مانند در مورد امنیت ملی که در آن معتبر بازدارندگی است یک پیش شرط برای جلوگیری از حمله دشمن توان آن را هسته ای یا متعارف در مورد اقتصاد آن معتبر و قابل دوام موسسات مالی از جمله بانک ها با کنترل و توازن می دهد که اعتماد به نفس در مورد قدرت مالی یک کشور و این نهاد باید به عنوان دیده می شود از جمله. برای آن که این اتفاق می افتد, برای شروع با مردم خود ما نیاز به ایمان ما موسسات مالی که بانک ها هستند که با انسان مشترک می آید به عنوان یک ماده معمول. شکست بانک ها یا سرمایه گذاران تبدیل شدن به قربانیان کلاهبرداری کاملا بیارتباط به آنها فقط به این دلیل آنها را در سرمایه گذاری در بانک که تبدیل به یک قربانی کلاهبرداری از بین می برد و اعتماد به نفس سرمایه گذار هر دو در داخل کشور و خارج از کشور. یک کشور است که امیدوار است به عنوان یکی از رهبران جهانی نمی تواند چنین وضعیت ایجاد شده و یا سرمایه گذاران رفتن به دادگاه نشان می دهد که شکست دولت و بانک مرکزی است. این دقیقا اتفاقی است که در مورد Yes بانک سرمایه گذاران که سرمایه گذاری در آن اضافی ردیف 1 اوراق قرضه – 1 (در-1 اوراق قرضه).

بله بانک انباشت اشیاء بدست آمده تا از دست دادن عظیم تومان 18654 کرور برای ماه های اکتبر تا دسامبر 2019 سه ماهه. Slippages در بازپرداخت وام رفت تا به لحن 24587 crores با ناخالص دارایی های غیر نمایشی فزاینده به تومان 40709 کرور. بانک شاهد مشتریان برداشت سپرده های خود را به لحن از 72000 کرور نشان می دهد عدم ایمان خود را در بانک. بانک سپرده پایه کاهش یافته است از 2.09 لاخ کرور در سپتامبر سال 2019 به 1.37 لاخ کرور که در 04 May سال 2020 است.

با توجه به اینکه موقعیت های مالی از بانک به حال کاهش یافته است علاوه بر دیگر جدی حکومت مسائل و شیوه های بانک مرکزی هند (RBI) در پا برای قرار دادن یک مهلت قانونی برای بانک در مارس 05,2020 محدود کردن برداشت ها به تومان 50,000 هر پرداخت تا آوریل 3. آن را جایگزین صفحه از مشکل بخش خصوصی وام دهنده و منصوب Prashant کومار به عنوان مدیر.
این بود که توسط دولت تصویب “YES Bank Limited بازسازی طرح 2020” که ابلاغ شده است در روزنامه رسمی در تاریخ 13 مارس سال 2020 که به اجرا در آمده در 13 مارس سال 2020 است.

زیر اواخر شب نشسته و ارائه بر اساس مفاد بند 2.15 از Annexure 16 به استاد دایره – بازل III سرمایه مقررات مورخ جولای 1, 2015 صادر شده توسط RBI (Basel III دایره), دائمی تابع بازل III سازگار در 1 اوراق قرضه صادر شده توسط این بانک در مجموع مقدار Rs.8425 کرور نوشته شد توسط بانک ایستاده بود و خاموش با اثر از 14 مارس سال 2020 است. بازل III جهانی داوطلبانه و در چارچوب مقررات بانک کفایت سرمایه استرس تست و بازار ریسک نقدینگی قاب نتیجه به ما بانکداری بحران در 2007-2008.

در 1 بازدهی اوراق 2 تا 3 درصد نرخ بهره بالاتر از سپرده ثابت. بانک پرداخت بهره در هر سال است. این اوراق قرضه بدون تاریخ سررسید و ادامه خواهد داد برای همیشه لطفا برای. این بانک پرداخت بهره تنها زمانی که آن را به اندازه کافی سود و با RBI را تایید می گویند که آن را نمی خواهد پرداخت هر گونه علاقه و یا اصل اگر یک ماشه مانند از دست دادن مقدار پول و در نتیجه سقوط بانک ردیف 1 نسبت های سرمایه زیر یک سطح خاص و یا زمانی که این بانک نیاز به سرمایه عظیم تزریق. در این مورد بله این چیزی است که اتفاق افتاده است.

