ایتالیا Coronavirus تلفات به مراتب بالاتر از گزارش

76 ساله که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 به خاک سپرده شد یکشنبه در نزدیکی شهر برشا, که تبدیل به یکی از بدترین نقاط, نماد ایتالیا رنج می برند.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

میلان در شهر Coccaglio یک ساعت رانندگی شرق در اینجا محلی از خانه سالمندان از دست داده و بیش از یک سوم از ساکنان آن در ماه مارس است. هیچ یک از 24 افرادی که مرده بودند آزمایش جدید کروناویروس. نه شد 38 نفر که جان خود را در یکی دیگر از خانه سالمندان در نزدیکی شهر لودی.

این نیست جدا حوادث. ایتالیا رسمی مرگ و میر از این ویروس می ایستد در 13,155 بیشتر از هر کشور در جهان است. اما این تعداد می گوید تنها بخشی از داستان است چرا که بسیاری از افرادی که می میرند از ویروس نیست آن را به بیمارستان هستند و هرگز مورد آزمایش قرار.

در مناطق بدترین ضربه گیر ایتالیا است undercounting هزاران نفر از مرگ و میر ناشی از این ویروس وال استریت ژورنال تحلیل نشان می دهد, نشان می دهد که این بیماری همه گیر انسان عوارض ممکن است در نهایت بسیار بیشتر و عفونت به مراتب گسترده تر از داده های رسمی نشان می دهد.

ایتالیا را پنهان مرگ و میر را نشان می دهد چه می تواند دروغ در فروشگاه برای بدترین ضربه از مناطق آمریکا و اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر در هفته پیش رو اگر coronavirus نیست رام سریع. بار است که این بیماری همه گیر قرار می دهد در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند علت بسیاری از مرگ و میر است که آن سخت است برای ارزیابی کامل انسانی هزینه.

به عنوان کشیده و گاهی غرق بيمارستان مبارزه برای نجات بیماران خود را, بسیاری از مردم دیگر می میرند نهان و uncounted از جمله افراد مسن در out-of-the-way مکان. علاوه بر بهداشت و درمان-مراقبت از بحران می تواند منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از علل دیگر که به طور معمول خواهد بود قابل درمان است.

“بسیاری وجود دارد مرده را از به طور رسمی اعلام کرد. اما این یک j’accuse. نفر کشته شده اند و آنها هرگز مورد آزمایش به دلیل زمان و منابع محدود هستند” Eugenio Fossati معاون شهردار Coccaglio می گوید: مرگ و میر ناشی از ویروس است.

به درستی شمارش تعداد مرگ و میر ناشی از پاتوژن می تواند کمک به بهداشت عمومی مقامات نقشه از پاسخ به همه گیر مانند ساخت مطمئن شوید که بیمارستان ها به اندازه کافی مجهز برای شرایط اضطراری. آن را نیز می تواند تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت و به شدت دولت باید اعمال اجتماعی-فاصله اقدامات و برای چه مدت.

اما جمع آوری اطلاعات دقیق است که به چالش کشیدن برای ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر با توجه به سرعت همه گیر و این واقعیت است که بسیاری از کشورها’ بهداشت عمومی موسسات بشود نسبت به زمان عادی.

منطقه لومباردی که در این مراسم انجام شد در Cigole نزدیکی Brescia حساب برای 58 درصد از ایتالیا رسمی coronavirus مرگ و میر.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

سه هفته پس از ایتالیا اول شد دموکراسی غربی به جای آن کل جمعیت تحت مستند نرخ سرایت کند. اما در شمال منطقه لمباردی, که در آن اپیدمی آغاز شده و همچنان محور عفونت در حال حاضر spiraled خارج از کنترل قبل از این مستند.

شهرهای استان برگامو و برشا دو تا از بدترین نقاط داغ و تبدیل به نمادهای ایتالیا رنج می برند.

در داخل و اطراف این دو شهر واقعی تعداد مرگ و میر است که احتمالا حداقل دو رسمی تعداد 2,060 در ماه مارس برای برگامو و 1,278 برای برشا پس از وقوع آغاز شد و در اواخر فوریه با توجه به مصاحبه با مقامات محلی پزشکان و تشییع جنازه-ارائه دهندگان خدمات و مقایسه با تعداد مرگ و میر ناشی از سال های گذشته.

مردم نیز در حال مرگ از بیماری های دیگر چون بیمارستان ها بیش از حد غیرمنتظره با کروناویروس موارد به آنها درمان آنها نیاز به پزشکان و مقامات محلی می گویند.

برخی از 85 نفر را در کل سال گذشته در Coccaglio یک شهر در نزدیکی برشا از 8,700 ساکنان. در ماه مارس این سال به تنهایی در این شهر اصلی زنگ کلیسا به صدا ناقوس مرگ 56 بار. تنها 12 میلادی به طور رسمی نسبت به این کوروناویروس.

“ما می دانیم که تعداد واقعی بالاتر است و ما سوگواری آنها شناخت کامل و به همین دلیل آنها فوت می گوید:” آقای Fossati معاون شهردار. “این یک حقیقت را قبول کند.”

مشکل دیگر این است که تعدادی از حامل ویروس نیز بسیار undercounted. ایتالیا گزارش کرده است در مورد 111,000 تایید موارد coronavirus اما تست عمدتا محدود به کسانی که علائم نشان می دهد. بسیاری از حامل ویروس با هیچ علائم را آزمایش نمی شوند. مقامات و کارشناسان بهداشت و برآورد درست تعداد افراد آلوده در هر نقطه از صدها هزار نفر به شش میلیون نفر است.

عدم اطمینان در مورد مرگ و میر و تعداد افراد آلوده باعث می شود آن را دشوار است برای ایجاد واقعی مرگ و میر Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. برآورد توسط اپیدیولوژی از مرگ و میر هنوز محدوده به طور گسترده ای است اما به طور کلی تصور می شود بین 1% و 3% از افراد آلوده.

دولت ایتالیا-اجرای آماری آژانس روز چهارشنبه گزارش داد که در سراسر کشور در پرش مرگ برای سه هفته اول ماه مارس از یک سال پیش از آن—به خصوص در شمال ایتالیا که در آن یافت می شود تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در بیش از نیمی از صدها نفر از شهرها و شهرستانها را بررسی کنید.

“اگر شما پایه هر گونه سیاست گذاری در این شماره شما باید بسیار مراقب باشید, می گوید:” لوکاس Böttcher یک محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که در مدل نرخ مرگ و میر برای Covid-19. “آنها می تواند بسیار در نوسان است در شیوع.”

هیچ جا در ایتالیا بوده است و سخت تر ضربه از برگامو یک شهرستان در حدود 120,000 مردم است. در مارس 2019, 125 نفر در این شهرستان است. این راهپیمایی 553 نفر کشته شدند. از این 201 میلادی به طور رسمی نسبت به این ویروس است. این برگ 352 بیشتر مرگ و میر برای این دوره به مراتب بالاتر از حد نرمال است.

در سطح وسیع تری در برگامو استان که شامل شهر و بیش از 240 شهرهای کوچک و دارای جمعیت کل 1.1 میلیون 2,060 نفر در ماه مارس از این ویروس با توجه به رسمی شمارش. اما برخی 4,500 بیشتر افراد فوت در این استان در ماه مارس نسبت به سال قبل از آن با توجه به یک مطالعه مشترک توسط محلی محیط زیست di Bergamo روزنامه و تحقیقات شرکت InTwig که در زمان داده از 91 شهرهای استان است.

تعداد واقعی مرگ و میر در استان برشا که در این مراسم انجام شد به نظر می رسد حداقل دو رسمی تعداد 1,278 پس از وقوع آغاز شد و در اواخر فوریه.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

“کشورهای دیگر است که باید به خوبی به هفت تا 14 روز پشت سر ما مجبور به استفاده از آن زمان به راست دفاع می گوید:” جورجو گوری برگامو شهردار که برآورد این ویروس به طور گسترده ای در شهر است که یک سوم از جمعیت آلوده شده است. “ما بودند و ما آماده نیست. هر گونه رهبران به دنبال ما و نه در واکنش با شور و نشاط خواهد شد بسیاری برای پاسخ.”

موارد مشابه بازی کرده اند در سراسر منطقه لومباردی که حساب برای 58 درصد از ایتالیا رسمی coronavirus مرگ و میر.

در شهرهای اطراف لومباردی مقامات محلی و پزشکان می گویند مرگ و میر ثبت شده در ماه مارس چند بار به طور متوسط ماهانه تعداد. اغلب ماهانه تلفات مسابقات مرگ و میر است که شهرها به طور معمول ضبط بیش از یک و نیم سال است.

سیستم مراقبت های بهداشتی را در این منطقه بسیار نامعقول است که پزشکان نمی تواند درمان بیمار. کسانی که می میرند خارج از بیمارستان معمولا نیست تست شده برای coronavirus.

“آنها دریافت نمی postmortem آزمون” Eleonora Colombi یک پزشک خانواده بر اساس نزدیکی برشا می گوید: از افرادی که در خارج از بیمارستان ها از جمله در خانه های سالمندان. “بسیاری از کسانی که می میرند و نه تست شده هستند اما شما به طور معمول لازم نیست که بسیاری از مردم از مرگ در همان زمان. این تاج.”

دکتر Colombi دفتر سه نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus فوت کرده اند در هفته های اخیر. اما اضافی 20 نفر که فوت با نشانه های مرتبط با این ویروس نیست تست شده است.

مشکل نیست فقط با بيماران بیمار با Covid-19.

“ما یک مشکل با سالمندان و افراد بیمار مانند بیماران مبتلا به سرطان که در حال مرگ هستند در خانه می گوید:” دکتر Colombi. “آمبولانس نخواهد آمد اگر شما با 94 سال سن دارد و 50 نفر دیگر در انتظار است.”

اضافه شده مشکل این است که 20 درصد از برگامو خانواده پزشکان آلوده شده اند و کسانی که هنوز کار تنها مشورت با بیماران از طریق تلفن. محلی خدمات سلامت در پاسخ به بالا بودن ميزان عفونت در میان پزشکان خانواده با سازماندهی تیم از سه به چهار پزشکان را که خانه تماس کامل دنده محافظ. اما با تنها هشت تیم برای همه برگامو و هر تیم قادر به ایجاد تنها حدود هشت بازدیدکننده داشته است یک روز بسیاری از مردم دریافت نمی مراقبت.

بسیاری از تابوت در حال جمع آوری است که آنها ذخیره شده در انبارها مانند این یکی در Ponte San Pietro نزدیکی برگامو.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

پیترو Fiore شهردار Castellone یک شهر کوچک در جنوب میلان می گوید: برخی از ساکنان محلی کشته شده اند چرا که آنها به ارمغان آورد به بیمارستان برای شرایط که ممکن است قابل درمان هستند به این دلیل که بیمارستان بودند با غرق coronavirus بیماران.

در Castellone, 31 نفر بین 1 مارس و آوریل 26 در مقایسه با پنج که در آخرین دوره سال است. در مورد هشت نفر از 31 میلادی به طور رسمی نسبت به این coronavirus اما حدود 10 بیشتر شد احتمالا ناشی از ویروس و تعداد مشابهی توسط بالقوه قابل درمان بیماریها می گوید آقای Fiore.

با ایتالیا تحت سخت مستند آن را نه تنها مجالس ترحیم تبدیل شده اند که غیر ممکن است. در Castellone متوجه مرگ نیست که نوشته شده بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر اصلی پیازا به عنوان است که اغلب در شهرهای کوچک ایتالیایی. در Castellone که در آن سنت است و هنوز هم قوی ساکنان به طور معمول دنبال کنید تا متوجه مرگ خود را متوجه ارسال شده در اطراف این شهر را تسلیت گفت و برای خانواده آن مرحوم.

“مردم حتی نمی دانند که در حال مرگ است و وجود ندارد فرصتی برای نشان دادن حمایت برای خانواده هایی که از دست مردم می گوید:” آقای Fiore. “که سخت ترین چیز است.”

بیشتر در Coronavirus در ایتالیا

 • این مسابقه فوتبال که لگد ایتالیا Coronavirus فاجعه
 • خانواده ایتالیا با قدرت های بزرگ. Coronavirus ساخته است مرگبار
 • ایتالیا Coronavirus تلفات سبقت چین
 • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب

نشانه هایی وجود دارد که در این مستند که تحمیل شد در 8 مارس در سراسر لومباردی و دو روز بعد در کل از ایتالیا آغاز شده است به یک اثر. میزان سرایت کند شده است و کمتر افرادی هستند که به بیمارستان. یک مطالعه توسط یک تیم از اپيدميولوژيستها در امپریال کالج لندن تخمین می زند که ایتالیا را سخت اجتماعی-فاصله اقدامات مانع در مورد 38,000 مرگ و میر تا پایان ماه مارس.

آن زمان را برای تعداد روزانه مرگ و میر به پایین آمدن از بسیاری از کسانی که در حال مرگ هستند آلوده شد هفته پیش. در حال حاضر تعداد مطلق از مردم در حال مرگ است که هنوز قریب به اتفاق شهرهای ایتالیایی. مراسم تشییع جنازه خدمات سازمان که کار با صدها نفر از خانه های مراسم تشییع جنازه در برشا و برگامو می گویند تعدادی از مرده آنها دفن شده یا سوزانده در ماه مارس بیش از دو عدد در ماه مارس سال گذشته است. اعلام علت مرگ اغلب فقط پنومونی بدون اشاره به coronavirus آنها می گویند.

در برگامو بسیاری از تابوت جمع آوری در اواسط ماه مارس که یک کاروان ارتش کامیون آمد به آنها را برای هولوکاست در جای دیگر. در برشا محلی اسقف نشین شده 40 خالی کلیساها به فروشگاه تابوت به عنوان آنها در انتظار نوبت خود را برای هولوکاست که گاهی اوقات می تواند تا دو هفته. در حالی که مجالس ترحیم مجاز نیست به دلیل اجتماعی-فاصله مورد نیاز کشیش هنوز هم برکت مرده.

“یکی از سخت ترین چیز برای قبول است که متاسفانه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند خود به خود با هیچ یک از عزیزان خود در کنار آنها می گوید:” برشا اسقف Pierantonio Tremolada دهد که به طور منظم نعمت بر تابوت در کلیساها. “این چیزی است که ما هنوز هم می تواند برای آنها انجام.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بیشتر Coronavirus پوشش

 • آزمون نیست سخت برای پیدا کردن همه جا
 • ایالات متحده بررسی ارشاد در ماسک
 • کارخانه برش خروجی شغل به عنوان Coronavirus مستند گزش
 • کارگران بازگشت به چین, کارخانه, اما ویروس تقاضای جهانی لطمه می زند
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس
 • چگونه Coronavirus حملات خود را بدن
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus و اجتماعی فاصله
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en español)

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected] و اریک Sylvers در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>