‘این فقط هرج و مرج است.’ یک خانواده در تلاش برای ایجاد جدید کار عادی

Richmond, Va.

شش سال Abilene Crandall در حال بالا رفتن از دیوار است. به معنای واقعی کلمه.

تحت شرایط عادی در این زمان در صبح روز چهارشنبه او خواهد بود در کلاس درس مهد. او خواهر بزرگتر سونوما که او را ترک کرده است ناهارخوری-میز-تبدیل-میز به تماشای Abilene هاپ راه خود را تا درب قاب خواهد بود با داشتن یک “صبح روز ملاقات” با او کلاس سوم همکلاسی.

و من می خواهم به سفر به کشور, پوشش 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای نظارت بر. اما در حال حاضر من در Crandalls’ آشپزخانه بدونم که در چه نقطه من باید دخالت در دیوار پوسته پوسته شدن.

این COVID-19 همه گیر تبدیل شده آمریکایی’ زندگی در داخل و وارونه است. روال کار و مدرسه شده اند مختل همراه با بسیاری از تعامل اجتماعی است. خانواده ها باید محدود شده است در خانه و چه در شکل دادن به طولانی ترین, شدید کشش از هم در هر حافظه.

با پیدا کردن یک خانواده برای پروفایل در این “طبیعی” من متوجه شدم که من نیز ممکن است تمرکز بر روی خود من است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

در حالی که من ممکن است مربوط به Crandalls ما خودمان را در نظر خانواده. شش سال پیش زمانی که خواهر من رفت و به من و مامان شروع به کار برای آنها به عنوان یک پرستار بچه. خانواده های ما شده اند در هم تنیده از زمان های تعطیلات wiggly دندان, تبلیغات, و شکست است.

در طول این بحران ما تصمیم به “دو حباب” و یا قرنطینه با هم. بین ما وجود دارد دو مدرسه ابتدایی دانش آموزان, مراقبت های بهداشتی, کارگر, یک کسب و کار کوچک صاحب یک استاد دانشگاه یک مدرسه راهنمایی معلم هنر و یک خبرنگار سیاسی (من) به طور ناگهانی به زندگی در خانه دوباره.

ما بهتر از بیشتر است. ما شغل دسترسی به اینترنت و مقدار زیادی از مواد غذایی است. ما همه سالم است.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

Abilene Crandall طول می کشد یک استراحت از خواندن به بازی در حیاط خلوت در روز 13 مه سال 2020 است.

اما این بدان معنا نیست زندگی آسان است در حال حاضر. منابع مالی ما در حال تنگ تر. خسته خسته و مضطرب بوده ایم مبارزه بیش از حد معمول است. تعطیلات خانواده در ساحل ویرجینیا در ماه ژوئن لغو شده است.

مانند بسیاری از ایالت ویرجینیا است که فقط شروع به بازگشایی شده است. هنوز هم ما خیره در تابستان از عدم قطعیت. چه خواهد شد در هفته های آینده و ماه نگاه مانند? چه فعالیت هایی خواهد بود مجاز است ؟ چه خواهد شد در واقع احساس بی خطر است ؟

یکی از چیزهایی است که در حال حاضر روشن است: مانند بسیاری از خانواده ها در سراسر جهان ما در حال یادگیری چگونه به تکیه بر روی هر یک از دیگر در راه کاملا جدید.

جمعه

“OK Abs پنج دقیقه شمارش معکوس” می گوید: Kurt Crandall در 8:52 صبح او را اغراق آمیز تا زمانی که در خانه و مدرسه بعد آغاز می شود اما Abilene – که هنوز هم در لباس خواب pirouetting از طریق آشپزخانه – نیاز به تمدید heads-up.

در طول هشت دقیقه, دختران کمی برای آماده سازی. سونوما نوارهای مو من. Abilene گریه می کند چرا که او می خواست hairbrush اول. سپس Abilene به یاد پری دریایی جدید عروسک و با افتخار به من نشان می دهد او پر تلالو دم.

Kurt پخش صدای زنگ مدرسه از یک ویدیو یوتیوب بر روی تلفن خود را. “باشه برو به کار خود ایستگاه است.” در سوم خود را بپرسید سونوما ambles به سمت میز ناهار خوری اتاق است که در بالا انباشت اشیاء بدست آمده با سست برگه و یک لپ تاپ. از آنجا که میز ناهار خوری تبدیل به یک کلاس سوم, کلاس درس, خانواده شده است و خوردن وعده های غذایی با هم در خارج و یا ایستاده در اطراف آشپزخانه.

مهد کودک در اتاق مجاور که در آن Abilene پخش خواندن بازی بر روی یک کامپیوتر دیگر. دختران مدرسه دریافت کمک مالی برای توزیع لپ تاپ که Kurt برداشت در یک طرز مرموزی خالی ابتدایی راهرو برف زمستانی هنوز تزئینات سقف.

