بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید در روز دوشنبه. عکس: استفانی رینولدز/زوما پرس

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو پس گرفت درخواست خود را برای مصونیت پارلمانی از محاکمه به اتهام فساد مالی تنظیم صحنه برای یک محاکمه جنایی اسرائیل طولانی ترین خدمت برتر.

آقای نتانیاهو مجرم شناخته شد در ماه نوامبر به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ارتباط با فساد سه پروب, او اولین نخست وزیر اسرائیل به عنوان جرم جنایی متهم شده در حالی که در دفتر. در اوایل این ماه او خواسته قانونگذاران به او بدهد ایمنی از اتهامات پیش از انتخابات در ماه مارس است که خود تصمیم گیری شخصی و سیاسی آینده.

اسرائیل برتر را اعلام کرد جمع شدن در یک Facebook ارسال در روز سه شنبه یک ساعت قبل از مجلس تعیین شد برای رای دادن بر روی کلید اقدامات که به احتمال زیاد منجر به مصونیت درخواست را تکذیب کرد. اکثریت قانونگذاران عهد کرده بود به او امتناع حفاظت از دادستان است.

آقای نتانیاهو که در واشنگتن برای رونمایی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح گفت: او نمی خواست متعاقب آن بحث بر سر ایمنی برای تحت الشعاع قرار دادن این رویداد روز سه شنبه. مردم در جریان مطالب از این طرح را توضیح داده و آن را به عنوان به شدت کج شده به سمت اسرائیل در مسائل کلیدی است.

“سرنوشت ساز در این ساعت برای مردم اسرائیل در زمانی که من در آمریکا برای یک ماموریت تاریخی به شکل اسرائیل دائمی مرزهای امن و ایمنی آن برای نسل های آینده دیگر نشان می دهد از بین بردن مصونیت سیرک است که انتظار می رود در مجلس” آقای نتانیاهو نوشت: در Facebook صفحه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su