است مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ‘منع مهاجرت’? نه به طور کامل.

واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آنچه که او به عنوان یک “تعلیق موقت از مهاجرت به ایالات متحده است.” اما یک فرمان اجرایی او انتظار می رود به ثبت نام در روز شنبه برای اجرای تغییر خواهد نوار تنها کسانی که به دنبال اقامت دائم نه موقت کارگران است.

“من خواهد بود امضای من فرمان اجرایی منع مهاجرت به کشور ما امروز” آقای ترامپ توییتی چهارشنبه.

رئیس جمهور گفت: او را 60 روز توقف در صدور کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus. به ترتیب عبارتند از “معافیت های خاصی گفت:” اما او کاهش یافته است به طرح آنها با اشاره به این منظور بود که هنوز گردد.

“توقف مهاجرت ما به شما کمک کند قرار داده و بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی بسیار مهم است” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید است. “این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای جدید کار مهاجر پرواز در خارج از کشور.”

یک دولت رسمی آشنا با برنامه گفت: منظور اعمال خواهد شد به خارجی ها به دنبال اشتغال مبتنی بر کارت سبز و بستگان خود از دارندگان کارت سبز هستند که شهروندان. آمریکایی ها مایل به آوردن خانواده هنوز هم قادر خواهد بود به انجام این کار با توجه به رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن قبل از این طرح اعلام شد. حدود 1 میلیون کارت سبز اعطا شد و در سال 2019 سال مالی در حدود نیمی به همسران و فرزندان و پدر و مادر از شهروندان ایالات متحده.

با محدود کردن مهاجرت خود را اندازه گیری به کارت سبز آقای ترامپ ترک دست نخورده صدها هزار نفر از کارگران خارجی اعطا ویزای غیر مهاجر در هر سال از جمله کارگران مزرعه کارکنان مراقبت های بهداشتی و برنامه نویسان نرم افزار. مهاجرت موسسه سیاست های حزبی فکر می کنم مخزن برآورد شده است که برخی از 110,000 کارت سبز می تواند با تاخیر در طول دو ماه قابل تامل است. آقای ترامپ گفت که در نظر گرفتن گسترش محدودیت با توجه به شرایط اقتصادی ،

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی حمایت محدودیت در هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت و نگرانی برای سال در مورد خارجی ها رقابت با شهروندان آمریکایی برای شغل.

اما او را تکذیب کرد او با استفاده از این ویروس به خوبی در یک دیرینه وعده مبارزات انتخاباتی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد. “نه من انجام نمی دهد که همه,” او گفت:. رئیس جمهور همچنین با استفاده از این بحران به دیگر فشار متوقف اولویت از اصلاحات مالیاتی به دراماتیک مرز محدودیت.

آقای ترامپ اغلب چرخد و به امضای خود موضوع مهاجرت هنگامی که او تحت فشار است. این یکی او معتقد است کمک به او را برنده انتخابات 2016 و یکی که همچنان به تحریک و تشجیع کردن خود وفادار پایگاه هواداران عنوان به آنچه که انتظار می رود به یک انتخاب مجدد مبارزه است.

بسیاری از سیستم مهاجرت در حال حاضر زمین به توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تقریبا همه ویزا پردازش توسط وزارت خارجه متوقف شده است برای هفته ها. سفر به ایالات متحده محدود شده است از بسیاری از جهان است. و آقای ترامپ استفاده کرده است این ویروس به طور موثر به پایان پناهندگی در ایالات متحده مرزها از جمله اعراض کودکانی که وارد شده توسط خود و قرار دادن یک نگه بر اسکان مجدد پناهندگان – چیزی کنگره دادگاه ها و قوانین بین المللی نشده بود که قبلا مجاز است.

انتقاد از آقای ترامپ اعلام شد سویفت به خصوص در زمان خود در طول بیماری همه گیر. علی نورانی رئیس موسسه ملی مهاجرت فروم اشاره کرد که هزاران خارجی-متولد کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال درمان مردم با COVID-19 و کار در بخش های مهم اقتصاد است.

