آن زمان به منعکس کننده & رسیدن سرمایه گذاری در داستان خود

من نگران حال حاضر, اما من هم احساس آزاد به دلیل وجود دارد هیچ جدول زمانی و یا ضرب العجل. من در خود من سرعت مرتب کردن کتاب ها و عکس ها و فایل های, و غیره. من همیشه تحت فشار است اما در حال حاضر من می توانم خواب خوب در شب. در واقع من فقط بیش از حد شلوغ است – این احساس بسیار عجیب و غریب اما من دوست داشتن هر بیت از آن را!

در حال حاضر زمانی است که شما باید خود را باز تنه و جعبه و همه خانواده شما سابقه خانوادگی و آلبوم های عکس. چرا که از آن زمان به تأمل در گذشته دسترسی به اعضای خانواده و به اشتراک گذاری تصاویر با آنها و فکر می کنم که چگونه شما می توانید داستان را از تصاویر. این یک پروژه است که من بسیار مشتاق برای گرفتن آغاز شده است. این زمان برای انجام چیزهایی که شما هرگز به حال زمان برای. من یک مقدار زیادی از کار را برای خودم اما بسیار به انجام. دختر من Mallika و من در حال صرف زمان در باغ busying خودمان انجام کاشت و کاشت مجدد. آن را احساس می کند مانند یک تعطیلات; من زیپ بالا و پایین پله ها تجربه دوباره لذت زندگی در یک خانه.

من معتقدم که این لحظه هرگز دوباره خواهد آمد به همین دلیل است که شما باید از آن استفاده کنید. از آن زمان به مطبوعات راه اندازی مجدد برای تجدید نظر, ارزیابی مجدد اولویت های خود را و به نوبه خود در اطراف زندگی خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de