یک سوپر مارکت در میلان. دولت در حال آماده سازی محدودیت بیشتر نگران یک مستند است که عدم جلوگیری از گسترش coronavirus.

عکس: matteo bazzi/شاتر

ایتالیا ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر در یک روز از coronavirus گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 627 نفر فوت کرده است.

سنبله می افزاید: به فشار بر دولت ایتالیا برای تشدید این کشور مستند است که تا کنون در حال نشان دادن نشانه کمی از reining در جهان مرگبارترین شیوع کروناویروس.

مجموع مرگ و میر در ایتالیا اپیدمی آمار 4,032 در مقایسه با 3,248 در سرزمین اصلی چین که در آن کل ثبت عفونت شده اند بسیار بالاتر است. بالا بودن مرگ و میر در ایتالیا نشان دهنده چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش در میان آن گروه از افراد مسن را در 70s و 80s و همچنین به عنوان نصب بحران در بیمارستان ها است که دیگر نمی تواند قرار دادن تمام به شدت بیمار بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

در سراسر اروپا و فعلی کانون جهانی همه گیر مقامات در حال تماشای اینکه ایتالیا را در سراسر کشور قرنطینه اقدامات موفق در کاهش مه از ویروس. ایتالیا اقدامات که شامل بستن همه اما خدمات ضروری و سفارش مردم به ماندن در خانه به جز برای کار و یا سلامت ضرورت تبدیل به الگو برای بسیاری از دیگر اجتماعی-فاصله گرفته است.

دولت در حال حاضر آماده سازی بیشتر محدودیت های, ابراز نگرانی که مستند تحمیل مارس 10 خیلی آرام و که بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم ترک خانه و mingling. سوال بزرگ این است که آیا توقف گسترش بیماری نیاز به سخت حبس از جمعیت زیادی در خانه های خود بود و در بدترین متاثر از قطعات از چین است.

ایتالیا را در مجموع تایید coronavirus عفونت جهان دومین کشور پس از چین افزایش یافت به 47,021 روز جمعه افزایش 15% از روز قبل.

یک بار دیگر بسیاری از روز را ثبت مرگ و میر در لمباردی در شمال ایتالیا منطقه در قلب فاجعه است. یکی دیگر از 381 مردم با کروناویروس درگذشت در لومباردی جمعه را داده و از دولت ایتالیا نشان داد.

لومباردی ثروتمند منطقه است که شامل میلان حساب 47 درصد از ایتالیا با مجموع عفونت اما 63 درصد از مرگ و میر. سنگین تلفات تا حدودی نشان دهنده این ویروس را انتقال میان سالمندان گروه های سنی از جمله از طریق بیمارستان.

اما پزشکان در شهرهای مانند برگامو در شمال شرقی میلان می گویند مردم نیز در حال مرگ چون بیمارستان ها غرق می شوند و در حال اجرا از فن های که مورد نیاز برای زنده نگه داشتن ویروس قربانیان شديد تنفسی بیماری. پزشکان غرق شده اند تعداد موارد شدید پزشکان را مجبور به انتخاب کنید که بیماران دریافت آخرین تخت در بخش مراقبت های ويژه.

روز جمعه مرگ و میر بالاتر از چین ثبت شده در هر روز از آن شیوع ویروس. تنها تعداد کمی از مردم در حال مرگ هستند در چین هر روز با توجه به دولت داده است.

نرخ که در آن عفونت و مرگ و میر ضرب در ایتالیا کاهش پیدا کرده است و تنها کمی پس از ملی مستند آغاز شد. مقامات می گویند آنها با توجه به گسترده تر ممنوعیت خروج از خانه برای رفتن به محل کار. به عنوان بسیاری از ایتالیایی ها که ممکن است به زودی می تواند گفته شود به کار از خانه و تنها با چند دولتی و بخش خصوصی و دفاتر مجاز به ادامه فعالیت است.

استفاده از حمل و نقل عمومی ممکن است محدود شود بیشتر و ورزش در فضای باز مانند پیاده روی محدود.

در حالی که در خیابان از شهرستانها ایتالیایی تبدیل شده اند به طرز مرموزی خالی برخی از افراد در تفسیر این نقاط ضعف آزادانه. مقامات در لومباردی گفت: در روزهای اخیر که حدود 40 درصد از افرادی که ترک خانه خود را قبل از وقوع هنوز انجام این کار به طور منظم و بر اساس یک تجزیه و تحلیل از تلفن همراه-تلفن محل داده ها توسط شرکت های مخابراتی.

پلیس باید انجام چک در حدود 1.4 میلیون نفر بودند که در خارج از منزل و همچنین در 750,000 مغازه ها و کسب و کارهای دیگر که باید فعال باقی مانده است با توجه به ایتالیا به وزارت کشور. پلیس متوجه شد که بیش از 62,000 مردم و 1800 خرده فروشان شکستن قفل قوانین.

کارشناسان بهداشت می گویند ایتالیا رسمی عفونت شمارش است که احتمالا یک ناخالص دست کم نگیرید. بسیاری از مردم با کروناویروس نشان می دهد هیچ یا چند علائم و نیست حال شمارش است. ایتالیا با بیش از 200,000 آزمون تا کنون متمرکز شده اند در افراد مبتلا به آنفولانزا یا ذات الریه علائم مانند.

پزشکان جذاب به مردم برای تغییر رفتار خود گفت: همه گیر می تواند تنها با شکست خارج از بیمارستان.

“اجتماعی فاصله تنها راه برای تحت کنترل نگه داشتن وضعیت گفت:” روبرتو Burioni میلان-بر اساس virologist.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو