مشکلات نصیر الدین شاه Owaisi و بسیاری دیگر از مسلمانان هند در حال حاضر نشسته در Dharna در شاهین باغ هستند و بزرگ یکسان است. نگاهی نزدیک تر به عبارات زیر نشان خواهد داد که.

یک زن معترض در شاهین باغ گفت: ما toiled سخت برای هزار سال به این ملت است. Saif Ali: Bharat هرگز یک ملت قبل از استرالیایی ها آمد.

امیر خان چند سال پس از Modiji پیروزی گفت: وجود احساس دلسردی. نصیر الدین گفت: آن را دشوار است به ماندن در هند به عنوان مسلمان.

Owaisi استدلال کرد: اجداد خود حکومت این سرزمین برای 800 سال است.

ما به وضوح متوجه خواهید شد که خود را در مخمصه یکسان است که از پاکستان است. اجازه می دهد تا بررسی کند که چگونه آن یکسان است.

رهبران مسلمان در سال 1940 اعلام کرد که Mussalmans یک ملت با توجه به هر گونه تعریف از یک ملیت. و به آنها اجازه داده شود به توسعه معنوی, فرهنگی, اقتصادی و اجتماعی و سیاسی زندگی هم با خود آرمان. (جناح نشانی در سال 1940). آنها ضمنی که آنها مختلف مردم و هیچ چیز مشترک با بقیه سرخپوستان به خصوص هندوها و سیک ها.

تقاضا برای پاکستان بود و احساسی موضوع را برای مسلمانان هند به طوری که تقریبا 90 درصد کرسی های متعلق به مسلمانان برنده شد توسط مسلم لیگ در سال 1946 انتخابات استانی به وضوح به ما گفتن خلق از اکثریت مسلمانان پس از آن. بسیاری از آموخته علما و هنرمندان مسلمان پیوست و سپس این تقاضا برای پاکستان ; Noor jehan یک خواننده معروف, شاعر اقبال که نوشته بود Saare جهان se accha معروف غزل خواننده طلعت محمود و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند این تقاضا و پس از آن رفت و در سراسر پاکستان است. آنها نمی خواهند به شناسایی خود را با ما.

سرخپوستان از سوی دیگر تا به حال هیچ مشکلی در مورد هویت آنها یکی از قدیمی ترین تمدنهای داشتن یک تاریخ ثبت شده از 5000 سال, اما پاکستان تا به حال این مشکل از تاریخ است. وجود دارد هرگز یک امپراطوری یا پادشاهی به نام پاکستان که قطعه ای از زمین و نه برای این موضوع یک نهاد سیاسی تا کنون محور در این منطقه است. در تاریخ شناخته شده است که از زمین آغاز از تمدن دره سند من.e 2500BC و تا قرن 8 میلادی تحت پادشاهان هندو و پس از آن در 18 / قرن 19 بخش عمده ای از آن را تحت سیک ها. اما همه این است که تاریخ هند چگونه می تواند از این تاریخ به کمک پاکستان برای ایجاد یک هویت جداگانه. آنچه در مورد پاکستان نسل آینده – آنچه را که آنها گفته شود در مورد تاریخچه و مبدا. چگونه می شود آن را ممکن است برای تولید غیرت وطن پرست و در میان مردم مختلف قومی سهام ; سندی, بلوچ ها, Pakhtoons, پنجابی, Bengalis و Mohajirs. وجود دارد هیچ یا چند قهرمانان گذشته که از مردم پاکستان می تواند مشتق الهام و بنابراین مهاجمان تهدیدات مانند غزنی Ghori, تیمور, Changez Khan شد نقش خود را مدل. و به عنوان هند برای آنها بود, هندو, هند, به طوری که آنها بدیهی است که نگاه خود را به سمت غرب الهام بخش است.

بحران هویت منجر به اسلامی پاکستان در جامعه است. تاریخ ساخته شد برای مصرف نسل های آینده را به تصویر می کشد که تمام هزاران سال از تمدن به عنوان یک دوره تاریک برای این قاره است. هندوها Brahmins بودن hegemonistic و شیاطین و اسلام را به عنوان نجات دهنده بشریت به ارمغان آورد که شادی و رفاه در این قاره است. در نتیجه فقط به خاطر ایجاد هویت خود را پاک دولت مجبور شد به Islamisice و مجسم هند به عنوان دشمن خود را و ساخت آن تاریخ است. دقیقا همان مشکلات هویت مواجه هستند و توسط مسلمانان هند پست 1947. آنها چه کسانی هستند ؟ چه می خواهد آنها فرزندان خود را? باید به آنها بگویید که فرزندان خود را که پدران خود بودند هندوها که تبدیل به اسلام و یا باید به آنها افتخار Ghori, Ghazni, اثر اورنگ زیب و Khilji که حمله به هند برای حکومت هزار سال آورده و شادی و رفاه و یا باید از آنها فرزندان خود را که پدران خود آمد از افغانستان/ترکیه ؟

