توسط Infinite, Facebook کاربر داده ها امن در هنگ کنگ ؟ شاید نه.

دلار هنگ کنگ

Infinite گفت: آن را به توقف عملیات در هنگ کنگ به دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها در احتیاط eyeing انشعابات گسترده امنیت ملی قانون است که اثر در زمان آخرین هفته است.

کوتاه-فرم تصویری نرم افزار برنامه ریزی خروج از هنگ کنگ می آید به عنوان های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی از جمله Facebook, WhatsApp, Telegram, گوگل و توییتر بلک در امکان ارائه اطلاعات کاربر به هنگ کنگ مقامات.

رسانه های اجتماعی شرکت ها می گویند که آنها در حال ارزیابی پیامدهای امنیتی که ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. در کمونیست حکومت سرزمین اصلی خارجی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مسدود شده توسط چین “فایروال بزرگ.”

منتقدان ببینید قانون به عنوان پکن برجسته ترین گام در عین حال برای پاک کردن حقوقی تقسیم بین این مستعمره سابق بریتانیا و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم.

Infinite در بیانیه ای گفت که آن را تا به حال تصمیم به توقف عملیات “در پرتو وقایع اخیر است.” این شرکت نمی خواهد در نظر حجم عملیات خود را در هنگ کنگ و یا هر گونه مسائل دیگر.

توسط چینی غول اینترنت Bytedance, Infinite تلاش کرده است تا فاصله خود را از آن چینی ریشه در حالی که تلاش برای جهانی تجدید نظر شود. آن را به تازگی استخدام سابق والت دیزنی اجرایی کوین مایر به عنوان مدیر عامل.

این شرکت گفت: تمام اطلاعات خود را ذخیره شده در سرور در ایالات متحده و اصرار داشت آن را نمی خواهد حذف محتوا حتی اگر خواسته به انجام این کار توسط دولت چین. حتی پس از, Infinite هنوز هم به عنوان یک امنیت ملی خطر با وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo گفت: روز شنبه بود که به دنبال ممنوع کردن برخی از برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite.

Facebook و آن برنامه پیام رسانی WhatsApp گفت: در اظهارات جداگانه دوشنبه که آنها را مسدود بررسی درخواست دولت برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ “در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی از کارشناسان حقوق بشر.”

هنگ کنگ شد و ستد با, گاهی اوقات خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی برای بسیاری از سال گذشته به عنوان مستعمره سابق بریتانیا ساکنان در واکنش به پیشنهاد استرداد قانون پس از خارج که ممکن است منجر به برخی از متهمان محاکمه در سرزمین اصلی چین به دادگاه.

قانون جدید جرم برخی طرفدار دموکراسی شعارهایی مانند به طور گسترده ای استفاده می شود “آزاد هنگ کنگ انقلاب در زمان ما” که در هنگ کنگ دولت می گوید جدایی طلب معانی.

ترس است که آن را نابود ویژه آزادی از نیمه مستقل شهرستان که تحت عمل “یک کشور دو سیستم” چارچوب پس از چین در زمان کنترل در سال 1997. که تنظیم اجازه داده است در هنگ کنگ مردم آزادی مجاز در سرزمین اصلی چین از جمله به مخالفت و محدودیت دسترسی به اینترنت است.

تلگرام پلت فرم استفاده شده است به طور گسترده ای برای گسترش دموکراسی پیام ها و اطلاعات در مورد تظاهرات. آن را درک می کند “اهمیت حفاظت از حق حریم خصوصی ما هنگ کنگ کاربران” گفت: Mike Ravdonikas یک سخنگوی این شرکت است.

“تلگرام هرگز به اشتراک گذاشته هر گونه اطلاعات با هنگ کنگ مقامات در گذشته و قصد ندارد روند هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در شهرستان,” او گفت:.

توییتر نیز متوقف شد تمام داده ها و اطلاعات درخواست از هنگ کنگ مقامات پس از امنیت و قانون را به اثر رفت در هفته گذشته این شرکت اعلام کرد و تاکید کرد که آن را “متعهد به حفاظت از مردم با استفاده از خدمات ما و آزادی بیان است.”

“مانند بسیاری از منافع عمومی جامعه مدنی و رهبران و نهادهای صنعت و همسالان ما قبر نگرانی در مورد هر دو روند توسعه و قصد کامل این قانون” این شرکت در بیانیه ای گفت.

گوگل نیز گفته است: “متوقف شد تولید در هر گونه اطلاعات جدید درخواست از هنگ کنگ مقامات.”

هر چند سیستم عامل های اجتماعی هنوز به مسدود در هنگ کنگ کاربران شروع شستشو حساب خود را و حذف طرفدار دموکراسی پست از ترس از عذاب. که عقب نشینی گسترش یافته خیابان: بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها که علنا ایستاده بود در همبستگی با معترضان را حذف کرده و طرفدار دموکراسی یادداشت های چسبنده و آثار هنری که تا به حال خود را آراسته دیوار.

تحت اجرای قوانین ماده 43 امنیت ملی که به این شهر نیروی پلیس جارو قدرت در اجرای این قانون, سیستم عامل, ناشران و ارائه دهندگان خدمات اینترنت ممکن است دستور به خراب کردن هر پیام الکترونیکی منتشر شده است که “به احتمال زیاد به تشکیل یک جرم به خطر انداختن امنیت ملی و یا به احتمال زیاد به علت وقوع یک جرم به خطر انداختن امنیت ملی”است.

ارائه دهندگان خدمات که منطبق نیست با چنین درخواست می تواند جریمه تا 100,000 دلار هنگ کنگ دلار ($12,903) و دریافت حبس تا شش ماه.

افرادی که ارسال چنین پیام ها نیز ممکن است خواسته شود برای حذف این پیام و یا در صورت مشابه جریمه و زندان به مدت یک سال.

هنگ کنگ مقامات به سرعت نقل مکان کرد برای اجرای این قانون پس از آن در زمان اثر در تاریخ 30 ژوئن با پلیس دستگیری حدود 370 نفر است. قوانین اجازه می دهد هنگ کنگ اجرایی کری لام به اجازه پلیس برای رهگیری ارتباطات و رفتار نظارت به “جلوگیری و کشف جرم به خطر انداختن امنیت ملی”است.

پلیس می توانید انجام جستجو برای شواهد بدون حکم در “شرایط استثنایی” و به دنبال حکم نیاز به افراد مظنون به نقض امنیت ملی قانون به خود را تسلیم اسناد سفر و جلوگیری از آنها را از ترک هنگ کنگ.

نوشته شده اعلامیه و یا محدود کردن دستورات نیز صادر می شود به یخ و یا مصادره اموال اگر وجود دارد “دلایل منطقی” به گمان است که اموال مربوط به جرم به خطر انداختن امنیت ملی است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de