ایتالیا در جنوب پرانتز برای Coronavirus افزایش

موارد جدید در حال افزایش در سراسر ایتالیا. بیشترین تاثیر را در جنوب شهر ناپل یکی از پرجمعیت ترین مکان در اروپا است.

عکس: چیرو fusco/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

رم—به عنوان coronavirus شیوع ravaging ایتالیا ثروتمند شمالی پیشرفت های پایین شبه جزیره ایتالیا را فقیرتر جنوبی در حال آماده شدن برای نبرد به خوبی آگاه است که عواقب آن می تواند وجود داشته باشد حتی بیشتر وخیم.

این بیماری برای اولین بار فوران در لومباردی ثروتمند منطقه در اطراف میلان که در حال حاضر بدترین آمار منطقه جهانی همه گیر با 5,944 ثبت مرگ و میر—بیش از چین است.

اما موارد جدید در حال افزایش در سراسر ایتالیا از جمله در آن افسرده جنوبی که در آن بیمارستان ها کمتر مجهز برای مقابله با بهداشت و درمان اضطراری. بیشترین تاثیر را در جنوب شهر ناپل یکی از پرجمعیت ترین مکان در اروپا با نزدیک به 1 میلیون نفر به فشرده 46 کیلومتر مربع و اطراف آن منطقه کامپانیا. مقامات در ناپل وحشت زده که چه اتفاقی افتاده است در شمال ایتالیا می تواند خود را تکرار.

“در جنوب این وضعیت این است که در مورد به منفجر شدن به طور چشمگیری. بعد از 10 روز در اینجا خواهد بود جهنم” Vincenzo de Luca, کامپانیا, فرماندار گفت: در نامه اخیر خطاب به دولت مرکزی است. “وجود دارد امکان واقعی که وجود خواهد داشت یک فاجعه در جنوب, در بالای لومباردی است.”

تاریخی تقسیم بین شمال ایتالیا و صنعتی کشور افزوده و از لحاظ اقتصادی محروم جنوب نیز به کیفیت مراقبت های بهداشتی. ایتالیا با شش جنوبی مناطق در پایین هفت مکان از دولت مرکزی در تازه ترین رتبه بندی های محلی و عمومی بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم است. کامپانیا یکی از دو منطقه دیده می شود به عنوان عدم معیارهای اساسی.

عازم جنوب

ایتالیا شیوع کروناویروس در حال گسترش است از شمال به جنوب

تجمعی موارد توسط منطقه

مارس 9

مارس 28

مارس 19

لومباردی

ونتو

میلان

میلان

میلان

امیلیا-

رومانا

رم

رم

رم

ناپل

ناپل

ناپل

40,000

مجموع موارد:

10,149

10,000

35,713

92,373

1,000

منبع: دولت ایتالیا

موارد

مارس 9

مارس 28

مارس 19

لومباردی

ونتو

میلان

میلان

میلان

امیلیا-

رومانا

رم

رم

رم

ناپل

ناپل

ناپل

40,000

مجموع موارد:

10,149

10,000

35,713

92,373

1,000

منبع: دولت ایتالیا

موارد

مارس 9

مارس 19

لومباردی

ونتو

میلان

میلان

امیلیا-

رومانا

رم

رم

ناپل

ناپل

مجموع موارد: 10,149

35,713

40,000

10,000

مارس 28

1,000

میلان

موارد

رم

ناپل

92,373

منبع: دولت ایتالیا

40,000

مارس 9

لومباردی

10,000

ونتو

میلان

1,000

موارد

امیلیا-

رومانا

رم

ناپل

مجموع موارد: 10,149

مارس 19

میلان

رم

ناپل

35,713

مارس 28

میلان

رم

ناپل

92,373

منبع: دولت ایتالیا

مشکلات اقتصادی تحت مستند نیز رشد نگرانی در جنوب. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و کارگران در فقیرترین مناطق باید چند پس انداز کرده اند و تا به حال هیچ درآمد برای نزدیک به سه هفته است.

