تنها شرکت های ساخت آنچه که دولت بداند به محصولات ضروری می تواند باز بماند ایتالیا, نخست وزیر گفت شنبه.

عکس: انزو laiacona/شاتر

میلان—ایتالیا بیشتر و سخت تر آن در سراسر کشور قرنطینه خاموش کردن تقریبا تمام تولید صنعتی و دفاتر به عنوان کشور مبارزات حاوی مرگبارترین در جهان شیوع کروناویروس.

تنها شرکت های ساخت آنچه که دولت بداند به محصولات ضروری می تواند باز بماند نخست وزیر جوزپه کونته گفت: اواخر روز شنبه. دولت نیز مجبور تقریبا همه خصوصی و ادارات دولتی به نزدیک است. تا به حال برخی از دفاتر باقی مانده بود باز و انتظار می رود کارکنان به سر کار آمده اما دیگر خواهد بود ممکن است در بسیاری از موارد.

آخرین Coronavirus

  • جهانی موارد عفونت کروناویروس تصویب 300,000 دو برابر در یک هفته
  • عفونت موارد بیش از 26,000 در آمریکا
  • ایتالیا در روز شنبه دوباره رکورد بالاترین یک روز تلفات برای هر کشور با 793 مرگ و میر
  • جهانی مرگ و میر پیشی 13,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • هند پیاده سازی یک روز در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه

پس از وقوع آغاز شده و در اواخر ماه فوریه در ایتالیا به تدریج معرفی شده است همیشه محدودیت های شدید در زندگی روزمره است. ایتالیا اقدامات بیشتر شدیدی موظف در هر دموکراسی غربی پس از جنگ جهانی دوم و بسیاری از کشورهای اروپایی و بخش هایی از ایالات متحده آمریکا معرفی شده اند مشابه حرکت می کند به عنوان آنها مقابله با افزایش شدت خود را شیوع است.

یکشنبه شب ایتالیا با مجموع شناخته شده عفونت کروناویروس رسیده بود 59,138 مردم در میان آنها 5,476 فوت کرده است. روز یکشنبه به تنهایی 651 نفر کشته شدند.

“این اقدامات شدید, من می دانم که” آقای کونته گفت: او به عنوان خوانده شده بیانیه ای به صورت زنده در Facebook. “هیچ جایگزین وجود دارد…این سخت ترین بحران این کشور مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است.”

بسیاری از تولید کنندگان بزرگ در حال حاضر تعطیل, از جمله فیات کرایسلر اتومبیل NV, اما برخی کوچکتر کارخانه ها مانده اند باز همانطور که قبلا مجاز توسط دولت به عنوان طولانی به عنوان کارگران همیشه یک متر از هم جدا. بسیاری از رهبران اتحادیه گفته بود که همه کارخانه ها نیاز به بسته برای تضمین ایمنی کارگران است.

آقای کونته گفت که دولت صرف بخش زیادی از شنبه همراه با اتحادیه های کارگری و سازمان های دیگر در آینده با یک لیست از محصولات و خدمات در نظر گرفته شد ضروری است. این دولت است که با توجه به انتشار لیست بعد از آن در روز یکشنبه هنگامی که آن را منتشر فرمان با اقدامات جدید.

سوپر مارکت ها و داروخانه ها و دکه های روزنامه فروشی باز باقی خواهد ماند به عنوان قبل از. آقای کونته خواسته مردم را به خرید بیش از حد در فروشگاه های مواد غذایی, چرا که آنها باز خواهد ماند و همچنان مواجه نگردند. خطوط تشکیل داده اند خارج از سوپر مارکت ها در هفته گذشته به دلیل تعداد محدودی از افراد مجاز در در همان زمان. زمان انتظار را متنوع در سراسر کشور در روزهای اخیر اما شروع به پریدن کرد بیش از 90 دقیقه در برخی از بزرگ میلان سوپر مارکت ها در صبح روز یکشنبه.

ایتالیایی ها در حال حاضر در مواجهه با محدودیت های شدید اما آقای کونته و دیگر مقامات دولتی ابراز افزایش نا امیدی در مردم و امتناع به ماندن در خانه های خود به جز لازم گردش.

بیشتر در coronavirus

  • به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای متوقف کردن گسترش
  • برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای
  • ویروس درن زندگی از فضاهای عمومی

دولت های منطقه در شمال به ویژه در لومباردی منطقه بیشتر تحت تاثیر شیوع کروناویروس با تقریبا دو سوم از ایتالیا به مرگ شده بود هل دادن رم به تشدید محدودیت. لومباردی تا به معرفی برخی از قوانین خاص خود را دارد از جمله بسته شدن تمام هتل ها به جز کسانی که درگیر در کمک به پاسخ اضطراری.

تا به حال زندگی مردم در لومباردی می تواند انجام ورزش در خارج به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنان در نزدیکی خانه خود و حفظ فاصله از سایر افراد است. که دیگر ممکن است به عنوان همه, هوای آزاد, ورزش ممنوع اعلام شده است, در منطقه است.

روز یکشنبه در میلان, پارک ها و خیابان ها و اتوبوس ها و تراموا بودند تقریبا به طور کامل خالی از مردم یک تغییر از قبلی آخر هفته. بسیاری از افراد کمی را تا به حال روشن, زرد, کیسه, یک سوپر مارکت زنجیره ای به عنوان آنها در بازگشت از خرید مواد غذایی. به طور معمول یک خیابان شلوغ بود و تقریبا بدون ترافیک و گشت پلیس متوقف و خودرو را به دیدن اگر مردم به حال یک دلیل مشروع می شود.

قبل از اخیر محدودیت های برخی از 40 درصد از افرادی که ترک خانه های خود را قبل از وقوع هنوز انجام این کار به طور منظم به گفته مقامات در لومباردی که ذکر شده تلفن همراه-تلفن محل داده است.

“ما در حال انجام همه این به این دلیل ما عاشق ایتالیا” آقای کونته گفت. “ما با هم می توانید از طریق این.”

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه یک به روز رسانی یکشنبه ها: ثبت نام.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im