Matteo Salvini گفت: مجلس سنا روز چهارشنبه که او را خوش آمدید محاکمه ‘برای روشن کردن یک بار و برای همه اگر دفاع از مرزهای سیاسی است که وظیفه یا عمل مجرمانه است.’

عکس: گولیلمو mangiapane/ایسنا

رم—رئیس ایتالیا محبوب ترین حزب سیاسی از سوی دیگر ، Matteo Salvini, محروم شده قانونی ایمنی و چهره های دادگاه های کیفری به اتهام آدم ربایی مهاجران او ارائه یک پلت فرم مخاطره آمیز به تصویر کشیدن خود را به رای دهندگان به عنوان یک مورد آزار و اذیت مدافع ایتالیا در برابر مهاجرت غیر قانونی.

ایتالیایی دادستان متهم آقای Salvini از سوء استفاده از قدرت خود را و آدم ربایی 131 پناهجویان در جولای زمانی که به عنوان وزیر کشور او حاضر به اجازه مهاجران پیاده از یک گارد ساحلی ایتالیا کشتی بود که آنها را نجات در مدیترانه. ایتالیایی مجلس سنا رای دادند در روز چهارشنبه به او از مصونیت قانونی است که به او اعطا شده است به عنوان یک عضو از اتاق.

اگر مجرم آقای Salvini می تواند تا 15 سال زندان و ممنوعیت برگزاری انتخاب دفتر به طور بالقوه مخرب جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به نخست وزیر.

یک مسافر متحرك در آگوستا ایتالیا از یک کشتی گارد ساحلی در جولای 31, 2019. Matteo Salvini و سپس وزیر کشور قبلا منع نجات مهاجران از پیاده شدن از کشتی.

عکس: آنتونیو parrinello/ایسنا

آقای Salvini گفت: استقبال از او در دادگاه. “من می خواهم کسی برای روشن کردن یک بار و برای همه اگر دفاع از مرزهای سیاسی است که وظیفه یا عمل مجرمانه,” او گفت: سنا قبل از رای گیری که مسلم خود می خواهید. “اجازه دهید یک قاضی تصمیم می گیرید که آیا من یک جنایتکار یا من در دفاع از کشور من است.”

آقای Salvini تبدیل کرده است شمال ایتالیا secessionist جنبش لیگ به یک پان-ایتالیایی حزب ملی متمرکز در مهاجرت و قانون و نظم است. این nativist لیگ ایتالیا تبدیل شده است محبوب ترین حزب سیاسی در دو سال گذشته با حمایت رای دهندگان افزایش به بیش از 30% در نظر سنجی. نظرسنجی ها نشان می دهد که اگر ایتالیا برگزار می شود انتخابات در حال حاضر در این لیگ خواهد برنده اکثریت هم با راست متحدان.

آقای Salvini نیز دچار شکست. در تابستان 2019, او سعی کرد به زور برگزاری انتخابات توسط بیرون کشیدن از دولت ایتالیا که در لیگ بود junior شریک antiestablishment 5 ستاره جنبش است. به جای یک دولت ائتلافی جدید پدید آمده به استثنای لیگ.

آقای Salvini در حال حاضر رهبر مخالفان شده است با استفاده از منطقه ای در مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات ملی. اما شکست در ژانویه در شمال منطقه امیلیا-رومانا نشان داد که آقای Salvini ضد مهاجرت و بلاغت بود تحریک یک واکنش در میان ایتالیایی رای دهندگان که می خواهند برای دفاع از کشور و عمدتا در حد متوسط سازش مبتنی بر فرهنگ سیاسی.

آقای Salvini از باب روز پایین راست و بلاغت رسیده و بیشتر به متوسط محافظه کاران است. او به طور غیر منتظره نیست به نوبه خود به گردهمایی بین المللی و دور از حق رهبران و فعالان در رم در هفته گذشته که در آن او می رود به یک سخنرانی. دفتر خود گفت: وجود یک برنامه ریزی جنگ است.

در ماه دسامبر یک دادگاه ایتالیایی توصیه می شود که آقای Salvini صورت آزمایشی برای سفارش خود را به بازداشت 131 مهاجران در گارد ساحلی کشتی. مهاجران بودند در نهایت اجازه پیاده در سیسیل. بیشتر شد و فرستاده شده به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا در حالی که بقیه باقی مانده در ایتالیا.

مرتبط

  • ایتالیا مرکز-چپ امتیازهای نگه Salvini به پیروزی بسیار مهم انتخابات (Jan. 27)
  • ایتالیا را رقیب احزاب نگاه کنید به بلوک Salvini پیشنهاد برای قدرت (Aug. 14, 2019)
  • مهاجرت از لیبی به ایتالیا و یک بار در اروپا, دروازه کاسته پس از سرکوب (10 اسفند 2019)
  • ایتالیا را راست Firebrand طول می کشد هدف در اروپا (Feb. 13, 2019)
  • ایتالیا Salvini قرار می دهد موانع در عربستان در حالی که راه رسیدن به همکار اروپایی Populists (27 ژوئن 2018)

آقای Salvini را در موضع سختی در برابر seaborne مهاجرت در سراسر مدیترانه ای شامل تکرار فسخ اجازه می دهد تا کشتی های که تا به حال نجات پناهجویان به حوض در ایتالیا. تاکتیک افزایش محبوبیت خود را با رای دهندگان تغذیه با سالها ضعیف کنترل مهاجرت است.

اما برخی از دادستان مشاهده فسخ به عنوان یک سوء استفاده از وزرا قدرت. آقای Salvini گفته است که او در حفاظت از کشور در برابر مهاجرت غیر قانونی, و کل دولت تایید شده است.

به عنوان یک سناتور آقای Salvini را مصونیت از تعقیب مگر اینکه اتاق رای به لغو آن است. روز چهارشنبه رقبای سیاسی خود را رد کرد و ادعا می کنند که او از ایتالیا.

“آیا ما واقعا می خواهید به قبول آن است ؟ که جمهوری معرض خطر حمله بودن یک گارد ساحلی ایتالیا کشتی ؟ من استراحت بدهد” گفت: سناتور. اما بنینو از میانه بیشتر در اروپا ،

تاریخ شروع و طول محاکمه نشده است تاسیس شده است. ایتالیایی, جنایی محاکمه می تواند سال ها طول بکشد و متهمان می توانند درخواست تجدید نظر تا آنجا که ایتالیا بالاترین دادگاه.

محاسن حقوقی مورد نیز نامشخص زهرا گفت.

“این یک اقدام که نتیجه کاملا باز” گفت: روبرتو بارتولی یک استاد حقوق جزا در دانشگاه فلورانس.

اگر آقای Salvini محکوم در دنباله مجلس می تواند تعلیق او از برگزاری عمومی بالا دفتر تا 18 ماه. اگر این اعتقاد است که در مرحله تجدید نظر تایید یک چندین ساله ممنوعیت دولتی نیز ممکن است.

تعداد seaborne مهاجران فرود در ایتالیا کاهش پیدا کرده است و به شدت پس از سالها تلاش توسط دولت از همه احزاب برای جلوگیری از مهاجرت دنباله از طریق آفریقا به سواحل لیبی. اما آقای Salvini نگه داشته است مسئله مهاجرت در مرکز ایتالیا به بحث های سیاسی است.

نوشتن به جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این آزمایش را بازی خواهد کرد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو