نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو و رقیب Gantz توافق برای تشکیل دولت وحدت

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و همسرش بازنشسته اسرائیل ژنرال بنی Gantz رهبر آبی و سفید ،

عکس: از سمت چپ: ادد balilty/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ; جک گوئز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب خود را Benny Gantz توافق کرده اند که برای تشکیل یک دولت وحدت یک حرکت است که جلوگیری از چشم انداز یکی دیگر از انتخابات به عنوان کشور چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس و حفظ موجودیت اسرائیل در قدرت در حالی که او در دادگاه به اتهام فساد مالی.

روز دوشنبه آقای نتانیاهو و حزب لیکود و آقای Gantz آبی و سفید حزب با صدور بیانیه ای گفت: توافق برای “اضطراری ملی دولت” امضا شده است پس از هفته ها مذاکرات که تا به حال شک و تردید عمل در روزهای اخیر.

معامله را ببینید آقای نتانیاهو خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر با آقای Gantz مصرف بیش از موقعیت در اکتبر سال 2021 با توجه به یک نسخه از این توافقنامه است. باید آقای نتانیاهو سعی کنید برای حل این دولت قبل از آقای Gantz طول می کشد بیش از آقای Gantz به طور خودکار تبدیل شدن به نخست وزیر برای شش ماه قبل از انتخابات جدید نامیده می شود.

بر اساس این توافق در شرایط اضطراری دولت قرار است برای مقابله منحصرا با کروناویروس به مدت شش ماه با یک استثنا: با شروع در ماه جولای آقای نتانیاهو خواهد بود قادر به آوردن یک رای به لایحه ای برای اعمال حاکمیت اسرائیل در کرانه غربی تحت شرایط توافق با دولت ایالات متحده. دولت انتظار می رود که بزرگترین در تاریخ اسرائیل در نظر وزیران و معاون وزیر.

آقای نتانیاهو و آقای Gantz جلسه در اورشلیم در روز دوشنبه.

عکس: اسرائیل و ائتلاف مذاکره تیم.سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“من وعده داده شده به کشور ملی اضطراری دولت است که کار خواهد کرد برای صرفه جویی در زندگی و معیشت شهروندان اسرائیل” آقای نتانیاهو در توییتر نوشت.

معامله سیمان یک غیر محتمل ازدواج بین دو سیاستمداران که باید صرف سه مبارزات انتخاباتی بدنام کردن یکدیگر با اسرائیلی ها در حال رشد به طور فزاینده ای خسته از این کشور به بن بست سیاسی و اختلافات عمیق.

آقای نتانیاهو یک بار به نام آقای Gantz سابق ارتش و نالایق به نخست وزیر و آقای Gantz گفت: آقای نتانیاهو فاسد رهبر که تا به حال شده است برای بیش از حد طولانی است.

آقای Gantz ماه گذشته معکوس البته در مورد خدمت در دولت آقای نتانیاهو شکستن آبی و سفید به پیوستن به نیروهای با آقای نتانیاهو برای تشکیل یک دولت است که می تواند مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus بحران است. آقای Gantz گفت: این حرکت اجازه می دهد این کشور برای پایان دادن به بن بست سیاسی آن در حالی که همچنین جلوگیری از آقای نتانیاهو از تضعیف اسرائیل دموکراسی برای محافظت از خود از دادگاه.

“ما مانع از چهارمین انتخابات. ما را حفظ دموکراسی است. ما مبارزه با کروناویروس” آقای Gantz نوشت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه شب.

آقای Gantz خدمت به عنوان وزیر دفاع به عنوان معاون نخست وزیر تا زمانی که او فرض نقش نخست وزیر.

آقای نتانیاهو شده است تحت تعقیب به اتهام فساد مالی با محاکمه او مجموعه ای برای شروع در ماه آینده. به توافق نرسیدند. تلاش های خود را برای پیدا کردن پشتیبانی برای ایمنی قانون و یا سایر اقدامات قانونی برای عایق کردن او را از اتهامات عنوان شده علیه او را کمک قابل توجهی به بن بست انتخاباتی هر چند بخش بیش از دین و دولت در این کشور نیز نقش مهمی را در اوایل رای.

