ایتالیا امیدوار است که Coronavirus همه گیر است کاهش

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در مقابل کلیسای جامع میلان در ژانویه 31.

عکس: لوکا برونو/آسوشیتد پرس

رم—ایتالیایی مقامات بر این باورند که کشور را coronavirus اپیدمی مرگبارترین در جهان است کاهش محسوسی پس از سه هفته ملی مستند, یک, امیدوار, ثبت نام برای سایر کشورهای غربی که به دنبال روش های مشابه به ایتالیا با یک تاخیر زمانی.

اما ایتالیایی مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آن را تا پس از عید پاک برای کاهش عفونت های جدید به اندازه کافی برای شروع به شل کردن قفل و بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایتالیا.

“ما به نظر می رسد پس از رسیدن به یک نوع فلات که نشان می دهد که اقدامات در حال کار گفت:” سیلویو Brusaferro رئيس جمهور از موسسه ملی بهداشت ایتالیا اصلی بیماری-مرکز کنترل.

ایتالیا اولین کشور غربی به عمده رنج می برند coronavirus اضطراری است. بسیاری از کشورها در سراسر جهان را شبیه سازی آن پاسخ گفتن مردم به ماندن در خانه و کسب و کار به دید مگر اینکه ضروری است. ایتالیا که در آن یک ملی مستند آغاز شد و در مارس 10, تبدیل به یک آزمون مورد اینکه آیا کشورهای غربی می تواند به سرکوب همه گیر سریع به اندازه کافی برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی عمیق در حالی که با استفاده از استراتژی های کمتر سخت گیرانه تر از چین است.

دولت در رم گفت: 105,792 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus سه شنبه شب افزایش 4,053—یا حدود 4%—از روز قبل. جدید روزانه عفونت کاهش یافته است از اوج بیش از 6500 21 مارس است.

تبدیل یک گوشه?

نرخ جدید کروناویروس عفونت کاهش در ایتالیا

ایالات متحده آمریکا

ایتالیا

100,000

اسپانیا

چین

انگلستان

10,000

S. Korea

1,000

100

10

1

ژانویه

فوریه

مارس

توجه داشته باشید: مقیاس لگاریتمی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز CSSE

درست است تعداد حامل ویروس است که تصور می شود بسیار بالاتر از بسیاری از مردم با هیچ یا چند علائم شده اند تست شده است. اما شاخص های دیگر نیز پرورش اعتماد به نفس است که ایتالیا را مستند آوردن نتایج. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در سراسر ایتالیا رو به کاهش است و در لومباردی بدترین ضربه منطقه تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و به شش 1,324.

اما ایتالیا ثبت شده یکی دیگر از 837 مرگ و میر در روز سه شنبه از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس آوردن ملت تلفات به 12,428 حدود 58 درصد از آن شده است در لومباردی. کارشناسان بهداشت می گویند مرگ و میر هستند به احتمال زیاد به کاهش و پس از عفونت به دلیل بسیاری از مردم در حال مرگ رو آلوده تا چند هفته پیش. این سه رنگ پرچم ملی آویزان نیمه افراشته در سراسر ایتالیا در روز سه شنبه به مناسبت مرده است.

تن از افسران نظامی و مدنی آژانس حفاظت از حرکت یک تابوت حاوی یک قربانی Covid-19 بر روی یک کامیون در برگامو در 31 مارس است.

عکس: فرانسیسکا Volpi/مهر نیوز

“قبل از نتایج آشکار شد بیش از حد گذشت زمان بیش از حد بسیاری از درگذشت” گفت: Cristina Capellini یک پزشک از نزدیک برگامو که در آن مرگ و میر و غرق بیمارستان ساخته اند Lombard شهر نمادی از ایتالیا ، دکتر Capellini شوهرش را از دست داده به کروناویروس در اوایل ماه مارس.

“آیا همان اشتباهات ما ایتالیایی ها ساخته شده است. یادگیری از تجربه ما: توان تهاجمی در مهار گسترش عفونت در ابتدا” او گفت:. “ما باید حس را از این فاجعه با تغییر رویکرد نسبت به بهداشت عمومی. باید آن را با توجه به اهمیت آن را سزاوار است.”

در برگامو فشار است در نهایت شروع به سهولت در بيماران بستری در بخش مراقبت های واحد است که مجبور شده اند به جیره درمان برای هفته ها. این وضعیت شروع به بهبود کمی در این شهر Papa Giovanni XXIII بیمارستان گفت: Mirco Nacuti فشرده-دکتر مراقبت از وجود دارد. اما برخی از مردم هنوز هم در حال مرگ بدون آن به بیمارستان, او گفت:: “این فاجعه ادامه دارد در خانه های شخصی و رسمی شماره آن را نشان نمی دهد چرا که آزمون نیست در حال انجام است.”

مربوط تصویری

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/شاتر

“ما در حال شروع به دیدن یک نور در انتهای تونل” گفت: فرانک Rasulo ارشد بیهوشی و فشرده-مراقبت پزشک در Spedali Civili, سیستم بیمارستان در Brescia دیگر آمار شهرستان در لومباردی. کمتر از بیماران هستند که به واحد مراقبت های ویژه در مقایسه با هفته گذشته, او گفت:.

