است تهمت خم جهنم در پایان با ما دانشگاه ؟

ما مديران دانشگاه ها و اساتید در حال رقص دیوانه و دلیل خوب است. در چند سکته مغزی از یک صفحه کلید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بی مهارت فدرال دولت ممکن است انجام داده اند آسیب پایدار به آمریکا, دانشگاه, سیستم, حداقل تا آنجا که به دانشجویان بین المللی نگران هستند. تهدید به اخراج دانشجویان بین المللی و لغو F-1 ویزای اگر آنها در حال ثبت نام صرفا در دوره های آنلاین ترم پاییز به طور کامل تضعیف پایه ای برای گران ما مدرک دانشگاهی.

دانشجویان بین المللی روبرو هستند از جمله آزار و اذیت بی رحمانه با وجود آوردن یک برآورد 45 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا از طریق شهریه شبانه روزی, سفر و دیگر مخارج مصرفی. سپس کسانی هستند که عقب ماندن و بالا ماهر شغل به یک نیروی چند برابر برای ما tech, بهداشت و درمان و خدمات صنعت. و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم می آید را در میان بزرگترین چالش رو به دانشگاه در سراسر جهان: افزایش قیمت آجر و ملات آموزش عالی و غلت قیمت دوره های آنلاین.

امروز هر دانش آموز یا اواسط حرفه ای حرفه ای با انگیزه های کافی برای استفاده شخصی و حرفه ای پیشرفت فقط به سادگی ثبت نام برای دوره های آنلاین ارائه شده توسط سایت های مثل Coursera, EdX, Udemy, Swayam و یک میزبان از دیگر massive open online course پورتال در کسری از قیمت ثبت نام در دانشگاه فیزیکی. جهان برترین دانشگاه ها نیز گره خورده است تا با این پورتال و یا ارائه خود را آموزش آنلاین سیستم عامل است.

آنها رقابت سختی است بازار مدل به دنبال Udemy که در آن فردی مربیان همچنین می توانید فروش دوره های پایین آوردن هزینه ها به طور چشمگیری به 10 دلار یا بیشتر برای بسیاری از دوره های مقرون به صرفه و حتی کشورهای در حال توسعه شرایط. با Udemy ادعای 30 میلیون دانش آموزان از 192 کشور نقشه راه بسیار روشن برای آموزش عالی است. یکی حتی می توانید دوره های مناسب با توجه به منافع در آموزش آنلاین.

این نقص بزرگ است که اعتبار گواهی دست و جزوات کار را به آهن این را از نظر مهارت های آنها را به جدول به جای آکادمیک برچسب ها و شبکه های آنها می bandy. نیز وجود دارد که نقطه ضعف بزرگ در نظر اجتماعى کردن و فعالیت های مختلف است که دانشگاه ارائه دهد. فیزیکی دانشگاه رفتن نیست اما دور روز از دانش آموزان طبقه متوسط پرداخت حق بیمه به مطالعه در بالا-قیمت مناسب دانشگاه ها ممکن است در سطح جهانی.

بدهی دانشجویان ballooned است و در ایالات متحده و هند است. تعدادی از دانش آموزان واجد شرایط برای وام های دانشجویی در هندوستان, منقبض شده 25 درصد از 3.34 لاخ دانش آموزان در سال 2015 به 2.5 لاخ دانش آموزان در سال 2019 با NPAs افزایش 12.5% اگر مبلغ وام پرداخت شده افزایش یافته و به 22,550 کرور در 2018-19 از Rs.16,800 کرور در 2015-16. آنچه در این نقاط به افزایش هزینه های آموزش و پرورش و بانک ها نشان دادن یک اولویت برای وام بزرگتر اندازه, با فرض این که مرفه تر بخش از جامعه است. طبقات متوسط در حال حاضر ممکن است انتقال به بیشتر مقرون به صرفه فرصت های آموزش آنلاین که نشان دهنده محبوبیت از دوره های آنلاین.
بسیاری از دانش آموزان از هند و چین و کشور را از خودشان بپرسید که آیا آموزش و پرورش ما ارزشمند است با توجه به نامشخص سیاست محیط زیست است. برای دانشگاه ما به ویژه کسانی که با 10% یا بیشتر از بدنه دانشجویی متشکل از دانشجویان بین المللی این خواهد بود که بدن ضربه ای به امور مالی خود را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است فقط باید شتاب آمدن اختلال.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de