خود را تکرار و اصرار بر این جنبه که پدران خود toiled سخت برای هزار سال vindicates من نقطه ای که آنها در حال انتقال یک پیام به بقیه از سرخپوستان که آنها با افتخار از آن که حمله به این سرزمین هستند و البته اشتباه در مورد هویت خود را. Gandhiji درستی توصیف خود را از مخمصه: “من هیچ موازی در تاریخ برای بدن دارند و فرزندان خود را ادعا می شود یک ملت به غیر از سهام پدر و مادر.” پس از ان این مشکل از مسلمانان هند به عنوان به خوبی به عنوان پاکستانی است که مربوط به هویت خود را. آنها نمی دانند که در آن آنها باید به دنبال الهام: مهاجمان که از غرب یا به کسانی که مبارزه شجاعانه در برابر مهاجمان. در این زمینه همچنین می توان با مراجعه به یک کتاب ناقص ارث نوشته شده توسط ما مغبون خارجی Scretary آقای JN Dixit.

اگر در پاکستان جعل تاریخ اجبار برای ایجاد هویت خود را در هند دولت تا به حال به عمد به قتل عام و جنایات مرتکب شده توسط مهاجمان از آنجا که آن را نمی خواهید دین و تبدیل به اساس ناسیونالیسم. در علاوه بر این به که شاید به عنوان هند رهبری پس از خونریزی و شورش قرار گرفت که در آستانه استقلال می خواست زخم به التیام و زمان کافی داده شود تا آنها را به طوری که جذب روند می تواند به سرعت هموار. آنها نمی خواهید به با چنگک جمع کردن همان مسائل که منجر به شورش های متعدد. بنابراین بسیاری از اماکن عمومی و جاده ها به نام پس از مهاجمان مسلمان.

در ابتدا کسانی که دفاع است که مسلمانان نمی توان اعتماد کرد و به نام این حرکات به عنوان مماشات مسلمانان موفق نبود اما به تدریج وقتی که انتخابات تکرارهای منجر به استثماری/ بانک رای سیاست و برخی از رهبران برجسته که مسلمانان برای اولین بار مدعی از هند منابع و ترجیح داده به نوبه خود چشم به سمت جنایات علیه کشمیری صاحب نظران و در پوشش سکولاریسم مجادلات بی فایده مطرح شد در telecaste از Ramayan, Mahbharat و Chanakya که کارش را هر بیشتر.

آرون Shourie در کتاب خود سکولار دستور کار درستی توصیف این مشکل است. او نوشت: در پوشش حمایت از سکولارها رسانه ها اغلب پیف-poohs هر مفهوم است که جریان را از و شهادت به ما وحدت و از سوی دیگر eulogises هر گروه و هر مفهوم که تحت معادن که یگانگی.

نمی توان گفت که به اندازه کافی شده است انجام می شود را در مورد وحدت بین هندوها و مسلمانان است. Bapu قرار رهبری شخصی در خطر است با حمایت از جنبش خلافت با تنها هدف از ایجاد وحدت بین دو جامعه بود و به تن خود و بی کفایتی: من شکست خورده اند در آوردن در مورد وحدت بین هندوها و مسلمانان اما هر چه زودتر آنها پایان ریختن هر یک از دیگران خون بهتر از آن خواهد بود برای آزادی کشور.

دین perse نمی تواند تبدیل به یک منطق ناسیونالیسم اما زمانی که آن را در حال reaptedly گفت که “آنها حکومت بر شما برای هزار سال” آن را آزار دهنده و نه در طعم خوب است. یک محقق یک بار اشاره کرد: اگر من هر چیزی اشتباه است و یا به شما صدمه دیده است و من نمی پس از آن پشیمانی و یا عذر خواهی بلکه احساس افتخار از این واقعیت است که من تا به حال به شما صدمه دیده وجود دارد هیچ راه ما می توانید همیشه روابط دوستانه. همان قیاس امر به روابط هندو و مسلمان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de