پزشکان در Brescia شمال شهر ایتالیایی در مرکز این کشور را به کروناویروس همه گیر دیده می شود برق امید در نبرد خود را در برابر این بیماری در روزهای اخیر.

این ویروس به کشته شدن بیش از 1000 نفر وجود دارد و تعدادی از آلوده بستری در آن بیمارستان بزرگ شروع به سقوط به پایین نصف به 50 روز نشان می دهد افراطی مستند تحمیل شده بر مردم می تواند مشغول به کار شود.

اما مقامات محلی بر این باورند که تعداد واقعی افراد مبتلا به این ویروس است که شاید شش برابر رقم رسمی از 7,305. و آنها در حال برداشتن گامهای جدید: کسانی که از بیمارستان مرخص شد اما هنوز مثبت برای ویروس ارسال می شود به طور موقت قرنطینه امکانات برای دو هفته قبل از بازگشت به خانه, یک, اندازه, به تدریج در حال معرفی جاهای دیگر در کشور است.

بیش از دو هفته پس از ایتالیا تصویب در سراسر کشور قرنطینه باقی می ماند که شدید ترین در غرب—مردم تا حد زیادی محروم از ترک خانه های خود—رشد عفونت های جدید رو به کاهش است به تک رقمی درصد افزایش می دهد هر روز پایین تر به طور متوسط از یک هفته پیش.

کادر پزشکی شاغل در بخش مراقبت ويژه اختصاص داده شده به Covid-19 بيمار در Poliambulanza بیمارستان در Brescia در روز پنج شنبه.

با این حال پیشرفت است ناهموار و آهسته با 919 نفر در حال مرگ در روز جمعه بالاترین یک روز کل پس از وقوع آغاز شد. آورده است که در مجموع در ایتالیا به 9,134 مرده از بیماری ترین در جهان است.

بیش از 86,000 مردم در ایتالیا آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون. اما سر از ایتالیا با خدمات اورژانس گفت: تا 650,000 ایتالیایی ها ممکن است آلوده شده اند بسیاری از آنها بدون علامت به این معنی است که حتی سخت تر قرنطینه اقدامات می تواند موفق به متوقف کردن گسترش.

تجربه کشور—که در خدمت به عنوان الگو برای مستندات در سراسر بسیاری از غرب که به دنبال چندین هفته از محدود تر قرنطينه در این کشور شمال—نشان می دهد که این قبیل اقدامات بسیار آهسته به تولید نتایج است و ممکن است در نهایت موفق به تمبر از ویروس ها در کامپیوتر است.

که آموزنده است برای کشورهای دیگر است که باید تصمیم بگیرد که چقدر سخت به سرکوب مردم خود و نحوه محاسبه همراه آسیب های اقتصادی. در حال حاضر ایالات متحده به یک درهم آمیخته از سیاست در حالی که بسیاری از اروپا تحت قالب یک مستند.

“محدودیت تا به حال یک تاثیر بزرگ. این تنها چیزی است که به ما اجازه زنده ماندن” گفت: Alessandro Triboldi سر از برشا Poliambulanza بیمارستان.

“اما ما باید برای رسیدن به سر ما که ما در این برای مسافت های طولانی,” او اضافه شده است. “در آن زمان دو ماه از بسته شدن کامل به پایین به صفر contagions. آنچه انجام شده است در اینجا تا کنون کمک کرده است نجات (منطقه شمال) لمباردی, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است.” چین استان ژجیانگ گزارش یک داخلی جدید عفونت در مارس 26.

یک بیمارستان در برشا راه اندازی اورژانس موقت سرریز ساختمان برای کاهش فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

ایتالیا تصویب آن اولین مستند اقدامات در فوریه. 22, quarantining 11 شهرها در مرکز اولیه خوشه از عفونت در مناطق شمالی لومباردی و ونتو. اما خیلی از کشور ادامه داد: به طور معمول. حدود 40 درصد از کسانی که به ترک خانه های خود را قبل از ورود ویروس هنوز انجام این کار به طور منظم قبل از اخیر فشار از قوانین با توجه به تلفن همراه-تلفن محل داده ها اشاره کرد.

در مارس 10, دولت تمدید محدودیت به کل کشور است. ساکنان تنها می تواند به ترک خانه های خود برای خرید مواد غذایی یا دارو یا به دنبال مراقبت های پزشکی. متخلفان جریمه های به صورت از بالا به €3,000 ($3,900) و یا زمان زندان.

ایتالیا مستند هنوز نمی به عنوان سخت به عنوان چین و کشور نیست اتخاذ تاکتیک های تهاجمی است که به کمک متوقف کردن ویروس در ووهان که در آن همه گیر است که به فکر سرچشمه گرفته است.

یک بسته پارک عمومی در Brescia در روز پنج شنبه.

نمایی از اورژانس ساختار موقت در سمت چپ مجموعه در یک بیمارستان در برشا.

وجود خفیف و یا موارد مشکوک از جمله سالم بستگان کسانی که آلوده—قرار داده شد در موقت قرنطینه مراکز در هتل ها و مدارس. پزشکان درمان coronavirus بيماران جدا از خانواده خود را. در مقابل, در, ایتالیا, کسانی که با علائم خفیف تا کنون گفته شده است به خود منزوی در خانه هستند و به ندرت آزمایش ویروس.

مقامات چینی ارائه شده ووهان با پزشکان و مواد غذایی و دیگر لوازم را از طریق قرنطینه یک سناریو غیر ممکن است به تکرار در ایتالیا پس از این ویروس به گسترش در سراسر کشور است.

