ایتالیا قصد دارد در مقیاس بزرگ مستند در کشور برای مبارزه با کروناویروس

یک ایست بازرسی ارتش در نزدیکی شهر کدگنو در لمباردی, ایتالیا, که در آن مردم رد و بدل نیازهای اساسی جمعه در پی گسترش Covid-19.

عکس: Fotogramma/زوما پرس

میلان—دولت ایتالیا در حال برنامه ریزی برای قفل کردن لومباردی یک منطقه از 10 میلیون نفر که در آن میلان پایتخت و 11 استان در مناطق همجوار در گسترده ترین مراحل در هر کشور اروپایی است که تا کنون آماده شده را در برابر coronavirus بیماری همه گیر.

پیش نویس یک فرمان از نخست وزیر ایتالیا را دیده توسط وال استریت ژورنال می گوید: زندگی مردم در لومباردی و 11 نام استان در لومباردی را در مناطق همجوار باید “کاملا جلوگیری از هر گونه حرکت به داخل و خارج از این مناطق است.” پلیس خدمات اورژانس و در صورت نیاز ارتش در دسترس خواهد بود به اجرای قرنطینه. مردم نقض این مستند را می توان با یک جریمه یا حبس با توجه به فرمان.

دولت هنوز گرفته تصمیم نهایی اما یکی می تواند در شنبه شب به طور رسمی ایتالیایی. قرنطینه خواهد اثر را در روز یکشنبه با توجه به پیش نویس فرمان.

ایتالیا تایید کرده بود 5,883 coronavirus موارد توسط شنبه که 233 نفر مردهاند در بزرگترین شیوع خارج از آسیا است. ایتالیا در تلاش است تا با پاسخ معتدل تر محدودیتهایی مانند ممنوعیت بسیاری از رویدادهای عمومی اما قبل از شنبه را تنها به اعمال مستندات تنها در مناطق شمالی کشور با جمعیت حدود 50000.

سریع روزانه افزایش عفونت و مرگ و میر است و در حال حاضر مجبور رادیکال تر عمل است.

علاوه بر اینکه ایتالیا پرجمعیت ترین منطقه لمباردی نیز صنعتی کشور افزوده و قرار دادن آن تحت قرنطینه است به احتمال زیاد به برخورد یک ضربه شدید به ایتالیا در حال حاضر-مبارزه اقتصادی.

پیش نویس فرمان نیز به مردم می گوید برای جلوگیری از حرکت در مناطق تحت مستند به جز در مواقع اضطراری و کار تعهدات است که نمی توان به تعویق افتاد. این شامل یک سری دیگر از اقدامات جدید با هدف متوقف کردن گسترش ویروس از جمله بسته شدن اسکی در مناطق آسیب دیده.

استان خارج لومباردی که این حکم قرار می دهد تحت قرنطینه عمدتا در مناطق مجاور از Emilia-Romagna, Piedmont و ونتو. این مناطق تا به حال اکثر ویروس موارد پس از لومباردی.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de