این کمک می کند تا به بزرگ دل با پول در این بیماری همه گیر ،

در زمان بیماری همه گیر مانند این هرگز تا به طبقه سیاسی احساس تضعیف اتحادیه تصمیم دولت به عنوان یکی از این گرفته شده در مارس 6– تعلیق عضو پارلمان محلی منطقه صندوق توسعه طرح برای دو سال آینده. آن اعلام شد که INR 7900 cr صرف شده بر روی آن ( INR 5 cr هر سال توسط هر یک از 790 نمایندگان مجلس متعلق به هر دو مجلس پارلمان ) را به تثبیت صندوق از هند به مدیریت عوارض جانبی تاثیر COVID 19. در حالی که چند ارشد کنگره رهبران مانند Jairam رامش با استقبال از حرکت او شده است در میان چند درخواست بزرگ جسم قرار داده می شود برای استفاده بهتر شد و با عجله در حزب خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نمایندگان مجلس مخالف به پرچم قرمز تصمیم گیری. اظهارات توییتهایی و حتی یک نامه بود با عجله به ساعت مودی نشان می دهد که او تجدید نظر در این مرحله است.

آن را ممکن است تعجب شهروندان عادی که نمایندگان مجلس باید یک سهام در یک منطقه محلی صندوق توسعه است که به اعدام توسط مقامات محلی مدنی و یا یک panchayat .اگر یک منطقه محلی MP لذت می برد تنها قدرت اختیاری برای تحریم, پروژه ها و, چیزی بیشتر, چرا باید مخالفت نمایندگان مجلس دیده می شود ساخت همه سر و صدا. با توجه به توییتر کنگره MP استدلال کرد که تعلیق صندوق خواهد فقرا صدمه دیده است. و او لقب دولت حرکت به عنوان یک “زانو حرکت تند و سریع” واکنش قابل مقایسه تنها به “چهار ساعت متوجه” قبل از قفل کردن. در نامه خود به مودی دیگر MP ساخته شده, عجیب و غریب, نقطه است که اگر “دولت از این وجوه”(MPLAD) بودند “متمرکز” را “تنها کاهش بهره وری خود را disbursal”. او ظاهرا می خواست به صرف پول خرید PPE برای دولت خود را به عنوان بخشی از ” بهبود سلامت زیرساخت ها است.” اتفاقا تحت MPLAD قوانین صندوق پول باید صرف خدمات عمومی / ایجاد زیرساخت های ماندگار. در حال حاضر تحت قوانین آن را می توانید به وضوح صرف یکبار مصرف PPEs,

عجیب تعلیق MPLAD صندوق باید تعجب کرد. این یکی اصلاحی اداری گام است که در انتظار بود انجام شود و حتی در زمان عادی راه اندازی شده توسط یک اقلیت کنگره دولت به رهبری P. V Narasimha Rao در دسامبر سال 1993 با نظر به حفظ و نمایندگان مجلس خوشحال آن را به حال متواضع بودجه INR 1 cr در هر سال است . در سال 1998 آن را دو برابر به INR 2 cr و امروز از آن می ایستد در INR 5 cr. هر چند این یکی Narasimha Rao دولت میراث است که یک بخش از این کنگره را گرامی داشتن نارندرا دولت که برخوردار راحت اکثریت در پارلمان ممکن است احساس هر گونه اجبار به ادامه آن تحت شرایط وخیم.

از همه مهمتر در طول سال مطالعات متعددی توسط مجلس CAG و حتی CIC باید همه با اشاره به خط گسل بزرگ در راه این صندوق صرف شده است . هر دو مجلس پانل و اداری کمیسیون اصلاحات انتخاباتی باید به شدت توصیه می شود حذف کردن این طرح است.

در حالی که CAG است و حسابرسی این طرح آفاق و توصیه کرده بود که ساز و کاری برای نظارت بر پروژه های اداره مهاجرت و شهروندی کانادا شده بود فشار برای RTI در MPLAD هزینه های آن را به عنوان در بر داشت که طرح “پرورش یک نماینده مجلس-مقام اداری-پیمانکار/کسب و کار شخص nexus”. در گزارش خود در سال 2011 CAG گزارش توصیه می شود دور انداختن MPLADS گفت: آن s یک گروه کمک راه حل به خمیازه کشیدن شکاف در ارائه خدمات عمومی—”تنها آن را نتواند حتی به عنوان یک گروه کمک.”

جای تعجب حزب حاکم نمایندگان مجلس به نظر می رسید تحت تاثیر MPLAD تغییرات خواسته در مورد آن BJP Lok سبها MP از کارناتاکا گفت: “این بی سابقه بار. مخالفان باید اعتماد دولت است . از طریق MPLAD من ممکن است در بهترین حالت به کمک دو ولسوالی من را نمایندگی کند .با مرکز این پول می تواند به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است. می گویند تامیل نادو یا ماهاراشترا. “. حدس می زنم آن را قطعا کمک می کند تا به بزرگ دل با بودجه عمومی در این بیماری همه گیر بار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im