ایتالیا در حال انجام است بخشی از آن شامل coronavirus. در اینجا یک لیست از اقدامات ما گرفته اند

شیوع Covid-19 قرار می دهد جامعه بین المللی در مقابل بی سابقه ای چالش های جهانی است که می داند هیچ مرزهای. من می خواهم این فرصت را برای نشان دادن چگونگی ایتالیا است که مقابله با این موضوع است.

اول از همه, اجازه دهید من در مجموع آنچه که دولت ایتالیا انجام داده است تا کنون. از آنجایی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در ژانویه 30 Covid-19 یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی بهره” ایتالیا در زمان فوری مترقی و اقدامات جدی به تلاش برای مهار این پدیده است. ایتالیایی مدنی اداره حفاظت از داده شد اقتدار کامل به هماهنگی تمام عملیات با پشتیبانی علمی و فنی کمیته تاسیس شده در فوریه 3. اطلاعات گسترده کمپین راه اندازی شد بلافاصله توسط ایتالیایی وزارت بهداشت و صلیب سرخ برای اطلاع رسانی به مردم در دستورالعمل های بهداشتی به دنبال حداکثر اشتغال کل بیمارستان شبکه و استقرار 350 اولین ارزیابی پزشکی چادر شد و تصمیم گرفت.

از آغاز اضطراری دولت ما اتخاذ اقدامات محدود کننده که تمدید شد به کل قلمرو ملی این شنبه. آنها مستلزم میان دیگران محدودیت برای تحرک به جز برای اهداف محدود. این اقدامات در حال حاضر ثابت می شود موثر در آن سرزمین بودند که برای اولین بار به اتخاذ آنها به عنوان مثال در این منطقه از شهر کدگنو که در آن ما در حال کمک به یک کاهش در تعداد موارد است.

اقدامات انجام شده شدید هستند و در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این بیماری از گسترش بیشتر. دولت ایتالیا همواره بر اساس آن عمل بر اصل شفافیت به اشتراک گذاری با جامعه بین المللی به روز رسانی ثابت در تعدادی از عفونت. رئیس جمهور Sergio Mattarella خطاب به ملت چند روز پیش تاکید بسیار خواستار لحظه ای که ایتالیا رو یادآوری حس مشترک از هدف در موسسات و نیاز به کار در وحدت برای غلبه بر شرایط اضطراری.

مدیر کل که Tedros Ghebreyesus اعلام کرد که ایتالیا در واکنش “انرژی” به رسمیت شناخته شده و فوق العاده طبیعت از اقدامات صورت گرفته برای کاهش تاثیر اجتماعی و اقتصادی از این بیماری است.

در مقابله با این چالش ایتالیا می تواند در یکی از پیشرفته ترین سیستم بهداشت و درمان در جهان است. در سال گذشته بلومبرگ بهداشت جهانی شاخص رتبه ایتالیا در جایگاه دوم است. در واقع ایتالیا دومین کشور با بیشترین امید به زندگی (83.4 سال) و مفتخر به ارائه خدمات رایگان بهداشتی به جمعیت آن است. اتحادیه اروپا امید به زندگی در سلامت خوب است که به طور متوسط 64.2 سال برای زنان و 63.5 سال برای مردان. در ایتالیا است 67.2 سال برای زنان و 67.6 برای مردان است. این نیز با تشکر از رژیم غذایی سالم و با کیفیت بالا و ایمنی مواد غذایی استاندارد.

ما شبکه ای از بیش از 27000 امکانات بهداشتی در سراسر کشور است که اعطای جهانی بهداشت تحت پوشش با 43,731 پزشکان در تمام مناطق اطمینان از دسترسی برابر به خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر کشور. ما تنها کشور در اروپا به ارائه رایگان پزشک اطفال به تمام خانواده ها برای کودکان بین 0-14 سال است. این است که به لطف مالی سهم متناسب با درآمد مالیات دهندگان. ایتالیا برای اولین بار در اروپا برای مخارج دارویی (€28 میلیارد دلار در سال 2017). ما همچنین ایستادگی کردن در میان شرکای اروپایی برای در دسترس بودن دارو.

ایتالیا اولین تولید کننده دارو در اروپا و یک صادر کننده خالص از داروها در سراسر جهان است. ما یکی از پیشرفته ترین صنایع داروسازی که متکی بسیار کمی خارجی عرضه است.

از آمدن به هند پس از تشخیص برخی از گردشگران ایتالیایی تست مثبت به Covid-19 ما راه اندازی یک نیروی کار در سفارت شده است که کار جور با مقامات هند به ویژه در وزارتخانه های خارجی در امور سلامت و رفاه خانواده و گردشگری. لطف خود را کارآمد و سریع همکاری که در ایتالیا بسیار سپاسگزار برای آن ممکن است برای اطمینان از کمک های مناسب به اتباع در حال حاضر در حال درمان در دهلی و جیپور و برای تسهیل سفر خانه از بسیاری از گردشگران ایتالیایی.

این Covid-19 تجربه به ما آموزش است که سلامت مهم جهانی خوب جهانی بهداشت در حال تبدیل شدن به یک چالش گسترده و وجود دارد هیچ جایگزینی برای همبستگی بین المللی و همکاری برای مقابله با مسائل جهانی. ایتالیا در حال انجام است تمام طول می کشد. ایتالیا در حال انجام بخشی خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de