ایتالیا قفل کردن این کشور برای مبارزه با کروناویروس

یک ایست بازرسی ارتش در نزدیکی شهر کدگنو در لمباردی, ایتالیا, که در آن مردم رد و بدل نیازهای اساسی جمعه در پی گسترش Covid-19.

عکس: Fotogramma/زوما پرس

میلان—ایتالیا دولت قفل کردن 17 میلیون نفر—بیش از یک چهارم از جمعیت آن—از جمله در میلان اطراف منطقه لمباردی و 14 استان های همسایه در گسترده ترین مراحل در هر کشور اروپایی آماده شده را در برابر coronavirus بیماری همه گیر.

یک فرمان از نخست وزیر ایتالیا را می گوید زندگی مردم در لومباردی که در آن میلان پایتخت و نام استان در لومباردی را در نزدیکی مناطق باید “کاملا جلوگیری از هر گونه حرکت به داخل و خارج از این مناطق است.”

تحت قرنطینه

دولت ایتالیا برنامه ریزی شده مستند

برخی از استان ها

کل منطقه

لومباردی

ونتو

میلان

امیلیا-رومانا

MARCHE

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

رم

ناپل

منبع: دولت ایتالیا

پلیس خدمات اورژانس و در صورت نیاز ارتش در دسترس خواهد بود به اجرای قرنطینه. مردم نقض این مستند را می توان با یک جریمه یا حبس با توجه به پیش نویس فرمان.

نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد این اقدامات در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه. او گفت: حکم نهایی خواهد بود منتشر شده “در ساعات آینده.”

قرنطینه موثر خواهد بود از یکشنبه تا آوریل 3.

“ما در حال مقابله با یک ملی اضطراری” آقای کونته گفت: در تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی. “نگران نباشید. ما را از این طریق دریافت کنید.”

پیش نویس یک فرمان دیده می شود توسط وال استریت ژورنال گفت: این مستند شامل 11 استان در علاوه بر این به تمام لمباردی. آقای کونته نمی دهد دلیلی برای دیر علاوه بر این سه استان.

ایتالیا که تا به حال بیشترین تعداد عفونت های خارج از آسیا و یک آزمون تا چه حد کشورهای غربی مایل و قادر به محدود کردن آزادی های شخصی از جنبش و شیوه زندگی برای جلوگیری از بیماری همه گیر.

این حرکت توسط دولت ایتالیا یادآور اقدامات انجام شده در چین که حدود 500 میلیون نفر تحت نسبی یا کامل مستند. چین حرکت می کند به نظر می رسد با موفقیت به عنوان تعداد موارد گزارش شده توسط دولت به شدت کاهش یافته در هفته گذشته و روزانه تعداد موارد جدید در کمتر از چند کشور دیگر از جمله ایتالیا.

ایتالیا تایید کرده بود 5,883 coronavirus موارد توسط شنبه که 233 نفر فوت کرده است. ایتالیا سعی شده است با پاسخ معتدل با محدودیتهایی مانند ممنوعیت بسیاری از رویدادهای عمومی; شنبه قبل از آن تا به حال تنها به اعمال مستندات در مناطق شمالی کشور با جمعیت حدود 50000.

جدید اقدامات برنامه ریزی شده از یکشنبه در شمال ایتالیا شامل تنگ محدودیت در سفر در مناطق که در آن مردم خواهد بود گفت: برای حرکت در مورد تنها برای موارد اضطراری و کار تعهدات است که نمی توان به تعویق افتاد. پیش نویس فرمان می پرسد دولتی و خصوصی کارکنان خود را به مرخصی مجاز در طول دوره قرنطینه اگر آنها می توانند به ماندن در خانه.

فرمان نیروهای بسته شدن اسکی در مناطق آسیب دیده. موزه ها که مجبور شدند به ماه گذشته و پس از آن مجاز به بازگشایی دوباره بسته شود. کلیساها می تواند باز باقی می ماند اما مذهبی و مراسم مدنی از جمله مجالس ترحیم به حالت تعلیق درآمد. مراکز خرید و بازار بسته خواهد شد در تعطیلات آخر هفته.

لمباردی منطقه ای دولت خواسته دولت ایتالیا در رم به تصویب قوانین جدید سخت گیرانه مراحل را به دلیل مهار اقدامات در حال حاضر در محل نیست مسدود گسترش ویروس با توجه به عضو لومباردی را شورای منطقه ای. ایتالیایی مناطق تقریبا معادل ایالات متحده اجرایی هر چند آنها باید کمتر از استقلال است.

ایتالیا در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام مدارس و دانشگاه های سراسر کشور است. رویدادهای ورزشی مجاز تنها در پشت درهای بسته. دولت خواست سالمندان در خانه بمانند و هر کس دیگری برای حفظ حدود 3 فوت دور از دیگران زمانی که آنها خارج است. کافه ها و رستوران ها مانده اند اما مشتریان خود را باید احترام حداقل فاصله مورد نیاز و یا آنها را مجبور به تعطیل.

اما سریع روزانه افزایش عفونت و مرگ و میر در حال حاضر مجبور است اقدام شدید.

دولت در حال راه رفتن مشکل خط در تلاش برای مهار این ویروس در حالی که خفه کننده اقتصاد—که کاهش در سه ماهه چهارم سال 2019 است و پیش بینی برای کوچک کردن دوباره این سه ماهه هل دادن کشور به رکود است.

لومباردی در علاوه بر این به پرجمعیت ترین کشور منطقه با 10 میلیون نفر از مردم ایتالیا است صنعتی افزوده و قرار دادن آن تحت قرنطینه است به احتمال زیاد به برخورد شدید اقتصادی ،

حدود 85 درصد از این ویروس موارد در ایتالیا شده اند در لومباردی همچنین Emilia-Romagna و ونتو این دو منطقه که در آن بسیاری از 14 استان را تحت مستند قرار دارد. کسانی که استان عبارتند از, ونیز, پارما و مودنا.

با هم سه منطقه حساب برای 40 درصد از اقتصاد کشور خروجی.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im