ایتالیا تعطیل, همه مدارس به بنیادی ویروس را گسترش

دانشجویان خارج از بسته پلی تکنیک میلان در روز چهارشنبه.

عکس: کلودیو Furlan/زوما پرس

رم—ایتالیا به دولت دستور داد تمام مدارس کشور را تعطیل تا 15 مارس به عنوان بخشی از افزایش تلاش برای جلوگیری از بدترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا است.

این بسته اعلام کرد چهار شنبه, گسترش یک مدرسه تعلیق در حال حاضر در محل در شمال ایتالیا و مجبور خواهد شد برخی از 8.4 میلیون دانش آموز در سراسر کشور به ماندن در خانه.

دولت انتظار می رود تا پرده از دیگر اقدامات بعد جمعه که می تواند شامل تماشاگر-رایگان مسابقات فوتبال و دیگر ممنوعیت تجمعات عمومی در سراسر کشور است. مقامات حتی به دادگاه تجدید نظر به ایتالیایی ها به آغوش و بوسه زمانی که آنها را ملاقات کند.

“ما در حال تمرکز بر اتخاذ تمام اقدامات برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت virus چرا که ما یک سیستم مراقبت های بهداشتی که با این حال خوب و کارآمد آن ممکن است خطرات غیرمنتظره بودن,” نخست وزیر جوزپه کونته گفت.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته چپ و وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina اعلام بسته شدن این کشور مدارس در یک کنفرانس مطبوعاتی در رم در روز چهارشنبه.

عکس: آنجلو carconi/شاتر

ایتالیا نصب خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های منعکس کننده نگرانی رو به رشد است که این کشور تا کنون شکست به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

ایتالیایی, مقامات گفت: تعداد افراد آلوده افزایش یافته بود به 3,089 تا 23 درصد از 2,502 در روز سه شنبه. از آن 107 مرده بود توسط چهار شنبه از مجموع 79 روز سهشنبه در حالی که 276 مردم تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

تنها چین, کره جنوبی و ایران را بیشتر تایید عفونت.

مقامات ایتالیایی اعلام کرده بود در حال حاضر محدودیت های تحمیل شده در عصری شمالی کشور, بسته شدن, مدارس, دانشگاه ها, موزه ها و کلیساها در حالی که ممنوعیت تجمعات عمومی مانند در مسابقات فوتبال و مد نشان می دهد. خوشه از شهرها در قلب شیوع مهر و موم شده بودند توسط پلیس و ارتش موانع به خصوص در یک منطقه روستایی در جنوب میلان.

اما این اقدامات اعمال شده پس از ایتالیا کشف وقوع در فوریه. 20 نیست متوقف شد و از گسترش عفونت در سراسر کشور و به بقیه اروپا.

کارشناسان بهداشت می گویند تنها راه برای جلوگیری از شیوع این است که محدود کردن تعاملات اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است.

Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس به شمار بزرگتر تهدید به سالمندان—که تقریبا تمام مرگ و میر ناشی از عفونت در ایتالیا—از آن را به کودکان که معمولا رنج می برند تنها علائم جزئی. اما ایتالیایی مقامات و کارشناسان بهداشتی می گویند مدرسه بسته می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس در میان تمام گروه های سنی.

“کودکان می تواند به تقویت این بیماری همه گیر و انجام این بیماری به پدربزرگ و مادربزرگ خود را. تناقض, تعطیلی مدارس و کمک به حفاظت از افراد مسن گفت:” جیووانی Toni که سر عفونی-بیماری بخش در ایتالیا ملی سلامت رئیس کشور بیماری-کنترل بدن است.

مربوط تصویری

موجی از اختلالات به مسافرت هوایی پس از coronavirus بیماری منجر به 80% کاهش ترافیک در چین شلوغ ترین فرودگاه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا برخی از تحلیلگران انتظار دارند که تاثیر جهانی صنعت حمل و نقل هوایی می تواند بیشتر از سارس یا 9/11. عکس: Alex Plavevski/شاتر

در سطح جهان به ویروس آلوده 93,455 مردم و 3,198 فوت کرده اند. برخی از 54 درصد از کسانی که آلوده به ویروس بهبود یافته اند. بیش از 13000 موارد تایید شده در خارج از چین سه شماره در هفته پیش از آن.

چین روز چهارشنبه گزارش 119 موارد جدید با همه به جز چهار استان هوبئی کانون این بیماری همه گیر. تعداد موارد جدید این است که این پایین ترین رقم از ژانویه. 21. همچنین روز شنبه مقامات چینی گزارش 38 جدید و میر ناشی از این ویروس با 37 در هوبئی و یکی در مغولستان داخلی منطقه است.

در هنگ کنگ سخنگوی یک سازمان دولتی گفت: یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا متعلق به یک coronavirus بیمار آلوده شده توسط virus. سگ قرار داده شد در قرنطینه هفته گذشته پس از تست های اولیه آن از دهان و بينی نمونه مثبت ضعيف نتیجه برای coronavirus. بیشتر آزمایشات تایید این سگ تا به حال یک “سطح پایین” عفونت با توجه به بیانیه دولت چهارشنبه. کارشناسان دامپزشکی در این شهرستان گفت: این احتمال وجود دارد یک مورد از انسان به حیوان انتقال است.

