این طول می کشد بسیاری از Covid-19 آزمون به نگه داشتن یک استودیوی فیلم باز

به عنوان فیلم و تلویزیون بازگشایی در پاینوود آتلانتا Studios, صفحه اصلی به صفحه نمایش بزرگ juggernauts مانند “انتقامجویان: Endgame” بزرگترین کار این است که نگه داشتن coronavirus کردن گرجستان استودیو بسیاری است.

چند صد تولید مجموعه طراحان و نقاشان و نجاران به محصولات آماده تحت آزمایشات Covid-19 هفتگی و گاهی بیشتر. برنامه آهنگ کارگران علائم بین آزمون و یک سیستم نشان مانع از هر کسی بدون منفی نتیجه آزمون از باز کردن درب در بسیاری.

رژیم از تست هزینه خواهد شد بیش از 1.5 میلیون دلار در ماه یک بار دوربین های نورد و چندین هزار کارگر در مجموعه, گفت:, استودیو, مدیر اجرایی, فرانک پترسون و اشاره کرد که آنچه مورد نیاز است به ماندن در کسب و کار.

پاینوود آتلانتا در تلاش است برای حل یک معما رو به یک میزبان از کسب و کار مدارس و دانشگاه ها به رهبری به این سقوط: چقدر Covid-19 تست مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود مردم می تواند ایمن ماندن و حفظ عملکرد سازمان در میان یک بیماری همه گیر. در بسیاری از شرکت های تست برای عفونت فعال یا آنتی بادی در حال تبدیل شدن به یک شرط بازگشت به محل کار همراه با علامت چک و پا تا تمیز کردن شیوه های درمانی و مشاوران می گویند.

آقای پترسون غرق خود را در پژوهش در تست های ویروسی انتقال و کیفیت هوا که همه گیر متوقف شاخه های فیلم در اواسط ماه مارس. با پخش آنلاين خدمات و استودیوهای هالیوود با تکیه بر او به تولید محتوای جدید او با هدف به راه اندازی مجدد شرکت خود را در تیراندازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تبدیل شدن به آنچه که او خواستار “یکی از امن ترین و امن ترین استودیو در جهان است.”

که امنیت نمی آیند نیست ارزان. این روزها حدود 200 کارگران هر روز یک بینی-گرد و خاک Covid-19 آزمون, هزینه پاینوود آتلانتا حدود 200 دلار در هر. زمانی که دوربین در حال نورد بعد از این سال 3000 به 6000 کارگران را در مجموعه روزانه و ترکیب هزینه های.

“ما مجبور به پرداخت حق بیمه فقط به بازگشت به کار. این دردناک است, اما آن را متوقف نمی هر کسی” آقای پاترسون گفت.

پاینوود آتلانتا درگیر شده است در برخی از جهان highest-grossing فرانچایز مانند “انتقامجویان: Engame” و “پلنگ سیاه” را به عنوان به خوبی به عنوان محتوا برای جریان خدمات. تولید شرکت معتقد است که آزمایش هزینه خواهد شد در نهایت واجد شرایط برای دولت film-تولید اعتبار مالیاتی. سخنگوی گرجستان درآمد وزارت گفت که قصد دارد برای قرار دادن راهنمایی در هزینه های مجاز به زودی.

یک پرستار پزشک دستگیره نمونه برای تست.

کارفرمایان که می خواهند نتایج به سرعت باید شکار برای labs است که می تواند تضمین سریع نتایج و اولویت درمان است. در حال حاضر آزمایش در ایالات متحده شامل یک درهم آمیخته از عمومی و خصوصی و دانشگاهی آزمایشگاه است که می تواند خود را ارائه خدمات تست و یا همکاری با داروخانه ها و پزشکان و گروه های دیگر. که سیستم غیر متمرکز اخیرا گرفتار زنجیره عرضه نژادها و افزایش تقاضا که منجر به تاخیر در نتایج برای بسیاری از افراد است.

“ما فقط همین نیست که واقعی عملکرد بازار” که در آن تقاضا برای تست به راحتی می توانید پیدا کردن آزمایشگاه ظرفیت در آمریکا گفت: Sean Murray, رئیس جمهور Eurofins‘s محل کار Covid-19 تست برنامه.

برای اجرای آزمون آن Pinewood آتلانتا استخدام بهداشت-تست و نرم افزار-شرکت BioIQ Inc., که متکی بر شبکه ای از آزمایشگاه. این شرکت ارائه می دهد نتایج در 24 تا 48 ساعت و آقای پاترسون می گوید استودیوی خود نیز مایل به پیک و یا به سرعت در حال کشتی آزمایشات به آزمایشگاه برای پردازش سریعتر.

“تنگ تر خود را حلقه بازخورد سریع تر شما می توانید یادگیری و انطباق” BioIQ اجرایی جاستین Bellante گفت: نیاز به چرخش سریع بار در نتایج. Weekslong منتظر برای بسیاری از افراد مورد آزمایش در ایالات متحده کاهش تماس با ما-ردیابی و مهار کردند.

کارگران در پاینوود آتلانتا گزارش برای تست روز قبل از آنها برنامه ریزی شده بود در بسیاری اجازه می دهد تا زمان نتایج به در آمده است. یک پرستار انجام یک بینی گرد و خاک برای آزمون اول خود را; در صورتی که برای اولین بار آزمون می آید و منفی پس از آن تست های انجام شده از طریق بزاق نمونه.