“اما آنها جوان تر هستند و بسیاری از آنها در وضعیت بدتر با توجه به این واقعیت است که آنها در برابر دیگر تا زمانی که تماس با آمبولانس,” دکتر گفت: Rasulo. “پس گفت که این مشخصه نشان دهنده مرحله ای که در آن همه چیز به زودی کاهش.”

کیار Appendino سمت چپ تورین شهردار می ایستد در جلب توجه در یک لحظه سکوت برای بزرگداشت ایتالیا قربانیان در 31 مارس است.

عکس: مارکو bertorello/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کشورهای دیگر در اروپا در حال نزدیک شدن به قله یا فلات در گسترش این ویروس به دلیل شیوع بیماری خود را آغاز کرد و بعد از ایتالیا. داده ها نشان می دهد بسیاری از کشورها هستند دو تا سه هفته پشت ایتالیا. برخی از دولت های دیگر در اروپا امید که آنها را جلوگیری از بالا ایتالیا مرگ و میر به دلیل آنها تحمیل شده اجتماعی-فاصله اقدامات در مرحله قبل از سرایت. اما مرگ و میر در کشور اسپانیا به طور خاص در حال افزایش است به طور چشمگیری.

دولت ایتالیا علمی مشاوران شروع به مطالعه در روز دوشنبه هنگامی که و چگونه به آرامش مستندات که یخ زده اند بسیاری از اقتصاد ملی است. مقامات می گویند کامل مستند به ادامه حداقل تا عید پاک. پس از آن این طرح به بازگشایی برخی از قطعات ایتالیایی و صنعت—اما تحت دقیق قوانین ایمنی به طوری که عفونت نیست سرعت بخشیدن دوباره. بخش های خدماتی از جمله رستوران ها و میله های زندان نمی رود به بازگشایی تا زمانی که به خوبی ممکن است در اولین.

فشار بر اقتصاد ایتالیا و امور مالی عمومی باعث شده است تا مذاکرات در اروپا در مورد نحوه حمایت این کشور از نظر مالی اگر آن وام گرفتن نیازهای روح پیوند بازار آمدن خاطرات از منطقه یورو از بحران بدهی از 2010-12. تا کنون دخالت بانک مرکزی اروپا برای حفظ هزینه استقراض ایتالیا پایدار است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دانمارک که همچنین تحمیل شده اجتماعی-فاصله اقدامات نسبتا در اوایل ماه مارس نیز امیدوار است که آن را می توانید شروع به باز کردن آنها را به آرامی پس از عید پاک است. “کرونا شیوع است به اوج خود رسید و در عین حال گفت:” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen تماس در دانمارک به دنبال دستورالعمل و نگه داشتن فاصله خود. “اگر ما هر آنچه که ما نیاز به ما را به تدریج و به آرامی بازگشایی جامعه است.”

مقامات فرانسوی امیدواریم که روزانه پذیرش در بخش مراقبت های ويژه شروع به کم کردن سرعت در پایان این هفته با تشکر از ملی فرانسه مستند. فرانسه گفت: 418 بیماران با Covid-19 کشته در بیمارستان در روز گذشته بدترین روزانه مرگ و میر پس از آن بیماری آغاز شده است.

انگلستان نیز گزارش کندتر افزایش عفونت در روزهای اخیر اما “این واقعا مهم است که به جزئیات بیش از حد به این” گفت: Stephen Powis مدیر پزشکی برای انگلستان است. “آن اوایل روز خود را; ما از جنگل.”

آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: خیلی زود است که بگوییم اجتماعی-دورى از جمله ممنوعیت بیش از دو نفر جمع در حال کار نشده است. عفونت های جدید در آلمان انتظار نمی رود که به فلات تا اواسط ماه آوریل است. “ما می بینیم که چگونه روند توسعه با عید پاک” گفت: Lothar Wieler رئیس موسسه کخ رابرت آلمان کنترل بیماری آژانس.

اپیدیولوژی نزدیک ترین سازمان دیده بان شماره R0 یا متوسط تعداد افرادی که حامل ویروس آلوده. “ما تخمین می زنند که R0 است که در حال حاضر در اطراف یکی شاید کمی زیر” مقایسه بین دو و سه قبل از ملی ایتالیا مستند گفت: جیووانی Toni از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت در رم. ایتالیایی مقامات امیدوارم که به فشار به شماره زیر یک, به طوری که این بیماری همه گیر شروع به محو شد.

“اما من فکر نمی کنم ایتالیا و یا کشورهای دیگر اروپایی قادر خواهد بود برای رسیدن به صفر عفونت های جدید به زودی” دکتر Toni گفت. او گفت: “ایتالیا باید برای ادامه مبارزه با این ویروس را با آزمایش و مهار اقدامات در سراسر کشور و حتی پس از آن مستند به پایان می رسد.

“شاید ما در حال رفتن به برنده شدن در نبرد اما جنگ طولانی خواهد بود,” او گفت:. “و ما از دست بسیاری از مردم در این زمینه است.”

نوشتن به مارکوس واکر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>