آن را خطرناک به انکار تست بدون علامت Covid-19 بيمار

نقطه تمام از این شديد مستند آغاز شده است که در مارس 25, استفاده از دوره به گسترش در این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان به عنوان مورد نیاز است. در عین حال در اینجا ما بیش از دو ماه با Covid-19 موارد به رشد ادامه روزمره در حالی که شبح در حال اجرا از تخت بیمارستان است و بلندی زیادی در مترو مانند دهلی نو و بمبئی. تنها راه رو به جلو است برای انجام آزمون بیشتر و بیشتر و به طور همزمان سطح شیب دار بالا, تخت, ظرفیت – از جمله تبدیل فضاهای بیشتر مانند استادیوم ها و مدارس و هتل ها به Covid مراکز مراقبت.

آنچه که کاملا اشتباه راه مقابله با Covid? به سرعت پایین تست برای حفظ رسمی در مورد تعداد کم به browbeat بيمارستان به همان پایان و شهروندان اجرا از ستون برای ارسال این که آیا آن را می آید به گرفتن یک روش RT-PCR آزمون و یا گرفتن یک Covid تخت مراقبت.

در این زمینه ICMR دستورالعمل که برخی از دولت های ایالتی در حال استفاده برای تضعیف و در واقع مجازات تست بدون علامت بیماران را تبدیل به یک نگرانی جدی و فوری نیاز به تجدید نظر. در هند 28 درصد از بیماران آلوده هستند تخمین زده می شود بدون علامت در حالی که جهانی داده ها نشان می دهد یک سوم از بیماران بدون علامت هستند. بدیهی است که بیماران مبتلا به هپاتیت حتی زمانی که آنها بدون علامت است. با مورد تعداد داشتن عبور دو لاخ در کشور نیاز به ساعت هوشمند نظارت به جای بازیگری مانند شتر یا inanely تکرار طوطی وار این است که هیچ جامعه انتقال است. مورد شماره ادامه خواهد داد به رشد در آینده است. افزایش تست فعال خواهد شد و سلامت زیرساخت های به ماندن بگیرید پیش از این ویروس منحنی در نتیجه نگه داشتن تلفات را به حداقل برساند.

در دهلی نو برخی از آزمایشگاه ها و بیمارستان ها خواسته شده است برای جلوگیری از آزمایش بیماران بدون علامت در روی زمین است که آنها نه به دنبال ICMR دستورالعمل. این کارشناس نظر چند تن از پزشکان حتی برتر موسسات مانند آقا Ganga رم بیمارستان و دکتر Ram منهر Lohia بیمارستان در حال هل داد کنار. چند بسیار مورد احترام پزشکان عمومی با اشاره به نیاز حیاتی برای تست به دانستن این که آیا یک بیمار باید بستری در تعیین covid بخش/بخش ICU و یا در یک Covid منطقه آزاد, آیا یک بیمار سرطانی باید شیمی درمانی که آیا بیمار دارای بیماریهای همراه که ضرورت بستری حتی اگر او بدون علامت ، این Kejriwal دولت و دیگران باید گوش دادن به این کارشناسان است. پس از دو ماه از دقیق مستند برای ramping تا بهداشت و درمان ظرفیت آن را غیر قابل توجیه است برای مقامات و netas به اصرار دارند که تنها علامتی بیماران سزاوار تست و یا بستری شدن در بیمارستان – هنگامی که پزشکان می گویند در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>