اسرائیل تبدیل به آن سازمان برای مبارزه با کروناویروس

کادر پزشکی انجام یک تظاهرات آزمون در یک بررسی و برو ” پیچیده برای توده coronavirus تست در یک پارکینگ در تل آویو در روز جمعه.

عکس: Kobi Wolf/مهر نیوز

تل آویو—بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بسیج است اسرائیل سازمان های اطلاعاتی برای کمک به جدید حاوی coronavirus تلاش است که درگیر یک undercover خرید تست کیت از خارج از کشور و استفاده از ضد تروریستی تلفن-تکنولوژی ردیابی برای نقشه عفونت.

تعداد نامعلومی از تست کیت به دست آورد و پنج شنبه توسط خارجی سازمان جاسوسی موساد مستقر خواهد شد به رانندگی در سراسر کشور-در تست مکان به عنوان اسرائیل به دنبال انجام هزاران آزمایش یک روز نخست وزیر گفت که در حال پخش از اواخر پنج شنبه.

آقای نتانیاهو را به نام تجهیزات مورد نیاز “و حیاتی” است اما می گویند که چگونه بسیاری از کیت شده بود و دستور داد که از آن کشورها است. “ما به طور کامل با استفاده از تمام دولت توانایی کمک در برخورد با کروناویروس از جمله موساد و دیگر نهادهای,” او گفت.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در مقابل گنبد از سنگ داخل مسجد تقریبا خالی از مسجد الاقصی ترکیب در شهر قدیمی اورشلیم در روز جمعه.

عکس: احمد gharabli/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیل کانال 13 و اورشلیم پست گزارش داد که آژانس تا به حال مرتب برای 100,000 کیت از کشورها که فاقد روابط دیپلماتیک با اسرائیل و انتظار می رود را به میلیون ها نفر بیشتر است.

گزارش آن نمی تواند تایید شود به طور مستقل. موساد اغلب دستگیره راز دیپلماسی با کشورهای جهان از جمله کشورهای خلیج فارس کشورهای عربی که اصلا به طور رسمی به رسمیت شناختن اسرائیل اما کار با آن بر امنیت منطقه ای چالش ها.

Itamar غار معاون وزیر بهداشت گفت: کیت های وارداتی فاقد یک سواب جزء اما نشان میدهد که این مشکل می تواند غلبه بر. آقای نتانیاهو گفت: اسرائیل, تست ظرفیت رشد می کنند از چند صد نفر در روز به چند هزار هفته آینده.

هشدار شیوع در رقابت با ایتالیا که آقای نتانیاهو به دستور اسرائیل به مستند اواخر پنج شنبه. این کشور نه میلیون نفر مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای ماموریت حیاتی مانند خرید مواد غذایی و یا گرفتن درمان های پزشکی. تعدادی از اسرائیلی ها شناخته شده اند که قرارداد این ویروس رز به 705 روز جمعه صبح از 427 روز چهارشنبه صبح.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

همراه با تست کیت مقامات بهداشتی می گویند اسرائیل باید بیشتر هواکش به عنوان تعدادی از بیماران مبتلا به بیمار توسط Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس رشد می کند. وزارت دفاع گفت: آن را خریداری کرده است از 2500 هواکش اما تحویل خواهد شد ماه.

برای کمک به پاسخگویی به تقاضای یک تیم در اسرائیل شعبه اطلاعات نظامی شناخته شده به عنوان فن آوری واحد یا واحد 81 کار با متخصصان پزشکی برای ارتقاء خانواده BiPap هواکش که کمک به بیماران مبتلا به آپنه خواب و مشکلات تنفسی به بیمارستان-کیفیت هواکش.

“یک نمونه اولیه در حال تولید در این واحد در این لحظه در سفارش به آن را مطالعه و آن را به صورت گسترده استفاده,” ارتش اسرائیل در بیانیه ای گفت.

اسرائیل اطلاعات داخلی سازمان شین بت است retooling آن نرم افزارهای جاسوسی برای دیدار با اورژانس پزشکی است. در روزهای اخیر آن را مستقر در سراسر کشور دیجیتال-نظارت برنامه با استفاده از فن آوری های طراحی شده برای مبارزه با تروریسم به قرار دادن مردم در معرض خطر عفونت است. این برنامه با استفاده از تلفن همراه داده ها از افراد شناخته شده آلوده به شناسایی دیگری که نزدیک بود به اندازه کافی برای گرفتن ویروس.

به عنوان یک نتیجه از نظارت وزارت بهداشت گفت: 400 اسرائیلی دریافت یک پیام متنی شنبه درخواست آنها را برای ورود به قرنطینه.

“با توجه به یک بررسی اپیدمیولوژیک شما نزدیک بودند و کسی که بیمار از coronavirus. شما باید بلافاصله وارد قرنطینه به مدت 14 روز برای محافظت از خود و بستگان و عمومی” متن پیام گفت.

Shin Bet برنامه مجاز توسط دادستان عمومی و پشتیبانی شده توسط وزارت بهداشت مقامات انتقاد قرار گرفته بود توسط طرفداران حفظ حریم خصوصی و برخی از قانونگذاران. دیوان عالی کشور در یک اقدام دادخواست توسط دو حقوق مدنی گروه صادر شده و دستور سفارش توقف برنامه بعدی جمعه مگر اینکه مجلس برقرار مربوطه نظارت کمیته. مجلس بسته شد چهارشنبه توسط خود سخنران متحد آقای نتانیاهو در مناقشه با احزاب مخالف کنترل آن کمیته.

مقامات در برخی از کشورهای آسیایی باید مستقر مشابه نظارت روشها و گفت: آنها باعث حاوی ویروس است. کره جنوبی مقامات بهداشتی می تواند به غربال کردن از طریق کارت اعتباری پرونده فیلم دوربین مدار بسته, موبایل-تلفن محل خدمات عمومی-کارت های حمل و نقل و پرونده مهاجرت به پین کردن تاریخ سفر از کسانی که آلوده یا در معرض خطر است. چین نظارت افراد با اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های مخابراتی به اداره راه آهن و خطوط هوایی. هنگ کنگ مانیتور خانواده های قرنطینه در خانه با مچبند الکترونیکی. تایوان آهنگ افرادی که در زیر صفحه اصلی قرنطینه با استفاده از تلفن همراه-تلفن سیگنال.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im