Andrea فلورس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید “بیشتر علاقه مند در برگرفته ضد مهاجر شعله های آتش از در صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما جسیکا Vaughan مدیر مطالعات سیاسی در مرکز مطالعات مهاجرت که به نفع کاهش نرخ مهاجرت گفت: قبل از اعلام این خبر که حذف میلیون ها نفر از اجازه کار و ویزای خواهد “بلافاصله ایجاد” شغل جدید برای آمریکایی ها و دیگر حقوقی کارگران – حتی اگر اکثر کسب و کار در حال توقیف به دلیل اجتماعی فاصله دیکته و اقامت در خانه سفارشات.

کارل Shusterman که تمرین قانون مهاجرت از آنجا که 1970s گفت: 60-بعد مکث می توانست تاثیر کمی آنجا که دولت به طور موثر متوقف پردازش کارت سبز در ماه مارس است.

“سفارتخانه ها باز نمی شود به هر حال, بنابراین این مثل این است که هیچ چیز جدید گفت:” آقای Shusterman. “این خبر واقعا هر چیزی را تغییر دهید مگر اینکه سفارتخانه شدند و برای باز کردن در هفته آینده یا در آینده 60 روز است.”

آقای ترامپ برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را در مبهم جیر دوشنبه شب. در سراسر کشور کسانی که می تواند نهفته منتظر, در حال تعلیق از طریق روز. شیکاگو وکیل مهاجرت فیونا McEntee گفت که او تا به حال شده است هولناک با, تماس, ایمیل ها و پیام های رسانه های اجتماعی از جمله از مدیران شرکت امیدوار به گسترش کسب و کار خود را در آمریکا یک فرد درخواست برای ویزای نامزد و تعجب خود را در مورد برنامه های عروسی هنرمندان به دنبال “توانایی فوق العاده ای” ویزا و دانشجویان خارجی است.

“آن را ایجاد کرده است مطلق وحشت گفت:” خانم McEntee. “این زندگی مردم است. … آن است که غیر مسئولانه و بی رحمانه به قرار دادن چیزی شبیه به آن بدون در نظر گرفتن.”

همانطور که اغلب مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نیز گرفتار بسیاری از سراسر اجرایی کردن گارد.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر استفاده می شود این بحران را چشمگیر مراحل را برای محدود کردن مهاجرت است. ماه گذشته دولت به طور موثر به پایان رسید پناهندگی با تکیه بر یک به ندرت استفاده می شود 1944 قانون با هدف جلوگیری از گسترش بیماری مسری. ایالات متحده آمریکا هم مرز با مکزیک و کانادا نیز بسته به گردشگری و تفریحی سفر. ترافیک تجاری و طیف گسترده ای از “ضروری” کارگران هنوز اجازه سفر آزادانه.

ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیشتر COVID-19 موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 825,000 آلوده با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 45000 فوت کرده اند.

آقای ترامپ حد انتظار بوده است به استفاده از قدرت خود را بریده بریده تعدادی از کارگران خارجی مجاز به گرفتن شغل های فصلی در ایالات متحده قبل از وقوع این دولت در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد H-2B ویزا عصبی افرادی که به نفع محدود تر سیاست های مهاجرتی از جمله برخی از حامیان رئیس جمهور که به نظر کارگران خارجی حاضر به قبول دستمزد پایین تر به عنوان رقابت غیرمنصفانه آمریکا در کار است. وزارت امنیت داخلی بعد از قرار دادن این طرح در خود نگه دارد.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. آقای Spagat گزارش از سن دیگو. AP نویسندگان کالین طولانی Zeke میلر و Darlene Superville در واشنگتن; Carlos Rodriguez در مکزیکو سیتی و سوفیا Tareen در شیکاگو کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de