بانکدار و همچنین RBI گرفته است ساده ترین گزینه های موجود غافل از اخلاق و پیامدهای این تصمیم برای جلوگیری از واکنش مشتری علاوه بر اعتراض عمومی بیش عظیم کلاهبرداری و شکست RBI به آغاز مداخله به موقع. این بسیار RBI در سال 2018 در زمان تصمیم گیری در فوریه 2018 را بی درنگ اقدام اصلاحی که کاهش سریع در عملکرد برخی از پارامترهای مانند خالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) پایین سطح سرمایه و منفی بازده دارایی برای مدت دو سال متوجه شدند. RBI و سپس کارگردانی 11 بخش عمومی بانک ها از جمله بانک مرکزی هند IDBI بانک و خارج از کشور بانک قرار داده و تحت نظارتی سازمان دیده بان بازنشسته در 1 سرمایه است. بخش عمومی بانک ها که برای اختصاص مقدار زیادی از وام های بد بودند و حروف از طریق ترکیبی از دوباره capitalisation اوراق قرضه و تزریق مستقیم از بودجه تخصیص تومان 8139 کرور. چه چیزی تغییر کرده است در حال حاضر ؟

این تصمیم پیامدهای برای سرمایه گذاران خرده فروشی صندوق بازنشستگی بودجه اندیش و نهادهای دیگر است که اغلب سرمایه گذاری در اوراق قرضه است. این همه سرمایه گذاران شده اند برای هیچ گسل از آنها نادیده گرفتن این واقعیت است که بانک شکست خورده است چرا که از یک کلاهبرداری مرتکب چند وام گیرندگان احتمالا در چشم پوشی با چند بی پروا بانک مقامات. باید سرمایه گذاران برای آن پرداخت ؟ با بله بانک تصمیم به نوشتن در 1 اوراق قرضه و اعلام کرد که این اوراق قرضه ایستاده بود خاموش و RBI باقی مانده قطع تماشاگر بر تصمیم گیری خواهد شد هر کسی که به جلو آمده به سرمایه گذاری در هر یک از اوراق قرضه در آینده با توجه به افزایش نسبت کفایت سرمایه بانک ها به ویژه در زمانی که بازار سهام است که در یک مارپیچ رو به پایین? نمی خواهد این تاثیر سرمایه افزایش برنامه های دیگر بانک ها ؟ از همه مهمتر کسانی که در برگزاری این اوراق قرضه در بانک های دیگر ممکن است در صورت فروش این اوراق کردن و در نتیجه سقوط قیمت. پس از همه, که می خواهد به از دست دادن تمام پس انداز خود را حتی بدون اطلاع? علاوه بر این که خود هدف آن است که باریک و کوتاه مدت در نزدیک شدن به یک بحران است. سرمایه گذاران خارجی مشاهده این تحولات به عنوان خیانت از ایمان و ضعف دولت به سرمایه گذاران است.

RBI تایید کرده است یک بند که هیچ کس به فکر آنها خواهد بود. برخی از پرسنل بازنشسته که هیچ مقررات مربوط به حقوق بازنشستگی در خدمات خود را با شرایط سرمایه گذاری کرده اند تمام زندگی خود را پس انداز در این اوراق امیدوار است که آن را به آنها ارائه خواهد کرد و خانواده خود را به طور منظم درآمد در سن خود. آنها گمراه شده اند و خیانت.

دولت و RBI نیاز به عمل بلافاصله و بدون انتظار برای تصمیم دادگاه در موارد ثبت شده توسط سپرده گذاران. این را بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران در fairmindedness از دولت و قدرت و تمایل خود را برای حمایت از چیزهایی که درست است.

سوال این است که آیا دولت آن را انجام دهید ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de