“این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا.’ Coronavirus بازدید روستایی امریکا است.

Austin تگزاس و Tybee Island, Ga.

تشکر. Vikki گودوین را در منطقه تگزاس در زمان اقدام سریع برای حفاظت از ساکنان از رمان coronavirus در اوایل ماه مارس. Austin لغو محبوب SXSW جشنواره برای اولین بار در بیش از سه دهه از دست دادن حدود 350 میلیون دلار در درآمد.

اما در هفته گذشته 30 کیلومتر در منطقه که در امتداد به کم جمعیت کشور تپه شهر Lago Vista گلف البته هنوز باز بود – یک هفته پس از کالیفرنیا ، گرگ ابوت صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در حومه و روستایی امتداد تگزاس وجود دارد به نظر می رسد یک حس است که این ویروس یک دور شاید پر از شکوفه بحران است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“این یک نگرانی به من می گوید:” دولت نماینده گودوین یک دموکرات است. “در مناطق روستایی احساس است و بعد فورا رفت واز هنوز وجود دارد و آن را نمی خواهد. وجود دارد شاید یک از امنیت کاذب.”

ایالات متحده عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش شده است به تصویب یک دولت توسط دولت رویکرد به مبارزه رمان coronavirus. اما نیز وجود دارد یک تقسیم بین اقدامات انجام شده در آمریکا در شهرهای بزرگ که در آن بیماری ضربه اول و روستایی شهرستانهای جایی که مردم ممکن است قادر به حتی نزدیکترین همسایه و اجتماعی فاصله شده است یک راه زندگی است. این ایده که “این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا” نیز نقش فرهنگی سوء ظن است که تاریخ به aesop’s Fables که در آن کشور موس می گوید شهر موش او ترجیح ساده غذای ساده و زندگی در این کشور با آرامش و امنیتی که با آن.

در حال حاضر به عنوان COVID-19 برسد به شهر های کوچک آمریکا – با دو سوم از روستایی شهرستانهای گزارش حداقل یک مورد تایید شده که از هفته گذشته — یک بیماری همه گیر جغرافیا در حال ظهور است. در یک نظر سنجی اخیر 74 درصد از دموکرات ها حمایت از سیاست های محدود کننده برای محافظت از مردم از جمله برخی تخلفات در آزادی های مدنی به عنوان 71 درصد از جمهوری خواهان.

“اولیه را در میان بسیاری از مقامات منتخب و جنوبی ها به طور کلی به ویژه در مناطق روستایی شد …” این است که مشکل خود را. ما نمی بینیم آن “می گوید:” کال Jillson یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس. “هنگامی که شما با قرار دادن اهمیت کلیسا با دولت اخلاق و که در آن مردم نمی خواهید به توان گفت آنچه به انجام آن درست است, شما می توانید چیزی اشتباه برای یک کار خوب و قابل فهم دلیل و هنوز پرداخت هزینه بسیار سنگین.”

در روستایی امریکا که در حال پخش از pews به رمپ قایق.

در St. Augustine, Florida, برخی از 10000 نفر امضا کرده اند اریک استخدام’ درخواست برای بازگشایی سواحل سنت جان شهرستان با وجود دولت 20,000 موارد تایید شده.

“مردم باید به نام من خودخواه اما این تبدیل شده است بسیار بزرگتر از من می گوید:” آقای استخدام یک surfer در 30s خود را در یک مصاحبه تلفنی. او با اشاره به گلف بود که مجاز به باز بماند و می گوید او فقط می خواهد در اوایل و اواخر روز صبح ساعت با تجمع. “من بیشتر آزادیخواه. من نمی خواهم دولت متخلف در حقوق یا آزادی. اما نیز وجود دارد یک عنصر از آزادی شخصی. اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی ساحل و اقیانوس است پناهگاه خود را, شما باید قادر به رفتن وجود دارد.”

که در آن اجتماعی فاصله ساخته شده است-در

برخی از 9 در 10 تگزاسی زندگی می کنند و یا در نزدیکی یک شهر بزرگ اما دولت دارای گسترده امتداد ranchland اسکراب و کویر. تا اوایل مارس فرماندار ابوت ترجیح داده و اجازه دهید به شهرستانها و استان ها در تصمیم گیری برای خود را خردمندترین دوره از عمل است.

به عنوان بیشتر موارد گزارش شده لایل لارسون دولت جمهوری نماینده از سن آنتونیو شده بود خواستار هفته برای یک ایالت سفارش. او می داند مختلف منافع فرماندار به تعادل از جمله سیاست و گسترده تر مراقبت های بهداشتی واقعیت از جمله 26 بیمارستان های روستایی که بسته در سراسر کشور از سال 2010.

Ricardo B. Brazziell/Austin American-Statesman/AP

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ابراز خوش بینی در طول یک coronavirus کنفرانس خبری, مارس 10 سال 2020 در Austin, Texas. فرماندار ابوت همچنین گفت: دولت تلفات کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

“برخی از مردم دوست ندارند دولت ساخت پتو اظهارات در آنچه که می تواند و نمی تواند انجام دهد و دیگران وجود دارد که می خواهند در مجموع shutdown می گوید:” نماینده لارسون. مردم در مناطق روستایی باید اجتماعی فاصله “در حال حاضر ساخته شده به شیوه زندگی خود را,” او می افزاید: اما زمانی که این ایالت به منظور رفت و به اثر “مردم در زمان است که به طور جدی.”

یک تعداد انگشت شماری از کشورهای با جمعیت روستایی هنوز به سفارش ایالت مستندات تلاش برای تعادل منافع محلی در برابر آنچه سابق FEMA مدیر weathernation تماس “آهسته-نورد فاجعه است.”

“چه اتفاق می افتد این است که وجود دارد بسیار کمتر هماهنگ فدرال کنترل در این اورژانس از آنهایی که گذشته بنابراین شما فراموش دیدن مطلق گل از فدرالیسم رانده شده توسط …, جغرافیا, جمعیت شناسی و ایدئولوژیک آرایش می گوید:” آقای Jillson. “این بدان معناست که اگر شما در جنوب و یا غرب کوه و شما باید متنوع دولت از لحاظ جغرافیایی چند شهر اصلی و بزرگ باز امتداد بین آنها – به شما شده اند در تضاد به نحوه ادامه دهید.”

با اشاره به منطقه ای تفاوت “ما شده است بسیار تهاجمی به عنوان یک جغرافیا و من فکر می کنم که مهم است” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت: در سی ان ان. فرماندار Whitmer صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس یکی از فرمانداران برای انجام این کار, اما میشیگان باقی مانده است یکی از سخت ترین ضربه متحده با حدود 25000 موارد است.

در مقابل داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک جمهوری خواه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه آوریل است که “مردم خود را در درجه اول مسئول ایمنی خود را.” و او افزود: “داکوتای جنوبی است نه شهر نیویورک است.” بیش از آخر هفته یکی از بزرگترین خوک processers در آمریکا, Smithfield اعلام کرد که خاموش کردن آن Sioux Falls گیاه به طور نامحدود پس از 293 کارگران آزمایش مثبت است.

مردم بحث در مورد تخلفات در حقوق اساسی اما “آنچه که من فکر می کنم مردم فراموش کرده ام در مورد خود قانون اساسی مسئولیت: شما زندگی می کنند در این کشور و شما وظیفه دارید که شامل نه به خطر انداختن دیگران می گوید:” پولی قیمت یک استاد بهداشت جهانی در دانشگاه اموری در آتلانتا. “این نوع از تلاش های متکی بر مشارکت شهروندان.”

خاراندن سر من’

در Tybee Island سهام به طور چشمگیری افزایش یافته است. در 20 مارس پس از رخصتی بهار, جمعیت رنگی همراه Tybrisa سنت شهر سنگر ،

اما در اوایل ماه آوریل به عنوان بخشی از یک ایالت مستند سفارش کالیفرنیا ، برایان کمپ بازگشایی سواحل اجازه می دهد تا گرجی برای دسترسی به مشترک خود را در هوای ملک. او رئیس ستاد حتی خواست “رفتن به ساحل!”

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

دو گرجستان سربازان دولت سعی کنید به نگه داشتن حداقل شش پا از راه دور در 5 آوریل سال 2020 به عنوان آنها آماده برای گشت زنی در ساحل در Tybee Island. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ بازگشایی گرجستان سه سواحل از جمله Tybee جانشین محلی بسته شدن سفارشات. که به معنی اجرای قانون است که راه رفتن در یک خط نازک بین یک سنگ و یک محل سخت’ می گوید: یک سپاهی پس از تغییر او.

به عنوان یک احتیاط آقای کمپ فرستاده شده ده ها تن از سربازان دولت و بازی نگهبانان گشت تا مطمئن شوید اجتماعی فاصله پروتکل ها مشاهده شد.

کن و جسیکا شعبه سوار از کارولینای شمالی که در آن ساحل جوامع بسته کردن دسترسی به خارجی ها.

“تا زمانی که ما پایبند به قوانین من فکر می کنم ما خوب خواهد بود. ما نیاز به یک استراحت. ما نیاز به این می گوید:” خانم شعبه دارد.

Tybee محلی دن Lockwood, از سوی دیگر, تماشا beachgoers نقض شش پا فاصله سفارشات به عنوان آنها به تصویب هر یک از دیگر در باریک تلماسه overwalks. “فرماندار کمپ در واقع گفت:” در خانه بماند اما نمی توانید آن را به طور جدی” می گوید: “آقای Lockwood.

مانند بسیاری از جمهوری خواهان همراه محافظه کار در گرجستان coast, Rep. جف جونز (R) یک کارواش اپراتور تلاش برای آمدن به شرایط با فرماندار تصمیم.

از یک طرف او می گوید: “من فکر می کنم رسانه ها گزارش CV-19 شیوع پر از شکوفه.”

در عین حال نماینده جونز مخالف با آقای کمپ تصمیم به بازگشایی این سواحل از جمله کسانی که در منطقه خود را در خیابان سیمون جزیره است.

“من خاراندن سر من,” او می نویسد: در یک ایمیل. “محلی ما را منطقی می دانستند که اگر مردم در سفر و دور از خانه های خود شانس گسترش بسیار مسری CV-19 افزایش نمایی. این هیچ جای تعجب معلوم شد درست است.”

‘وحشیانه ریاضی’

به آقای Fugate که در خدمت به عنوان فلوریدا مدیر اورژانس تحت سابق کالیفرنیا ، جب بوش و به عنوان FEMA مدیر تحت دموکراتیک رئیس جمهور باراک اوباما در مورد رویکرد تأکید بزرگتر شکست ارتباطی به عنوان همه گیر حرکت به مسلما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر توجه به سلامت و رفاه و نابرابری در جنوب.

“تا زمانی که ما به اندازه کافی توانایی انجام تست سریع و تا everbody خود جدا ما هنوز در پایان مقابل این بیماری همه گیر” می گوید: آقای Fugate که تحسین از جنوب توتون و تنباکو کشاورزی خانواده و تعطیلات در گرجستان جزیره جکیل. “ما شاهد مکان هایی مانند نیویورک منفجر ما در حال تماشای نیواورلئان منفجر و پس از آن در حال حاضر آلبانی جورجیا و این میکرو مناطق که لازم نیست مقدار زیادی از عمق [در سیستم مراقبت های بهداشتی]. ما می دانیم که چه باید بکنید و در عین حال ما تمایلی و یا آهسته به آغوش تنها ابزار است که ما داریم. این یک ریاضی: آیا مردم می میرند و یا انجام کسب و کار می میرند؟”

هیچ کشتی های کروز اما هیچ مستند

ترس از خارجی ها در هانتسویل آلاباما به عنوان بحران آغاز شد در اواخر فوریه.

فدرال برنامه به خانه زده مسافران کشتی کروز در یک decommissioned پایگاه ارتش سقوط از هم جدا در میان یک توطئه-نظریه سوخت پوش بک از ساکنان و سیاستمداران است. دیدن آنچه که به نظر او عدم حل و فصل در فدرال پاسخ Michael بارتون Calhoun County emergency مدیریت, مدیر, آغاز دولت در اولین بیماری عفونی نیروی کار.

تا دو هفته پیش آلاباما تا به حال ثبت نشده است تنها یک مورد مرگ و رژیم صهیونیستی. کی Ivey مقاومت کرده بود و یک مستند. “خانواده ما نیست کالیفرنیا,” او گفت:. “ما نه نیویورک. ما حتی در لوئیزیانا.”

اما در هفته گذشته به عنوان دولت ثبت 1,400 موارد – از جمله 200 پرستاران – فرماندار Ivey روشن البته پایان دادن به یک کنفرانس مطبوعاتی با دعا و نماز برای Alabamans ایمنی.

“تعداد کسانی که در حال افزایش است و توجه مردم را به می گوید:” آقای بارتون سابق معاون ویژه ایالات متحده مارشال. “ما برخی از مردم گفت: آن را پر از شکوفه. اما شعار ما هستند پس در اینجا این است که ما در حال رفتن به آماده شدن برای بدترین و بهترین است.”

در Tybee Island, جمعیت واقعا هرگز وارد شده است. در حالی که در سواحل به لحاظ فنی باز شهر مبارزه برای حفظ اکثریت باریک تلماسه کراس اور بسته به اجرا فاصله. و پس از این شهر از 3000 نفر – که دارای حداقل شش اولین پاسخ دهندگان در قرنطینه و دو بیمارستان بستری شهرستان کارکنان – شد هولناک با درخواست برای کوتاه مدت اجاره فرماندار ابقاء ممنوعیت اجاره در اصلاح نظم شنبه.

“این چالش با پیام های مخلوط در یک بحران: به مردم بگویند که چه آیا واقعا همیشه موثر می گوید:” آقای Fugate. “آنچه که موثر است که به مردم بگویند که چرا و به آنها این اطلاعات به تصمیم گیری.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de