در کره جنوبی سخت ترین-آمار کشور در خارج از چین, مقامات روز چهارشنبه اعلام کرد که 10 میلیارد دلاری بسته محرک برای حمایت از اقتصاد, آخرین تلاش های جهانی سیاست گذاران برای جلوگیری از خسارت های اقتصادی ناشی از ویروس است. از 4 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه, کره جنوبی, گزارش 435 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت آوردن مجموع آن به 5,621.

چین روز چهارشنبه گزارش 119 موارد جدید.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کره جنوبی اقدامات محرک اقتصادی کمک خواهد کرد که سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی و امکانات برای مهار این ویروس و همچنین ارائه کمک های مالی به کسب و کار و خانواده ها تحت تاثیر این بیماری با توجه به کشور و وزارت اقتصاد و دارایی است. وزارت قصد دارد به موضوع بدهی به امور مالی محرک.

این حرکت پس از ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی در استرالیا و مالزی کاهش نرخ بهره در پاسخ به این ویروس. هنگ کنگ قدرت پولی نیز به دنبال تغذیه با کاهش یک پایه نرخ وام با نیم درصد است. یک روز پیش بیانیه ای از گروه هفت کشور گفت: آنها آماده هستند به همکاری در اقدامات از جمله محرک های مالی اقدامات برای محافظت در برابر خطرات اقتصادی از این بیماری همه گیر.

در اروپا و مقامات لهستانی را تایید کرد اولین مورد از این ویروس در کشور, کسی که وارد شده از آلمان است.

ادامه مطلب

  • کنگره می رسد 8 میلیارد دلار قرارداد برای مبارزه با ویروس
  • ایران و همسایگان مبارزه برای جلوگیری از ویروس در مرزها
  • Pawtucket, R. I. شود پس از سفر مدرسه
  • یک پزشک زندگی در Coronavirus خطوط مقدم جبهه
  • ایتالیا تعطیل, همه مدارس به بنیادی گسترش Coronavirus
  • چین کارگران رنج می برند اخراج کاهش پرداخت
  • ویروس هزینه: که برای پرداخت این همه ؟
  • Coronavirus: شما بپرسید ما جواب

آلمان ممنوع صادرات از ماسک و دستکش و دیگر مواد محافظ برای اطمینان از منابع به اندازه کافی برای حرفه ای پزشکی زیر شکایت از کمبود دولت اضطراری نیروی کار گفت.

یک وزیر ارشد گفت که این حرکت در معرض اساسی وابستگی به آلمان و کشورهای دیگر در چین. چین—به خصوص در استان هوبی در مرکز این بیماری همه گیر است—جهانی hub برای ساخت ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی.

در بروکسل, اتحادیه اروپا, گزارش دو مورد اول در دفاتر آن است. اروپا آژانس دفاع گفت: یک عضو هیات تا به حال آزمایش مثبت پس از به تازگی از سفر به میلان در نزدیکی ایتالیا ترین-منطقه آسیب دیده. فناوری اطلاعات رسمی در شورای اروپا نیز تشخیص داده می شود, گفت: سخنگوی بدن است که نشان دهنده دولت های اتحادیه اروپا.

در فرانسه, وزارت بهداشت از مردم که با حضور در مارس جمع آوری از یک کلیسای پروتستان در شرق شهر مولوز به مانیتور خود را برای علائم بعد از یک خوشه از عفونت بریدن در این منطقه است. محلی استان نیز بسته سه مدرسه.

فرانسه مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند 257 موارد در سراسر کشور و چهار نفر مبتلا به این ویروس فوت کرده اند, مقامات گفت.

محدودیت های مسافرتی را وادار شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به لغو پرواز ها در سخت-آمار مناطق بسته اند و برخی از رویدادهای عمومی و کسب و کار کنوانسیون لغو شده, نگرانی که مهار تلاش می تواند به طور قابل توجهی آهسته اقتصاد جهانی است.

در استرالیا, مقامات گفت: یک کارگر در یک خانه سالمندان در شمال سیدنی تشخیص داده شد با این ویروس. ساکنان بودند که در تماس با کارگر هستند که جدا, مقامات گفت. 95 سال زندگی در این مرکز بود که در تماس با کارگر به تازگی درگذشت و پس از نمایش علائم تنفسی هر چند معلوم بود که آیا او مرگ ناشی از این ویروس, مقامات گفت.

مقامات استراليا گفت كه 41 مورد تأیید از ظهر جمعه از جمله دو که نمی هر گونه سفر اخیر سابقه به بالا-خطر کشورها نشان می دهد وجود دارد می تواند جامعه انتقال ویروس است.

نیوزیلند مقامات روز چهارشنبه تایید کرد کشور خود مورد دوم یک زن در 30s که به تازگی از بازگشت به اوکلند از شمال ایتالیا. شریک زندگی خود را نیز نمایش علائم و تست شده, مقامات گفت.

در هند گفته است که آنها تایید 22 مورد جدید, اکثر آنها بخشی از یک گروه از گردشگران که سفر کرده بود در این کشور برای بیش از یک هفته است. هندی, مقامات گفت: حدود 28 نفر تست مثبت برای این ویروس در کشور, اما هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

نارندرا نخست وزیر هند گفت: او را جست و خیز هفته آینده جشن هولی—تعطیلات بهار شناخته شده به عنوان جشنواره رنگ—به منظور تشویق مردم برای جلوگیری از جمعیت.

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im