در شهر پالرمو در سیسیل پلیس مستقر در خارج از سوپر مارکت های بزرگ پس از گزارش می دهد که یک گروه از مردم سعی به غارت مواد غذایی. در ضمن به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از باری نشان داد یک زن و شوهر کوبیدن بر روی درب یک بانک محلی التماس برای یک وام کوچک.

“من فقط می خواهم €50. من فقط می خواهم به غذا خوردن. بیا من, آشپزخانه, هیچ چیز وجود دارد و نه حتی آرد” زن فریاد زد افسران پلیس که مداخله کند. این زن و شوهر بعد از یک رهگذر به آنها برخی از پول نقد.

ترس از ناآرامی های اجتماعی باعث شد دولت ایتالیا به تعهد در روز شنبه که آن را به امور مالی کوپن مواد غذایی برای خانواده های فقیر.

یکی از مزیت های جنوب تا به حال بیش شمال است زمان بیشتری برای آماده سازی. زمانی که در سراسر کشور مهار اقدامات معرفی شدند در مارس 10, وجود دارد و فقط چند صد نفر در جنوب, در مقایسه با هزاران نفر در شمال.

ملی مستند است آهسته گسترش ویروس اما آن را متوقف کرده آن است. در ایتالیا شش جنوبی مناطق خانه را به حدود 17 میلیون نفر برخی 5,269 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید تا کنون بیش از سه بار به عنوان بسیاری به عنوان در ژاپن یکی از اولین کشورهای در برخورد با این ویروس.

در کامپانیا تنهایی مقامات محلی می گویند که آنها انتظار می رود تعداد موارد در حال حاضر در حدود 1,592 به بیش از دو برابر اواسط ماه آوریل است. آنها نگران هستند که خود را در بیمارستان ها به تخت به اندازه کافی برای درمان همه بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه به عنوان اتفاق می افتد در لومباردی.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

مقامات بهداشت عمومی در جنوب در حال حاضر انجام همه چیز آنها می توانید برای آماده شدن برای افزایش انتظار می رود در بيماران مبتلا به Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. درس طراحی از لومباردی تجربه آنها در حال تلاش برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از فشرده-تخت های مراقبت که آنها می توانند و برای منزوی کردن Covid-19 بیماران در بیمارستان ها اختصاص داده شده تقریبا به طور انحصاری به آنها.

در آپولیا, پاشنه, ایتالیا, بوت, 10 از 57 بیمارستان محلی منتقل شده اند به طور کامل تجدید سازمان به تمرکز بر روی coronavirus موارد است. این منطقه به تازگی اضافه شده 106 جدید تخت در بخش مراقبت های ویژه به آن موجود 304 تخت و دارای مجموعه بسیاری از کنار Covid-19 بيمار. این منطقه همچنین افزود 237 مکان در زیر بخش مراقبت های ارائه درمان کوتاه مدت از لوله گذاری تراشه در هواکش مجموع 597 و در حال کار برای اضافه کردن بیشتر.

یک خیابان خلوت در ناپل در 27 مارس ،

عکس: چیرو fusco/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

اما جهانی کمبود در منابع است و آن را دشوار است به منبع تجهیزات ضروری مانند هواکش و پزشکی-درجه ماسک صورت برای پزشکان و پرستاران. بسیاری از تجهیزات وعده داده شده به مناطق جنوبی هرگز, وارد, چون ایتالیا با دولت مرکزی باقی می ماند متمرکز فاجعه در شمال. بنابراین مقامات محلی در جنوب در حال تقلا برای پیدا کردن مواد آنها را در خود نیاز دارید.

“تقریبا همه چیز رفته به لومباردی می گوید:” میشل امیلیانو فرماندار آپولیا, چه کسی می گوید او صرف بیشتر از روز خود را در تلاش برای پیگیری کردن لوازم پزشکی برای خرید. “ما در حال آماده سازی برای جنگ اما ما لازم نیست که تمام ابزار لازم است.”