همه کارگران در پاینوود تولیدات باید برای پاسخ به سوالات سلامت از طریق یک نرم افزار بر روی تلفن های خود را. تکمیل پرسشنامه و منفی Covid-19 نتیجه همه-پاک کردن کد در این برنامه که کارگران حاضر در یک ایستگاه بازرسی در استودیو. برای باز کردن درب در پردیس کارگران باید اسکن نشان; مدالها تنها کار اگر پوشنده لباس را دریافت کرده است منفی نتیجه آزمون.

ماموران امنیتی در ایست بازرسی در بسیاری مسئله پاک کارگران رنگ های مختلف بند هر روز. در سایت Covid انطباق افسران و همچنین کارگران همکار نگه داشتن سازمان دیده بان برای اطمینان از هر کس همان رنگ بند است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

به محل کار خود بازگشایی شد? چه بوده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

فرکانس تست برای کارگران در استودیو مصمم است با عواملی مانند سطح فرد-به-فرد تعامل در شغل خود. بالاترین خطر کارگران در حال آزمایش سه بار در هفته و آقای پترسون گفت: برخی از بازیگران ترجیح می دهند روزانه تست.

بدانند تست منجر به برخی از اصطکاک در طول راه آقای پترسون گفت: اما شریک استودیو و اتحادیه های کارگری را به یک نقطه که در آن برخی از پیش تولید کار از سر گرفته شده است. صنعت فیلم به عنوان یک کل هنوز به تصویب رسمی تست قوانین و پاینوود آتلانتا تنظیم آن هنوز هم در حال تکامل به عنوان پروتکل های استاندارد تاسیس شده است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که تست کارگران بدون ویروس علائم ممکن است مفید باشد در مناطق قابل توجهی در جامعه گسترش هر چند کارفرمایان باید با در نظر گرفتن عواملی مانند در دسترس بودن آزمون و امتیاز دهی از نتایج مثبت در کارمند قبلی آزمون.

زیمنس Healthineers AG ‘s world-wide تست برنامه های خود را برای 50,000 کارگران را تکیه می کنند مطابق قوانین برای همه کارکنان و شامل آزمایش به طور منظم برای فعال عفونتهای ویروسی آنتی بادی است.

کارگران تست بستگی دارد محل سکونت خود را دولت از عفونت در این منطقه چه مقدار از آنها در سفر و محیط کار گفت: Deepak Nath شرکت رئیس آزمایشگاه تشخیص است. کسانی که گزارش را به یک شرکت تسهیلات و یا سفر در مناطقی که این ویروس نیست, موجود, مورد نیاز خواهد بود برای دریافت آزمون هفتگی و ماهانه آنتی بادی آزمایش که زیمنس Healthineers تولید می کند.

امروز حدود 200 کارگران هر روز یک بینی-گرد و خاک Covid-19 آزمون در پاینوود آتلانتا Studios.

عمومی-بهداشت مقامات داده اند بررسی مخلوط به آنتی بادی آزمایش که نیاز به قرعه کشی خون برای تشخیص وجود ویروس در سلول های مبارزه با. آنها هشدار می دهند که داشتن تا به حال Covid-19 تضمین نیست در برابر عفونت های آینده. در عین حال مشاور پزشکی که کار با کارفرمایان می گویند این آزمایش می تواند به شرکت های حس شیوع این ویروس در میان خود حقوقی واجد شرایط.

ایلان SpaceX همکاری با Ragon موسسه MGH MIT و هاروارد به تست کارگران در منطقه لس آنجلس و واشنگتن برای Covid-19 آنتی بادی گفت: افراد آشنا با این موضوع. SpaceX نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دکتر نات گفت که او انتظار ندارد نیاز به چنین استادانه درست شده تست به حفظ محيط باز در ماه مارس ، اما ادامه داد: جهانی عفونت آن را لازم دانست. شرکت بیمه خود معنی آن را می پردازد برای تمام کارکنان آن هزینه های مراقبت های بهداشتی. آن کاهش یافته است می گویند چقدر تست خواهد شد و به احتمال زیاد هزینه.

“ما واقعا استفاده نشده هزینه به عنوان یک فیلتر که از طریق آن می گویند که آیا ما تست یا آزمایش نمی” دکتر Nath گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مواد غذایی زنجیره Kroger Co. آغاز شده حمل و نقل در خانه آزمون به کارگران که هزینه ای در حدود 60 دلار به روند. شرکت مایکروسافت ارائه می دهد در سایت تست برای کارکنان و خانواده خود را اگر آنها می خواهند آن را یک سخنگوی گفت.

در حالی که در محل کار تست فشار مالی برای کسب و کار در حال حاضر هزینه های می تواند به عنوان مخلوط-روش های تست در دسترس آقای موری از Eurofins گفت.

“این واقعا در مورد پول است. اگر آن را رایگان من فکر می کنم می شد و تست همه جا,” او گفت:.

کارفرمایان در تلاش هستند تا دیگر در کنار تاکتیک های تست مانند هوا جدید با کیفیت و گردش اقدامات اضافی و تمیز کردن. در پاینوود آتلانتا محصولات هستند به احتمال زیاد به استخدام کمتر اضافی و لحظات صمیمی بین بازیگران خواهد بود شبیه سازی شده با جلوه های بصری آقای پترسون گفت.

“آیا آن را در واقع بازیگران تبادل تف? بعید است,” او گفت:. “اگر ما می توانید شخصیت های سفر میکنند و فتح جهان [با اثرات] ما قطعا می توانید دو عاشق بوسیدن.”

Pinewood آتلانتا Studios محل کار مرکز آزمایش. کارگران گزارش برای تست روز قبل از آنها برنامه ریزی شده بود در بسیاری اجازه می دهد تا زمان نتایج به در آمده است.

عکس: Lynsey Weatherspoon برای وال استریت ژورنال

نوشتن به سارا در julia davis [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de