سال گذشته هند در پارلمان تصویب قانون ممنوعیت فوری Talaq سه گانه بود که به عنوان نامیده تاریخی توسط دولت است. آن را جشن گرفته شد به عنوان یک غول حرکت به سمت برابری برای زنان مسلمان این ادعا که آن را به پایان رسید نابرابری و هتک ابرو مرتکب در برابر آنها توسط مرد استبداد. اما آیا این قانون در واقع در خدمت هدف آن به تصویب رسید ،

پاسخ این است که قاطعانه “نه”. در این سفر نسبت به تضمین حقوق برابر برای زنان این است که حرکت در جهت اشتباه است. این یک کهنه قانون که با تمرکز در درجه اول در محافظت از ازدواج برای حفاظت از حقوق زنان است. در حالی که حقیقت این است که چندین بار و در موارد فوری Talaq سه گانه بیشتر از زمان ازدواج با این نسخهها کار به عنوان یک ابزاری برای تحمیل تبعیض علیه زنان است. این قانون صرفا بر اساس این مفهوم است که حقوق زنان را تضمین می باید تنها با حفظ زناشویی او گره خورده است در حال مضر آن ممکن است به زندگی و شخصیت.

تداوم یک رابطه زناشویی عاری از محبت و احترام متقابل مضرات یک زن چند بار بیشتر از غیر معمول آن اختلال. مردی که خودسرانه و یک جانبه می شکند ازدواج به سادگی با تلفظ سه کلمه از Talaq به دلایل مختلف از برخی از مسخره آنهایی که مثل پخت و پز مواد غذایی مناسب برای برخی از نفرت آنهایی که مانند تولد یک فرزند دختر به وضوح هیچ احترامی برای خود و به زور او را به ماندن در یک ازدواج رسمی با او در نقض کرامت او. اما هنوز هم زنان هستند و تمایلی به حرکت از چنین ننگین ارتباط آنها به عنوان ترس از ناامنی مالی و عدم حمایت اجتماعی که معمولا از آن جریان. در حالی که مردان به راحتی بیرون آمدن از یک رابطه بدون هر گونه انگ متصل شده به آنها از سوی دیگر زنان باید متحمل سنگین عاطفی و روانی وارد آمده است.

تنها یک قانون پرداختن به عوامل زمینه ای مجبور به ادامه در این گونه ازدواج ها می تواند کافی به منظور دستیابی به برابری برای زنان مسلمان. متاسفانه در حال حاضر قانون نتواند در این تعداد. برابری نمی توان صرفا با منع Talaq-e-Biddat. برای دریافت آن ما نیاز به یک قانون فراهم می کند که برای حقوق برابر در طلاق به زنان مسلمان. به جای جرم talaq سه گانه دولت باید اصلاح مسلمان زنان طلاق قانون سال 1939 و ارائه شده است که صدور از Talaq در یک نفس و بدون پیروی از قرآن روش آشتی را به مقدار ظلم و ستم و امر حق دارند به دنبال طلاق در این زمین است. چنین ارائه می گذاشته اند انتخاب در دست هم به چشم پوشی شوهرش عمل می کنند و یا به قضایی مراجعه به خلاص شدن از او.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im