برخی از کسب و کارهای محلی در حال کمک به آدرس کمبود عرضه است. در میان آنها ارنستو Passante که صاحب یک کارخانه لباس عروسی در ناپل. با تمام مراسم عروسی در برگزاری به دلیل مستند او در حال حاضر فولاد ماسک به جای.

“این mortifying به ببینید که حتی ما پزشکان در حال اجرا از ماسک صورت” گفت: آقای Passante, 27, که کسب و کار خانوادگی المپیا با هدف تولید 8,000 فولاد ماسک یک هفته. او با استفاده از لوازم یدکی عروسی-لباس مادی را به اولین دسته.

“ما درک نمی کنند چقدر جدی بود و به همین دلیل چنین سنگین اقدامات محدود کردن آزادی ما لازم بودند. در ابتدا ما دست کم گرفت, مشکل,” او گفت:. “اما این تنها یک مشکل برای شمال—آن را یک مشکل برای کل ایتالیا.”

در شب مارس 7, دولت ایتالیا اعلام کرد یک مستند در بخش بزرگی از شمال ایتالیا در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر وجود دارد. این حرکت معکوس.

قبل از اقدامات جدید بودند به شدت اجرا دهها هزار نفر از جنوب دانش آموزان و کارگران جوان فرار میلان و دیگر مناطق شمالی برای پیوستن به خانواده های خود در جنوب نادیده گرفتن درخواست توسط مقامات وجود دارد به ماندن قرار داده است.

ایتالیا اعمال این مستند به کل کشور از مارس 10. اما خیلی دیر شده بود.

بسیاری از جنوبی ایتالیایی ها که فرار کرد شمال در آن روز گفته شد به خود جدا برای دو هفته. اما متوقف نمی بسیاری از آنها از آلوده کردن خود و بستگان. پزشکان محلی می گویند این بوده است که علت اصلی سرایت در جنوب.

“تعدادی از Covid بیماران قرارداد این ویروس از طریق اعضای خانواده خود را که در بازگشت از لومباردی” گفت: جیووانی Migliore مدیر یک بیمارستان در باری پایتخت آپولیا.

یک زن عبور یک جاده خالی در سررنتو در نزدیکی ناپل در 20 مارس.

عکس: چزاره abbate/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

برای مقامات محلی را در جنوب آن همیشه آسان نیست به مردم را در خانه بمانند.

آنتونیو Decaro شهردار باری رفت و بر گشت به اجرای مستند. او در بر داشت یک گروه از مردم حمام آفتاب در پارک و دیگران داشتن نوشیدنی بر روی صندلی های پلاستیکی توسط دریا.

“مردم در حال تبدیل شدن به تدریج بیشتر از مشکل آگاه می گوید:” آقای Decaro. “تا زمانی که آن را لمس نمی کند شما شخصا آن را یک مشکل است که به نظر می رسد دور. اما مشکل این است که در حال حاضر در اینجا از جمله در این شهرستان و آن را تبدیل شدن به بزرگتر و بزرگتر است.”

در کامپانیا آقای De Luca فرماندار تخمین زده می شود که هفته گذشته برخی از 20 درصد از منطقه 5.8 میلیون نفر را به مبارزه طلبیده مستند. او در پاسخ اعمال خود را حتی محدودیت های مردم محلی ممنوع, هوای آزاد, ورزش و فرمان که هر کسی که در بر داشت در خارج از منزل بدون ضرورت باید خود جدا برای دو هفته.

“من شنیده ام که برخی از شما به فکر سازماندهی فارغ التحصیلی احزاب” یک کبود آقای De Luca growled در یک ویدیو به آدرس کامپانیا دانش آموزان. “ما قرار دادن پلیس با flamethrowers.”

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im