نخست وزیر نارندرا مودی را توجه داشته باشید از احتیاط شدید در روز گذشته Mann ki Baat تکرار در سراسر کشور موجی از coronavirus موارد در هفته گذشته. هند اضافه شده نزدیک به دو لاخ موارد در چهار روز زودتر نقاط مانند دهلی بمبئی و چنای دادن راه به یک پان هند توزیع موارد جدید. این بیماری همه گیر در حال ورود به یک مرحله که در آن مناطق عقب مانده در ایالات مانند Bihar, Jharkhand, Uttar Pradesh و بنگال شروع خواهد شد گزارش بیشتر موارد. این است که برای این سناریو است که زمان خریداری شد از طریق در سراسر کشور مستندات. ما در حال حاضر می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق بازیابی با چند و یا علائم خفیف. اما دولت باید به اندازه کافی تجهیز منطقه و taluk بیمارستان برای کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی.

تاکید باید بر کاهش مرگ و میر در تمام هزینه. دهلی داستان مربوط است به ایالت شاهد افزایش در حال حاضر به دلیل کاهش می دهد اگر شیوع موفق در مد منظم. پس از چند اشتباهات دهلی ramped تا تست و بهبود پروسه های مختلف در آن بیمارستان و اندود شده تا هزاران نفر از تخت کمکی در مراکز مراقبت علاوه بر reposing ایمان در انزوا. شهروندان بودند بنابراین اطمینان در مورد دولت آمادگی. بهبود پروتکل های درمان نیز کمک کرده اند. یک sero سروی با اشاره به 23 درصد Delhiites توسعه آنتی بادی حدود 45 لاخ مردم می افزاید: به بدن از دانش است.

بسیار مسری ویروس پریدن asymptomatically در سراسر lakhs از مردم خواستار تجدید نظر از تکرار اقتصادی کبودی مستندات. مناطق در حال حاضر تجربه یک افزایش نیز ممکن است شاهد مشابه بدون علامت انتقال است. اما به طور خاص ما نیاز به اطلاعات بیشتر و علمی طراحی شده sero نظرسنجی باید شروع سراسر هند بدون تاخیر به تکرار در فواصل منظم. این کمک خواهد کرد که درک اگر دهلی نو و بمبئی کاهش درآمد حاصل از این ویروس در حال اجرا به بیش از حد بسیاری از مردم با آنتی بادی است.

قریب الوقوع باز 3.0 نیاز به یک بررسی واقعیت با بسیاری از کشورهای reposing ایمان مستندات حتی در تعطیلات آخر هفته هستند. دهلی تجربه با و بدون مستندات متقاعد کرده است کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa به مخالفت با مستندات اما او استثنا است. هند آزمایش 4.42 لاخ نمونه در روز شنبه از 2.15 لاخ در ژوئن 25 و باید در حفظ و پوسته پوسته شدن آن است. آزمایش اولیه کمک می کند تا بیماران مبتلا به ماندن در رادار از مقامات بهداشت و تسهیل بستری شدن در بیمارستان برای کسانی که علائم را جدی تبدیل شود. که در آن پزشکان و امکانات بهداشتی در تامین کوتاه مدت هستند دولت باید بروید مایل اضافی را به سطح شیب دار تا پیام در ماسک و جامعه نظارت است. یک تست از دولت ظرفیت در هند فقیرترین مناطق آغاز می شود.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

آموزش سئو