“آمده است. و. اجرا شود. با. من. دور. ما. رفتن” می گوید: Abilene ربات های انگشت ردیابی روی صفحه نمایش کامپیوتر.

یک تکه کاغذ سفید است یش به مخالفت با دیوار با افراد penciled در یک شبکه از 45 دقیقه ای زمان شکافها. کورت, تکان, به این مقاله می گوید: این طرح به طول انجامید حدود یک هفته است.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

Kurt Crandall آغاز می شود بعد صفحه اصلی-تحصیل دو دختر خود را Abilene (سمت چپ) که در مهد کودک و سونوما که در کلاس سوم در روز 13 مه سال 2020 است.

“احساسی اگر آنها در یک فضای خوب مهم نیست که چه نوع از برنامه شما کشیده شده,” او می گوید.

Kurt استاد روانشناسی در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع شده است آموزش دانش آموزان خود را عملا پس از VCU بسته دانشگاه خود را در هفته دوم ماه مارس, در حالی که همچنین آموزش خود دو دختر جوان – کار او انشعابات با مادر من (که گرفتن یک ترم به عنوان یک مدرسه راهنمایی معلم هنر). استفانی با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار و پزشک در VCU را مسی مرکز سرطان.

در ابتدا زمانی که penciled برنامه مدرسه بود و هنوز هم در بازی Kurt خواهد سعی کنید به دزدکی حرکت کردن دور به صورت دوره ای برای ارسال ایمیل و یا درجه یک تکلیف. اما همواره وجود دارد خواهد بود یک مبارزه برای شکستن یک کامپیوتر به تعمیر و یا یک کاربرگ که نیاز به توضیح. یک روز هنگامی که در تلاش برای ضبط سخنرانی ها او را قطع کرد و شش بار قبل از او به.

“این تقریبا غیر ممکن است” او می گوید: تکان دادن سر خود را. او فقط خود را مشاهده کنید دانشجويان نمرات نهایی است و در حال حاضر آموزش دوره تابستان. فقط به عنوان دختران را از دست ندهید یادگیری در کلاس های درس خود را Kurt نتواند تدریس در یکی از.

“هر کس را نگه می دارد گفت:” آه شما یک مربی – باید آن را آسان برای تدریس به بچه ها” می گوید: “Kurt مالش پشت سر خود را. “اما این کاملا متفاوت است.”

“چه یک اسم مناسب?” سونوما yells از طریق خانه در حالی که Abilene همچنان به خواندن با صدای بلند فقط چند فوت دور. “شما. بیش از حد. می توانید. اجرا شود.”

سونوما دارای زوم ملاقات با او کلاس سوم کلاس که معلم او می پرسد و آنها را به خود را به اشتراک بگذارید “هلو و چاله” – خوب و بد. او تا به بسیاری از چاله های این روز است. این گودال که کلاس نمی توانید به انجام بازی می کردند به تمرین. این گودال که او دریافت نمی کند به یک “واقعی” کلاس ریاضی (ریاضی مورد علاقه او است). این گودال که او دریافت نمی کند به بازی در زنگ تفریح با دوستان خود.

اما یکی از هلو او می افزاید: دوستان جدید او را در محله خود است. قبل از قرنطینه کودکان و نوجوانان در خیابان را سوار دوچرخه به طور جداگانه بعد از مدرسه. اما در حال حاضر هر شب همه بچه ها دوچرخه سوار با هم – 6 فوت از هم جدا.

پنج شنبه

در 9:40 صبح مادر من باز می شود روی تلفن خود را و شروع به گریه. عموی او Bruce من پدربزرگ برادر کوچکتر گذشت. پدر بزرگ من بود قادر به سفر از فلوریدا به کنتیکت برای خداحافظی به دلیل COVID-19 و مادر من نمی قادر خواهد بود به آغوش او عموزاده در یک مراسم تشییع جنازه.

که سخت ترین قسمت ها می گوید: مادر من نگه داشتن چشم خود را در کف دست خود را. ناگهان ما از شنیدن صدای Crandalls’ ماشین خرد ما شن در جلوی خانه. من مامان Abilene و سونوما در سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

“من استفاده می شود به عطف زندگی من وقتی که من راه رفتن در یک کلاس درس می گوید:” مامان که هنوز اشک در چشمان او دختران اجرا به سمت خانه. اما این در حال اجرا یک اتاق مدرسه با یک kindergartener سوم گریدر و 27 سال تمام کار در همان میز آشپزخانه – کاملا جدید است.

