باور در واقعیت از نقاط قوت شما را داشته باشد. نفس را تشویق می کند شما را به دیدن خود است که جدا از این یکی و نه به اندازه کافی منبع خود را تشویق می کند شما را به خودتان را به عنوان یک منبع کامل راه خود را دریافت فراوانی در لحظه ای که شما انتخاب می کنید به قبول آن است.

یک نسخه وجود دارد از شما در حال حاضر است که بدون کنونی خود را فاقد و درگیری و بهترین نسخه از شما. و اعتقاد داشتند در این نسخه وظیفه خود را. پرسیدن سوال در مورد این نسخه و چه کسی این جهانی و هوش است همه معتبر هستند گام برای رسیدن به یک نقطه پذیرش و ایمان را در زندگی خود را. آیا نمی شود در گیر این سوال نه می دانیم از طریق خود بودن.

می دانید که این نسخه شماست برای گرفتن است و می گویند “من از صمیم قلب قبول که من کامل و تمام و فراوان در حال حاضر و من دریافت حقیقت من!” و پس از آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de