فوریه 17 سال 2020 خواهد شد مشخص شده به عنوان یک روز مهم در تاریخ هند نیروهای مسلح به ویژه برای زنان افسران که پیوست ارتش هند دو دهه در قرن 20th. روز است که از غرور و افتخار بزرگ برای افسران که برنده این مورد در برابر بسیاری از شانس و سمت چپ یک سوال بزرگ در چارچوب داخلی. از آن زمان بیش از 27 سال به قبول است که زنان افسران نیاز به معادل مشی و باید با توجه به فرصت های برابر به عنوان همتایان مرد خود.. این نسبتا جدید افسران حق دریافت مشابه احترام بار کار, محیط کار, اما متفاوت مزایا در مقایسه با زمانی که به افسران مرد. آنها نه تنها نقش مهمی در ارتش بلکه از قضا به اندازه کافی آنها شده اند, نوشته شده در “مناطق جنگی” در حالی که مجاز به پیوستن به واحد مبارزه با. از شفا یک سرباز زخمی در میدان جنگ به تخمگذار و تشخیص معادن از دست زدن به مواد منفجره برای ایجاد ارتباط در هیچ سیگنال منطقه آنها مشغول به کار در تمام عرصه اما تلاش برای ادامه انجام همین کار را برای یک دوره دیگر به دلیل آنها SSC راه اندازی شده است. زنان افسران پذیرفته شده و به عنوان کالیبر بالا سربازان در گذشته از 27 سال به این سال ما شاهد کاپیتان Tania Shergil 1 زن روز جمهوری رژه یاور به رهبری یک مرد مشروط.
ارتش هند افتتاح شد درب آن برای زنان افسران به عضویت غیر مبارزه با سلاح ارتش در سال 1992 در مدت کوتاه خدمات کمیسیون کادر. در ابتدا ورود باز شد به مدت 5 سال و بعد روی آن رو تمدید تا 5 سال دیگر. در سال 2006, سیاست, تجدید نظر کردم و زنان افسران اجازه داده شد برای 4 سال دیگر در نتیجه برای حداکثر 14 سال به عنوان SSC افسران. وجود دارد بیش از 300 عجیب و غریب زنان افسران که به اتمام 14 سال از خدمات و نمی سمت چپ ارتش درخواست کمک مالی از کمیسیون دائمی در مورد افسران مرد. با توجه به عدم وجود چارچوب سیاست این ماموران داده شد 1 سال آزمایشی فرمت هر سال پس از اتمام 14 سال از خدمات فیزیکی آن را همچنان تا به امروز یعنی 17 فوریه سال 2020 است.

تصور یک وضعیت که در آن زنان از افسران با هیچ تصوری از آینده شغلی خود رشد انجام وظایف خود را با بیشترین حرفه ای در همتراز با افسران مرد از همان خدمات براکت اما با دور وضوح بیشتر از آینده خود.

در ماه مارس سال 2010 دادگاه عالی دهلی نو شد پذیرفته جزئی مطالبات زنان افسران و خواسته ارتش هند به سیاست های اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران القاء به عنوان SSC افسران شبیه به افسران مرد. در آن زمان تقریبا 10 سال برای زنان افسران ثابت کند که سیستم نیاز به آنها را به فرصت های برابر در اشتغال است. در 10 سال گذشته آزار دهنده نکات مطرح شده توسط مرکز در برابر اعطای PC برای زنان افسران:

یک) WOs مختلف امنیتی و نیاز و زیرساخت های مورد نیاز نسبت به افسران مرد.
ب) افسران در ارتش باید در نخست وضعیت جسمی به انجام مبارزه با وظایف. وجود دارد یک تفاوت فیزیکی و فیزیولوژیکی محدودیت
ج) واحد که همه نر در محیط های که در آن حضور زنان افسران نیاز به تعدیل رفتار در حضور آنها. WOs در این راه باید خود را عجیب و غریب پویایی است.
د) حرفه ای نیاز به فداکاری و تعهد فراتر از ندای وظیفه طولانی غیبت در دوران بارداری مادر و دیگر داخلی الزامی است.

در یک سازمان مانند ارتش سیستم در زمان دو دهه را بپذیرد که WOs باید با توجه به فرصت های برابر با عادلانه قدرت پردازش و مزایای دیگر. پس از قضاوت از SC WOs که انتخاب کردن برای کامپیوتر را از طریق یک هیئت مدیره است که تصمیم می گیرد سرنوشت خود را. WOs پس از اعطای PC اجازه خواهد داشت برای برخی از مزایای مهم از جمله
الف) مرخصی تحصیلی
ب) مرکز پزشکی
ج) گزینه عالی فرماندهی دوره
د) برای تحصیلات عالی مانند M. Tech دوره های مربوط به دفاع خدمات
ه) نماينده در دیگر سازمان های خارجی مانند DRDO

SC تصمیم بر 17 Feb’20 اجازه اعطای PC به WOs در شاخه غیر مبارزه مانند سیگنال های مهندسین ارتش حمل و نقل هوایی, هوایی ارتش, دفاع, الکترونیک و مکانیک مهندسین ارتش سپاه خدمت ارتش فرمان سپاه خار و هوش. تصمیم نیز هموار راه را برای زنان افسران در نظر گرفته شود tocommand واحد در این شاخه بر اساس مورد به مورد درست مثل همتایان مرد خود.

در حال حاضر ما باید برای دیدن اگر همه چیز به صاف در حال حاضر و یا هنوز هم وجود دارد در میدان جنگ به مبارزه با WOs که باید به صورت داخلی هیئت مدیره قبل از اعطای PC. در یکی RTI آن شده است – از او پرسید که چه موفقیت نسبت بین PC اعطا شده و خواسته در مورد افسران مرد? پاسخ این بود 100%. این ممکن است قرار دادن ارتش در backstep و باید برای اعطای کامپیوتر برای همه کسانی که WOs که برای درخواست و واجد شرایط طبق استانداردهای تعیین شده توسط ارتش در دوره به دلیل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im