یکی از حساس ترین مسائل مذاکرات حول حزب لیکود را قدرت تعیین ارشد مقامات قضایی است که می تواند به نفوذ بیش از آقای Netayahu این موارد است.

طرفین توافق کردند که این ملاقات از جمله دادستان و دادستان کل می توان منجمد به مدت شش ماه. پس از آن که آنها انتخاب خواهد شد و با رضایت هر دو طرف به آقای نتانیاهو یک حق وتو.

این تصمیم باعث شد سریع انتقاد از نمایندگان مجلس از مرکز و سمت چپ از جمله نیروی کار مجلس Merav Michaeli که در توئیتر خود نوشت: “و این که آنها در دفاع از دموکراسی است.”

حزب لیکود نیز به دنبال راه هایی برای تسکین آقای نتانیاهو نگرانی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دادگاه عالی حکومت او خواهد بود قادر به تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست.

اگر آقای نتانیاهو است که از نظر قانونی مانع از تشکیل یک دولت مقابله می گوید: دو طرف موافقت خود را با انحلال کنست و رفتن به انتخابات.

تحلیلگران گفت: آقای نتانیاهو توافق کردند که بعد از 18 ماه اما برنده توافق از آقای Gantz در بسیاری از خواسته های خود از جمله حمایت از الحاق کرانه و قضایی قرار ملاقات.

هفته گذشته رئیس جمهور رئوبن ریولین تصویب ماموریت تشکیل دولت اسرائیل به مجلس پس از آقایان نتانیاهو و Gantz از دست رفته خود را آخرین مهلت برای رسیدن به یک توافق—بالا بردن احتمال یک رای دیگر برای شکستن بن بست پس از سه نتیجه انتخابات در یک سال است.

اسرائیل شده است مبارزه با کروناویروس جدید با اعمال درجات مختلف از مستند از ماه مارس هر چند از آن شروع به کاهش مستند در روز یکشنبه. اسرائیل 13,654 تایید coronavirus موارد و 175 مرگ و میر ناشی از نتیجه Covid-19 همانطور که از روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد اسرائیل به قرارداد با 6.3 درصد در سال جاری با توجه به همه گیر. این کشور در حال حاضر دچار بیکاری بیش از 26 درصد به اسرائیل و خدمات اشتغال است.

معامله امن و امان آقای نتانیاهو در راس این کشور را برای حداقل 18 ماه می آید و پس از سه جنگ سخت انتخابات که تولید هیچ برنده.

آبی و سفید مطرح شده یک چالش بزرگ برای آقای نتانیاهو مسدود کردن او را از قادر بودن به شکل یک جناح راست ائتلاف آشکار به او متعهد به انجام زمانی که مسابقه اول آغاز شد و بیش از یک سال پیش. اما تحلیلگران گفت که او به نظر می رسد به جلو و دیگری چشمگیر سیاسی feat از این نوع است که به او لقب “جادوگر” برای اینکه قادر به زرنگ تر بودن و بیشتر از دوام بیاورید مخالفان خود را.

“برای نتانیاهو این است که بسیار خوب نتیجه گفت:” دیوید Makovsky یک عضو ارشد در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک. “او عایق خود و او قوی تر از آنچه او می خواست که برای به حداکثر رساندن زمان خود را در اتاق در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور ایالات متحده است.”

آقای Gantz در ضمن “پرداخت بسیار سنگین سیاسی قیمت” آقای Makovsky گفت.

“Gantz را قمار است که او را به انجام آنچه حق برای این کشور در این زمان…و او امیدوار است که او در نیمه دوم تبدیل خواهد شد. اما این می تواند یک بازی فوتبال به پایان می رسد که در حاصل کار دو تیم.”

نوشتن به Felicia شوارتز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>