آن را سخت به آینده چین غیر ممکن نیست: بلومبرگ

توسط Andy Mukherjee

جهانی است که پولی به منظور آماده شدن برای یکی دیگر از راه اندازی مجدد ؟

در دهه 1960 در ژاپن و اروپا صادر می شود راه خود را به پس از جنگ جهانی دوم رفاه زیر ثابت نرخ ارز برتون وودز توافق. آمریکا رفت و استاندارد طلا در سال 1971 اما تاسیس خود انجام نمی سقوط. سی سال بعد چین essayed نقش بودن اقتصاد جهان را در حاشیه و فروش ارزان ابزارک به یک بازنگری شده هسته — غرب و ژاپن — با کمک یک کم ارزش نرخ ارز است.

این به عنوان اقتصاددانان Michael P. دولی دیوید Folkerts-Landau and Peter M. Garber اشاره کرد در خراسان 2003 مقاله بود برتون وودز را زنده کرد. “چین فاز” آنها گفتند: آیا بازی کردن بیش از 10 به 20 سال به عنوان اقتصاد جهانی جذب 200 میلیون مازاد روستایی, کارگران چینی در نرخ 10 میلیون به 20 میلیون در سال است. به این منظور پکن خواهد به دست آوردن مقادیر عظیمی از ارز خارجی ذخایر بدون در نظر گرفتن هزینه. و زمانی که چین انجام شد و هند را در خود جای داده. آن را ؟

یکی از نشانه ممکن است دروغ در ذخایر رسمی. با خرید بدهی های عمومی از یک بی بند و بار مرکز زحمتکش حاشیه سیگنال های آن قابلیت اطمینان; هر گونه تهدید به غرب کسب و کار سرمایه گذاری و حاشیه منابع از خزانه ایالات متحده آمریکا و دیگر دارایی های امن می تواند لغو شود. (دور از ذهن به عنوان آن ممکن است صدای این ایده را دریافت کنید مورد بحث به تازگی زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به فکر مجازات چین برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.)

زمان دولی et al کردم به نوشتن “را احیا برتون وودز سیستم اول دهه” در سال 2014 چین ذخایر بودند اوج در حدود 4 تریلیون دلار از 300 میلیارد دلار در زمان اصلی خود را مطالعه. به تازگی هند به ارز خارجی ذخایر عبور از $500 میلیارد خوانده شده را علامت. در سال 1990 این کشور تنها تا به حال به اندازه کافی دلار برای پرداخت به تامین کنندگان خارجی برای یک و نیم ماه است. در حال حاضر ذخایر پوشش دو سال از واردات است.

یک عمل سخت به دنبال

در عین حال این گفتمان سیاسی داخلی است harking به یک حمایتی گذشته است. نارندرا نخست وزیر می خواهد اعتماد به نفس. دیگر مقامات coaxing سرخپوستان به خرید محلی حتی اگر به معنی پرداخت پول بیشتر. آن را به نظر نمی آید مانند هند می بیند خود را به عنوان آینده جهان کارخانه که نیاز به باز بودن. جسارت آن اخیر توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا و ویتنام ممکن است مناسب تر برای بازی در این نقش حتی اگر کشور جنوب شرق آسیا از کمتر از 100 میلیون نفر فاقد هند کار قدرت است.

برخی از هند عقب نشینی ممکن است تاکتیکی و موقت. ما هنوز هم برای مقابله با افزایش چین و نه در خلق و خوی اجازه دهید به یکی دیگر از 200 میلیون کارگر چفت در را به مشتریان خود. صنعتی از حاشیه نیاز به یک بازسازی اساسی از نیروی کار در هسته به عنوان نویسندگان برتون وودز 2.0 هشدار داد. “هیچ کشور پیدا کرده است یک راه عملی برای جبران آن خود را بازنده است.”

شرکت های غربی که انتخاب چین به عنوان یک محل تولید شد آوازی حامیان آن رشد و نمو استراتژی و محافظ آن را از سیاستمداران و اتحادیه های کارگری در کشورهای خود. این کسب و کار جهانی نخبگان است و دیگر به عنوان قدرتمند در میان افزایش احساسات ضد جهانی شدن جزر و مد تقریبا در همه جا. تهدید بودن مارک “ارز manipulator” توسط خزانه داری آمریکا همچنین محدودیت میزان که بانک مرکزی هند می تواند مداخله در ارز خارجی بازار است.

پس از آن وجود دارد Covid-19 و بدترین رکود اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ. در حالی که به سرعت رو به وخامت روابط با پکن impels واشنگتن به رسم تنها دیگر میلیارد-plus-مردم کشور عمیق تر به امریکا را در آغوش بیکاری گسترده در انتخابات سال باعث می شود آن را غیر ممکن به اعطای امتیازات. هند را درک تکرارهای. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی دستور توقف H1-B ویزا با استفاده از تکنولوژی کارگران تا پایان سال جاری وجود دارد ناامیدی در کشور را برون سپاری صنعت, اما هیچ حس عذاب.

هند محدودیت های خود را. پس از آن هیمالیا در مرز با چین شاهد مرگبارترین درگیری بین های هسته ای کشورهای همسایه در 45 سال وجود دارد کمی چشم انداز برای عمیق تر اقتصادی در تعامل بین این دو است. هند تجارت با چین به 50 میلیارد دلار کسری بودجه در حالی است که با ما است 22 میلیارد دلار مازاد. صحبت از اعتماد به نفس در دهلی نو ممکن است به سادگی کد برای از شیر گرفتن اقتصاد خاموش کالاهای چینی و سرمایه است. صدها میلیون نفر از بیماری همه گیر-ضربه کارگران هندی نیاز به شغل حتی اگر این بدان معناست که ساخت چیزهایی مانند پانل های خورشیدی است که چین عرضه می تواند به مراتب بیشتر رقابتی.

غرب با تکنولوژی صنعت که هنوز به طور گسترده از مطالعه حذف از چین احتمالا مدافع برای هند است. حتی در اینجا هر چند هند و قدرتمند از کسب و کار محلی لابی به دنبال تعریف قوانین نامزدی. پس از سرمایه گذاری میلیاردها دلار در این کشور Amazon.com Inc. هنوز هم نمی تواند حفظ خود e-commerce موجودی. Facebook, Inc. صبر کردم برای دو سال برای تصویب به محبوب خود سرویس پیام WhatsApp برای ارسال و دریافت پرداخت.

در نهایت سرمایه گذاری بانک ها فعال خواهد شد سرمایه گذاری مشترک و سازش. هندی غولهای’ ثروت به سهام معامله شده در بمبئی. اما اگر آنها می تواند شناور کسب و کار خود را در نیویورک — فقط به عنوان نگران چینی شرکت های ترک به دنبال لیست نزدیک به خانه — آنها با خوشحالی پشتیبانی مصنوعی پایین روپیه. که به آنها صادرات مزیت در حالی که قادر می سازد آنها را به شمارش در میان جهانی غنی است. برتون وودز می تواند در عین حال بازنگری است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de