‘از آن است که نیاز دارد در مقابل سود در حال حاضر … ما نیاز به حفظ جریان نقدی را به انجام برسانند نیاز’

در میان بخش های بدترین تحت تاثیر غالب مستند برای مبارزه با Covid-19 توسط صنعت مهمان نوازی. Anurag Katriarیک رستوران و رئيس جمهور از انجمن ملی رستوران از هند (NRAI) که نشان دهنده منافع بیش از پنج لاخ واحد صحبت می کند به امین علی در مورد چگونه دولت می تواند کمک به بخش مقابله:

با رستوران ها در سراسر کشور در حال بسته چه فوری خود ارزیابی کسب و کار تاثیر?

به طور کامل وجود دارد مستند و ما درک می کنیم و ادعا می کنند که نیمی از اقدامات نمی خواهد تاثیر داشته باشد. به طور کامل خاموش کردن همه چیز است که تنها راه برای جلوگیری از وضعیت حال حاضر را از تبدیل شدن به یک فاجعه است. آن را دشوار است به ارزیابی یک روپیه ارزش تاثیر اما فقط به یک چشم انداز بر اساس گزارش های مختلف سازمان صنعت رستوران کسب و کار تومان ارزش 1.75 لاخ کرور روپیه در سال. اگر ما به دنبال در سه ماه تعطیل ما به دنبال در یک دست دادن تومان 40-50 هزار کرور.

چگونه آیا شما برنامه ریزی برای مقابله با وضعیت حال حاضر?

ما یک کسب و کار که در آن درآمد را متوقف کرده است اما هزینه ندارد. آنچه ما پیشنهاد به همه ما عضو رستوران ها است که به حفظ وضع موجود تا 31 مارس است. توصیه من شده است به غیر روحانی کردن هر کسی است. در صورتی که ما باید با کاهش هزینه عملیات 50 درصد به جای اخراج افراد بهتر است به قطع حقوق 50٪. ما در حال صحبت کردن در مورد مراقبت از مردم در حال حاضر. دولت نیاز به گام در. افراد مشغول به کار در سطح ورود و یا درآمد 18,000 تومان یا کمتر نیاز به حمایت. این افراد نیاز به مراقبت گرفته شود. در این زمان به چالش کشیدن آن را در مورد قصد. آن است که در مورد کمبود بودجه. ما به دنبال در یک بسیار جدی در وضعیت پست 31 مارس است.

چه نوع از کمک شما انتظار می رود دولت برای ارائه ؟

دولت باید بلافاصله اعلام کرد یک زن و شوهر از چیزهایی است. تسلیم قانونی پرداخت مانند GST, پیشبرد مالیات و عوارض و مالیات بر ارزش افزوده در دولت در سطح. این زمان برای مجوز تمدید و شاید دولت می تواند اعلام تمدید گواهینامه برای سه ماهه بدون هزینه. و مهم ترین بازسازی ورودی اعتبار مالیاتی برای صنعت. دولت می تواند به توقف در بانک پرداخت وام پس از جریان نقدی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت به حاشیه تامین کنندگان و نیروی کار است.

ما نیاز به استفاده از پول در یک راه است که کشور زنده باقی می ماند. مالیات می توانید صبر کنید در این زمان. ما نیاز به تسلیم همه چیز. دولت نیاز به یک بند است که ما باید با استفاده از پول [برای اولین بار] تامین کنندگان و کارگران است. صاحبخانه گرفتن اجاره برای دو ماه ممکن است بمیرد اما یک کارگر گرفتن حقوق و دستمزد 15,000 تومان ممکن است شیر به نوشیدنی. آن است که نیاز دارد در مقابل سود در حال حاضر. ما نیاز به صرفا نگاه در حال حاضر نیاز دارد. ما باید به نحوی حفظ جریان نقدی را به انجام برسانند نیاز دارد.

دوم در مورد از دست دادن کسب و کار شهرک نیاز به سریع اتفاق می افتد. مقامات نشسته با پول نیاز به آن را سریع. شرکت ها باید یک لایحه دستمزد در هر ماه است. این دستمزد لوایح حمایت از خانواده. اگر من را ندارد حقوق و دستمزد آشپزخانه من ادامه خواهد داد برای چند ماه. اما ما استخدام lakhs از مردم و آنها نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن. جریان نقدی است که نیاز به ساعت و دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که.

چه خواهد شد تاثیر بر مشاغل با توجه به این مستند?

گزارش های مختلف نشان می دهد ما استخدام 7.3-7.5 میلیون نفر است. حتی 20 درصد کاهش خواهد معنی بیش از یک میلیون شغل از دست داده است. این به نظر نمی آید مانند آن را برای رفتن به دور در یک هفته. اگر دولت می تواند آمد تا با چیزهایی مثل حقوق از طریق ESIC [کارکنان دولت شرکت بیمه] که کمک بزرگی خواهد بود. آن را به یک مقدار زیادی از زمان برای این صنعت به آمده است. ما اختیاری هزینه. ما برای اولین بار به سقوط و آخرین برای به دست آوردن.

در حالی که مردم به دنبال رهبران صنعت به گام تا و تنظیم یک مثال رستوران, صنعت دیده نمی شود انجام می شود به اندازه کافی و انتظار دارد دولت به قید وثیقه آن است.

ما رنج می برند از یک تصویر موضوع است. رستوران ها تنها به عنوان یک مجلل, تحقیر فیلم پورنو نوشیدن فضای reeking از رفاه. هیچ کس متوجه ما بالاترین میزان شکست. 81% رستوران نمی گذشته 30 ماه. این بخش درد و رنج بود به هر حال. آن را دشوار است صنعت به کار در. هر کسی می تواند به رخ [ثبت شرکتها] وب سایت و بررسی آنچه که ما از طریق رفتن.

من نه به دنبال صدقه. دولت ذینفعان در اکوسیستم. آنها تنظیم ما. من به دنبال کمک برای یک بخش است که در استخدام بالاترین تعداد حاشیه سرخپوستان. ما یک بخش فراهم می کند که شغل به سرخپوستان است که بسیاری از تخصصی بخش هایی مانند بانکی و یا آن را نمی خواهد. انتقاد از صنعت رستوران عادلانه نیست. ما فقط پخش نگرانی های ما و در انتظار جهات از دولت به عنوان پس از مارس 31 بسیاری از رستوران خواهد بود مجبور به تعطیل فروشگاه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net