مامان تدریس خصوصی جدی است. اما آن را تغییر رابطه او با سونوما و Abilene.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

نویسنده (مرکز) به شمار با مادر دیانا Hinckley و سونوما در 10 مه سال 2020 است. بیش از دو ماه گذشته در قرنطینه خانواده های ما باید جشن چهار تولدها و تعطیلات مانند روز مادر که در طی آن ما صرف خارج با بهره گیری از گل بهار.

“من دیگر سرگرم کننده شبه مادربزرگ,” او می گوید. “من احساس وحشتناک وقتی که من شنیدن آنها نمی خواهید به اینجا می آیند چون من آنها را فراموش مدرسه.”

زمانی که دختران در داخل آنها بلافاصله تقسیم کردن به شستن دست های خود را: Abilene به حمام و سونوما به آشپزخانه. Abilene آواز می خواند “تولدت مبارک” در حالی که مالش صابون بین dimpled دست.

دختران حل و فصل را به کرسی های خود را در میز آشپزخانه با کوله پشتی خود را که هنوز هم صدای جرنگ جرنگ با keychains آنها خواهد تجارت با دوستان خود در اتوبوس. مانند در خانه و مدرسه در جست و (به عنوان آنها تماس بگیرید من مادر دیانا) آغاز شده در برنامه. اما در حال حاضر به عنوان با کورت penciled برنامه حلق آویز بر روی دیوار آن عمدتا aspirational.

سونوما آثار در بخش برگه به عنوان Abilene جهش از notecard به notecard بر روی زمین شناسایی “کلمات دید.” بعد آنها بررسی یک مثل حلزون حرکت کردن در ایوان و Abilene شیوه های کاراته در حیاط. (“پدر و مادر می گویند من می توانید شروع به گرفتن درس به عنوان به زودی به عنوان تاج است.”) آنها چت تصویری با خواهر ایزابل در پورتلند مین و دختران بپرسید زمانی که او می تواند به خانه می آیند را ببینید. هیچ یک از ما پاسخ می دانم.

وقتی که آن زمان برای دختران به ترک Abilene برگزاری hot-pink guitar که پدر و مادرم رو برای کریسمس pouts. خورش-خورش (پدر من استوارت) به او گفت: او می خواهم سعی کنید به خانه آمد زود از کار به طوری که دو نفر از آنها را می توانید با هم بازی. اما او نه آن ساخته شده است.

پدرم که صاحب یک جلسه برنامه ریزی کسب و کار برای انجمنهای پزشکی بود از سال 2020 جلسات لغو شد – و با آنها از هتل کمیسیون. زمانی که PPP (چک Protection Program) از اداره کسب و کار کوچک اعلام شد او اعطا با خود بانک و انجام تمرین های کاربردی.

ما در یک پیاده روی زمانی که او آموخته است که برنامه زنده بود و او دست من سگ ما دسته سه تایی و سرش می دویم. صفحه اصلی. روز پس از آن هفته رفت و با پدر و طراوت خود را PPP “داشبورد” هر چند دقیقه امید هر زمان برای دیدن “تایید شده است.” او در سمت چپ مرورگر باز بر روی کامپیوتر خود. او در سمت چپ میز شام برای رفتن refresh the page.

بانک خود را دیر شده بود با خود برنامه و بودجه زد. هیچ وام در آمد. او به کاهش حقوق و دستمزد خود را. او قطع حقوق کارمندان. او اخراج یک زن او را به عنوان یک دوست. من گریه پدرم را دیدم برای اولین بار پس از پدربزرگم درگذشت 14 سال پیش.

در دور دوم PPP بودجه پنج هفته پس از او فرستاده شده خود را در نرم افزار خود را وام تصویب شد. هنوز هم آن را به اندازه کافی برای پوشش از دست دادن کسب و کار. و او باید برای پرداخت بخشی از آن است, چرا که او نمی تواند استطاعت به restaff در سطح مورد نیاز برای آن را عطا کند.

“در زمانی که من فکر کردم من می خواهم به فکر کردن در مورد بازنشستگی من هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم به طور کامل مجددا با ابزار کسب و کار و آن را به مسیر جدیدی می گوید:” پدر. “در حال حاضر من reimagining همه چیز در یک دنیای مجازی.”

او مشغول به کار ساعت های طولانی خود را به سقوط جلسات مجازی از طریق نرم افزار و livestreams. اما در حالی که جلسات ممکن مجازی در حال حاضر او فکر نمی کند که آنها را برای همیشه لطفا برای. او آن را در مقایسه به 9/11: Post-COVID نگاه نمی خواهم قبل از COVID درست مثل امنیت پرواز شد کاملا متفاوت پس از حملات تروریستی. اما ما هنوز هم پرواز.