ایتالیا تجربه نشان می دهد که سبک غربی مستندات که اصلا شامل سرکوبگر اقدامات ووهان ممکن است برای نگهداری طولانی تر از جوامع غربی در حال حاضر به تحمل به دیدن نتایج.

“مسئله این است که آیا شما می تواند به حفظ یک مستند برای زمان آن طول می کشد به کار—سه, چهار, پنج, شش ماه یا بیشتر—در حالی که اقتصاد جنوب می رود,” دکتر گفت: گابور Kelen مدیر گروه طب اورژانس در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است.

یک پرستار در کمک های اول واحد بررسی یک بیمار که با وارد Covid-19 علائم در Poliambulanza بیمارستان در Brescia در روز پنج شنبه.

سرخوردگی با مستند شده و با توجه به فشار توسط مقامات در ونتو منطقه شرق لومباردی به راه اندازی یک توده تست مبارزات انتخاباتی به عنوان راهی برای کنترل شیوع بیماری و در نهایت شل شدن قرنطينه.

در واقع تجربه شهر کوچک Vo’ Euganeo نشان داده است که آزمایش های گسترده همراه با یک مستند می تواند کمک به اهلی ویروس به سرعت بیش از فقط مهار. Vo’ به ایتالیا اولین مرگ نسبت به کوروناویروس.

یک پرستار در کمک های اولیه واحد در Poliambulanza بیمارستان در برشا که در آن 90 درصد از بخشهای بیمارستان اختصاص داده شده به Covid-19 بيمار.

لوسیا Menaldo صاحب یک عینک فروشگاه در Vo’, بی اعتقاد بود زمانی که او آموخته است که در فوریه. 22 که مقامات قرار دادن کل شهر از 3400 نفر تحت سخت قرنطینه با هیچ کس مجاز در داخل یا خارج.

“در ابتدا مردم دیوانه بودند. چگونه می تواند شما را هنگامی که شما ببینید نظامی و پلیس بلوک های جاده نگه داشتن شما از ترک شهر ؟ ” گفت: خانم Menaldo. “در حال حاضر ما می دانیم که این موانع ما را نجات داد. که باید به انجام رسیده است که بلافاصله در بقیه کشور است.”

به عنوان Vo’ کاهش یافت و تحت قرنطینه, Andrea Crisanti یک استاد میکروبیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در نزدیکی دانشگاه پادوا دیدم یک فرصت است. دکتر Crisanti حال توسعه یک آزمون برای coronavirus تا اواسط ژانویه با استفاده از اطلاعات در مورد این ویروس ساخته شده توسط پزشکان چینی.

دکتر Crisanti نظارت تست از 95 درصد از ساکنان Vo’ در روز پس از اولین عفونت گزارش شده است. او در بر داشت 3 درصد از جمعیت شده بود آلوده است و فقط کمتر از نیمی از کسانی که تست مثبت بدون علامت بودند.

وقتی که همه به آزمایش دو هفته بعد نرخ عفونت افتاده بود به 0.1% با تنها هشت عفونت های جدید, همه آنها زندگی می کردند قبلا با افراد آلوده.

“درس اصلی از Vo’ است که هنگامی که شما یک مجموعه ای از افراد آلوده شما باید انجام دهید بسیار تهاجمی مستند و سپس آزمون به عنوان بسیاری از مردم ممکن است” دکتر Crisanti گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درسهایی از ایتالیا تجربه با مستندات باید آمریکا پس از قرعه کشی? پیوستن به مکالمه زیر.

مطالب مرتبط

  • جهانی ویروس موارد فراتر از 500.000
  • خانواده ایتالیا با قدرت های بزرگ. Coronavirus ساخته است کشنده باشد.
  • درس هایی از ایتالیا به بیمارستان بحران
  • نسل جنگ است دم بیش از Coronavirus

پس از این نتایج در آمد از Vo’, Veneto افزایش تست در بقیه منطقه و انجام داده است در مورد 84,000 آزمون در مقایسه با 96,000 در لومباردی که دارای دو جمعیت و پنج برابر بیشتر تایید عفونت. لومباردی است پس دولت بخشنامه به آزمون تنها کسانی که با علائم.

به طور کلی, ایتالیا انجام شده حدود 400,000 آزمون تعداد بالا نسبت به بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است. اما در اکثر نقاط این بیماری گسترش یافته است بیش از حد برای استخدام تست برای منزوی کردن بیمار برجسته نیاز به حرکت به سرعت و قاطعانه زمانی که برای اولین بار عفونت ظهور کارشناسان می گویند.

شهردار برشا امیلیو دلم بونو گفت که در حقیقت این شهر شده اند باید مهر و موم کردن اجازه می دهد مقامات برای حمله به خوشه. “این چیزی است که ما خیلی دیر متوجه شدم” او گفت:. “شاید برشا کرده اید می تواند در امان است.”

“تنها پس از غلبه کنیم اورژانس ما قادر خواهید بود برای تست به طور گسترده تر و منزوی کسانی که تست مثبت” گفت: Roberto Burioni استاد میکروب شناسی و ویروس شناسی در San Raffaele بیمارستان در میلان.

اسقف Brescia Pierantonio Tremolada دادن یک برکت و رحمت برای کسانی که درگذشت Covid-19 روز سه شنبه در کلیسای سن میشل بر این اساس از یک برشا گورستان. تابوت برای مرده قرار داده شده در داخل کلیسا به عنوان گورستان بسته شده است.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com و Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو