اسرائیل در پارلمان موکول در درگیری بر سر قدرت

اسرائیل کنست سخنران Yuli Edelstein است برای انتقاد خود را adjournment, قوه مقننه به عنوان اسرائیل ادعا با کوروناویروس.

عکس: hayoung jeon/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

تل آویو—سخنران از اسرائیل در پارلمان متحد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ناگهان موکول بدن مسدود کردن یک اپوزیسیون تلاش به جای تهاجمی خود را در پاسخ به کروناویروس قانونی تحت نظارت.

کنست سخنران Yuli Edelstein, یک عضو از آقای نتانیاهو و حزب لیکود اعلام کرد که حرکت سه دقیقه پس از شروع از چهار جلسه. او گفت: گسترش ویروس توجیه تصمیم خود را به حالت تعلیق در مجلس توابع حداقل تا دوشنبه.

اعضای بلوک مخالف رهبری توسط Benny Gantz سابق فرمانده ارتش را متهم کرد که آقای نتانیاهو از بهره برداری عمومی-بهداشت بحران برای چسبیدن به قدرت است. آقای نتانیاهو در انتظار محاکمه در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد به اتهام رهبری یک دولت موقت از طریق سه مجمل انتخابات مجلس از اواخر سال 2018 است.

آقای Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب جمع شده بودند بیشترین حمایت از احزاب دیگر در آخرین انتخابات در تاریخ 2 مارس برای تشکیل یک دولت. اگر چه او شده است قادر به انجام این کار آقای Gantz است حمایت اکثریت در مجلس به ایجاد کمیته با هدف نظارت بر نخست وزیر ،

آقای نتانیاهو اقدامات گسترده علیه coronavirus در روزهای اخیر بسته اند مرزهای اسرائیل به همه به جز ساکنان و شهروندان بسته مدارس و سالن های ورزشی, رستوران ها, کافه ها و بسیاری دیگر از کسب و کار و اجازه تلفن همراه جمع آوری اطلاعات برای پیگیری coronavirus موارد است. خود فساد محاکمه شد به معنای شروع سهشنبه اما به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است پس از وزیر دادگستری یک عضو حزب لیکود و متحد نزدیک نخست وزیر تعطیل دادگاه.

اسرائیل تا به حال 433 موارد coronavirus شنبه تا بیش از 30% قبلی 24 ساعت با توجه به حملات اسرائیل به وزارت بهداشت. شده اند وجود دارد گزارش شده مرگ و میر. دو کابینه وزیران و دو عضو از مجلس تحت قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای ویروس یکشنبه.

آقای نتانیاهو می گوید او در حال برداشتن گام برای محافظت از کشور است. چهارشنبه شب او تکرار تماس خود را به آبی و سفید به پیوستن به یک دولت وحدت با حزب لیکود. دو طرف مورد بحث قرار داده اند از جمله قدرت های آرایش اما نتوانستند به توافق برسند که خدمت می کنند برای اولین بار به عنوان نخست وزیر.

مخالفت نمایندگان مجلس با حفظ حریم خصوصی و کارشناسان می گویند نظارت پارلمانی را در خدمت به عنوان یک بررسی گسترده قدرت های آقای نتانیاهو به راه انداخته است به مبارزه با کروناویروس به خصوص استفاده از تلفن همراه داده است.

“بدون عملکرد کمیته مالی وجود خواهد داشت نه هر گونه تصویب بودجه برای کمک به کاهش آسیب های اقتصادی ناشی از کورونا” آقای Gantz گفت. “بدون عملکرد کمیته روابط خارجی و دفاع وجود دارد و نمی توان هیچ نظارت دولتی بیش از ردیابی از غیرنظامیان است.”

آقای Edelstein گفت: وجود خواهد داشت یک “روند دموکراتیک و پارلمانی نظارت لحظه ای ما را برای آنها آماده هستند.”

پرزیدنت رئوبن ریولین همچنین یک عضو حزب لیکود به انتقاد از آقای Edelstein تصمیم و خواست او را به نگه داشتن مجلس عملکرد.

“ادامه اختلاف در مورد باز کردن کنست مضرات مشترک ما مبارزه با کرونا” آقای Rivlin گفت: آقای Edelstein به گفته سخنگوی رئیس جمهور. “ما نباید اجازه دهید این بحران به عنوان جدی آن را به عنوان آسیب های نظام دموکراتیک ما.”

آقای Gantz گفت حزب او بپرسید دیوان عالی کشور به نیروی آقای Edelstein به reconvene مجلس و اجازه می دهد تا آبی و سفید به راه اندازی کمیته نظارت. آبی و سفید نیز در تلاش است تا به جای آقای Edelstein به عنوان سخنران یک حرکت آقای Edelstein را مسدود کرده است.

این ماه انتخابات به نیروهای در تراز وسط قرار دارد در برابر آقای نتانیاهو 61 کرسی در پارلمان در مقایسه با 58 برگزار شد و با نخست وزیر و متحدان خود را. اما آقای Gantz شده است قادر به تشکیل یک دولت در خارج از مجموعه متنوع از گروه ایران عمدتا با مخالفت خود را به آقای نتانیاهو.

یائیر لپید یکی از رهبران آبی و سفید به نام adjournment از مجلس “ننگین بهره برداری از یک بحران ملی برای سیاست است.”

آویگدور لیبرمن رئیس جناح راست Yisrael Beitenu حزب سابق و متحد آقای نتانیاهو گفت: نخست وزیر شد بهره برداری از این وضعیت برای منافع شخصی.

“نتانیاهو اصرار بر صرفا با تکیه بر آخرالزمانی ارزیابی به معنای خدمت به او در مبارزه برای افکار عمومی و نه در مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

نوشتن به Felicia شوارتز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>