“مردم همیشه می خواهند با هم در فرد و ما باید که دوباره می گوید:” پدر. “این رفتن به گرفتن برخی از زمان, اما آن را به عقب می آیند.”

جمعه

استفانی هنوز در مالش زمانی که او پیاده روی در Crandalls’ درب takeout شام در دست است.

“چه استفاده می شود و هرج و مرج سازمان یافته است که در حال حاضر …” او خودش را قطع و به شتاب خود را به توله سگ, لونا, قبل از او اجرا می شود ،

“چه استفاده می شود و هرج و مرج سازمان یافته است که در حال حاضر فقط …” او خودش را قطع دوباره دیدن که لونا peed بر روی زمین راه می رود به آشپزخانه برای گرفتن یک کهنه.

“این در حال حاضر فقط هرج و مرج است.” او طول می کشد دستمال بازگشت به جایی که او شروع به divvy تا مواد غذایی برای دختران است. کار شده است آنقدر شلوغ است که استفانی اغلب فراموش به خوردن ناهار اما او فکر نمی کند که در مورد خود او گرسنگی تا کورت به ارمغان می آورد یک بشقاب است.

“به عنوان یک کار تمام وقت, کار, مادر, زندگی هرگز واقعا احساس واقعا” قابل کنترل است.’ اما در حال حاضر با مسئولیت های اضافه شده به تنها آموزش, ورزش, نظم, سرگرم, و پرورش فرزندان ما در برابر آن همه به نظر می رسد غیر ممکن است می گوید:” استفانی برگزاری لونا با یک دست و در تلاش برای خوردن شام با دیگر. “من هم نیاز به خواب و یا پیدا کردن یکی دیگر از هشت ساعت در روز است.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

استوارت Hinckley و Abilene Crandall, تمرین گیتار خود را با هم در مارس 15 سال 2020 است.

او نگرانی در مورد دخترش ” آموزش مهارت های اجتماعی خود را و سلامت عاطفی خود. اما کار او در مرکز سرطان کمک می کند تا به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز: دختران او را سالم هستند و آنها را دوست داشت. هنوز هم او احساس گناه. به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران او را مشغول به کار ساعت های طولانی و دختران خود را به احتمال زیاد به ماندن اجتماعی دور دیگر از دوستان خود.

و او را نگران آینده تدارکات از همه چیز. استفانی و کورت دریافت یک ایمیل امروز که تابستان اردوگاه لغو شده است – چیزی است که دختران منتظر شده بود و پدر و مادر بوده و با تکیه بر.

چه خواهد شد آنها را برای مراقبت از کودک? Kurt آموزش مجازی دوره تابستان. شاید Dido می توانید نگه دارید از تماشای آنها چند روز در هفته است.

“اگر چه این می رود برای یک سال دیگر ؟ زندگی راه ما در زندگی فقط پایدار نیست می گوید:” استفانی. “من برای دیدن نیاز به نور در انتهای تونل.”

شنبه

در “پیر عمر” (به عنوان Abilene تماس ما قبل از COVID گذشته) من در سه یا چهار تظاهرات سیاسی در روز ایستاده شانه به شانه با رای دهندگان در مدرسه و سالن های ورزشی. در شب من می خواهم به بررسی در یک هتل – فراموش کردن تقریبا روزانه به متن مادر من زمانی که من در خارج از جاده و در اتاق من. در حال حاضر من در آغوش مادرم هر شب قبل از خواب رفتن احاطه شده توسط دبیرستان قدیمی عکس و مشارکت مدال.

روز شنبه, زمانی که من در صفحه اصلی در واشنگتن, من می خواهم راه رفتن را از طریق محله من به یک کلاس یوگا FaceTiming این Crandalls در راه من. در حال حاضر من به پایان اجرا برای پیدا کردن Abilene و خورش-خورش بازی خود گیتار هم ما در مقابل ایوان.

خانواده ما مثل تقریبا همه خانواده ها تا به حال مقدار زیادی از چاله در چند ماه گذشته ، اما ما هم هلو. مادر من آموخت Abilene ماه از سال و من آموخت پدرم چگونه به درستی را سرد قهوه. Abilene سوار دوچرخه خود را بدون چرخ آموزش برای اولین بار من و مامان و من کاشته باغ هم مثل ما استفاده می شود به انجام زمانی که من جوانتر بود.

به عنوان من بازی Boggle با سونوما در آفتاب بعد از ظهر (او بیت من) Abilene می گذارد سر خود را در دامان من اپیلاسیون در مورد برتری نارنجی بستنی یخی.

“آنها واقعا بهترین هستند” می گوید: Abilene. “گاهی اوقات شما باید به حفاری برای آنهایی که خوب است. اما آنها همیشه در آن وجود دارد.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>