آن را به ایالات متحده آمریکا, من دیده ام

آن سه هفته به اولین سفر من به آمریکا هنگامی که من برای اولین بار شنیده بوق یک ماشین شاخ. میزبان من به من اطلاع داد که بوق در نظر گرفته شد توهین به سایر کاربران جاده بود و به ندرت با توسل به آن باید. در جاده های خط نظم و انضباط و محدودیت سرعت به شدت پایبند به. عبور و مرور را از راه حق در تقاطع ها. من زده شد توسط مدنی در نظم و انضباط در جاده ها, مراکز خرید و دیگر اماکن عمومی.

دیگر جنبه های زندگی که اعتصاب برای اولین بار بازدید کنندگان تمدن و فرهنگی حساسیت مردم است. عبور غریبه استقبال یکدیگر با شاد ‘سلام’ و یا یک لبخند و یا یک اشاره. اگر در انگلستان”, انگلیسی خانه خود قلعه” در ایالات متحده آمریکا می تواند زندگی در انزوا پر زرق و برق اگر کسی تصمیم به درون یک جامعه متمدن.

اصل “مشتری پادشاه است” است و نه خالی از شعار و کلیشه. فروشندگان و صاحبان فروشگاه و ارائه دهندگان خدمات—همه به طور جدی آن را به عنوان اگر زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد. شهرت به پایبندی به جدول زمانی در حال arduously محافظت می شود. فقط به یک نمونه ساخته شده به سفارش پیراهن تحویل داده نشد در برنامه. آن بود نه تقصیر از فروشگاه اما از خدمات پیک. زمانی که شکایت از فروشگاه ارسال یک جایگزین. یک روز بعد اصلی اعزام به من رسید. من به نام این فروشگاه به اطلاع رسانی است که من برای آن پرداخت. فروشگاه گفت: لازم بود; من می توانم آن را نگه دارید. آن را در یک راه غرامت فروشگاه پرداخت می شود برای به تاخیر بیاندازد. سوپر مارکت ها مانند Costco قبول بازگشت از کالاهای خریداری شده حتی اگر آنها استفاده می شود چند بار.

سخت گیر می شه گیاه خواران مثل من باید بدون دغدغه در مورد آلودگی گوشت در ساخته شده و به منظور تنقلات در کنار جاده مترو یا Dunkin’ دونات franchises. تامین کنندگان فصل تازه دستکش برای ساخت هر سفارش. به من اطلاع داده شد که همه آمریکایی رسانه های مواد غذایی و بستنی سرو پرتاب دور از هر گونه باقی مانده زمانی که آنها نزدیک برای شب.

یک جنبه مهم از آمریکا زندگی مدنی است که چگونه مردم از متنوع در زمینه های فرهنگی و اقوام زندگی می کنند در هماهنگی کامل است. هفتگی خانه, تمیز کننده, بازدید که فرض من در جایی و لوله کش بودند مکزیکی مهاجران; هر دو بیش از هفتاد. یک راننده تاکسی که ما با آنها درگیر برای رفتن از فرودگاه فیلادلفیا به خانه ما در خرس (دلاور) چهل مایل از من دور بود و بنگلادش. فروشگاه متصل به یک ایستگاه بنزین اجرا شد توسط یک Sardarji بود که بیشتر در سهولت هندی از زبان انگلیسی. آفت کنترل شرکت مشغول به پاک کردن اشکالات تخت فرستاده شده در یک آفریقایی–آمریکایی تکنسین. گند بود که باید انجام شود در 150 0 F (50 0 C). او کار خود را بدون پاسخ می دهد; پذیرفته $50 نکته با پوزخند و به سمت چپ.

ما سفر در زمان ما به مکان های مختلف در منطقه خلیج در کالیفرنیا; از دالاس از طریق Austin و هوستون به کورپس کریستی در تگزاس; و در سواحل شرق به مکان هایی مانند ویرجینیا , نیوجرسی, نیویورک, واشنگتن, DC و تا به رودخانه و ابشار نیاگارا در مرز کانادا. ما را دیده اند در همه جا سفید, آمریکایی, اسپانیایی, افریقایی–آمریکایی ها و سرخپوستان—همه کار در پشت سر هم; صمیمانه تعامل با یکدیگر و رفتن در مورد شغل خود را. اگر وجود دارد هر گونه نژاد پرستی ما نیست, آن را حس.

وجود دارد عجیب و جالب آمریکا راه را برای گدایی بیش از حد. گدا نمی کمین کردن اما در سکوت نشستن در پیاده رو با یک پلاکارد گیر کردن خواندن “هستم بی خانمان. لطفا کمک کنید”.

این است که می گویند هیچ جرم و جنایت است. به ما گفته شد نیویورک مترو شدند امن نیست در شب زمانی که آنها گرفته توسط derelicts و معتادان به مواد مخدر.

از آنچه که ما دیدم و شنیده مأموران اجرای قانون بودند و حتی دست و نبود تبعیض بین قومیت و دیگر. اگر وجود دارد هر گونه استثنا آن بود که پلیس می دانست که در پیشبرد این فرد به دنبال بازداشت شده بود و یا مشکوک به حال سابقه جرم و جنایت است.

ما برس با مأموران اجرای قانون دو بار و در هر دو موارد افسران مودب و به دنبال حل و فصل مسائل با لمس همدلی است. اولین بار ما تا به حال یک مشکل با مقامات اداره مهاجرت در سان فرانسیسکو. من نمی تواند پر در آدرس محلی اقامت’ ستون در فرم مهاجرت به عنوان من آن را نمی دانند. من توضیح داد که به افسر که دختر من بود از آمدن به فرودگاه به من را انتخاب کنید تا. او گفت که این کافی نیست. آنها نمی تواند اجازه دهد یک مهاجر که “آیا محل اقامت”, وارد, ایالات متحده است. ما نمی دانم چه باید بکنید. در نهایت او کوتاه آمد و گفت: آن را به عنوان اولین بازدید ما او اجازه می دهد ما; مهر گذرنامه های ما و به گرمی از ما استقبال.

دومین حادثه در محل یاددلاور. تمایل به تماس با هندوستان تماس گرفتم +91 بدون پیشوند آن را با ISD کد 011. حتی اگر آن را دقیقا درست شماره گیری سیستم “به صورت خودکار تصحیح” آن—به discomfit من آن را به عنوان معلوم شد—و

ارسالی آمریکا اضطراری کد 911. وجود دارد یک جواب از طرف دیگر قبل از من می تواند قطع تماس بگیرید. مهم نیست. این سیستم در زمان بیش از. در چند دقیقه دو carloads سنگین پلیس با بی سیم مجموعه و اسلحه آویزان از کمربند خود را فرود آمد در خانه. زمانی که من در جواب بل منجر افسر مودبانه از من پرسید که آیا من تماس گرفته شده 911. من گفت: من. با عذرخواهی من توضیح داد که من در تلاش بود برای تماس با هند و به جای آن از کد +91 باید با 911 تماس گرفته شده اشتباه است. او از من پرسید اگر من مطمئن بودم همه چیز خوب بود. من به او اطمینان داد که هیچ مشکلی وجود ندارد. او را پذیرفت و عذرخواهی و توضیح; گفت آن خوب بود و رفت.

من در بازدید از ایالات متحده آمریکا دو بار در سال 2017 و 2019. در آن زمان من وجود دارد من تا به حال دیده نشده یک اشاره از نژاد پرستی—مگر اینکه کل ملت بود و تظاهر. آنچه پس از آن اتفاق افتاد در چند هفته گذشته? به همین دلیل است که کل کشور در جوش?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>