کسانی که انتقاد بذله گو به عنوان یک فیلم است که منتشر خشونت خاموش شد توسط خواکین فونیکس را فصیح و حرکت سخنرانی در مراسم اسکار یکشنبه گذشته که صحبت از عشق و عدالت و شعر

من نا امید. من انتظار داشتم که بذله گو را به نفع خود تمام بهترین فیلم جوایز. آن را نمی. اما خوشبختانه Joaquin Phoenix صعود بهترین بازیگر جوایز. من امیدوار بودم او را– برای بذله گو است و نه فقط یک فیلم بزرگ آن را شجاع بیانیه سیاسی برای زمان ما. بیشتر از همه برای کسانی که زندگی در اینجا در هند. این داستان یک مرد, یک مرد عادی تلاش بسیار سخت برای اضافه کردن خود را بدون عارضه حق زندگی در میان کسانی که به طور مداوم آزار و اذیت و قلدری او را در هر نوبت در اغلب بدون هیچ توضیح و دلیل و به مخاطره می اندازد شخصی خود را در فضای. تماشای این فیلم, شما متوجه خواهد شد چگونه املاک شهرستان Gotham به نظر می رسد امروز. آن است که دیگر یک وهم از کتاب های کمیک ، این جهان من و شما زندگی می کنند.

این داستان از همه مردم عادی همه جا کسانی که صدمه می بینند بیشتر به راحتی زمانی که uncaring, خشن جهان در اطراف آنها چرخش خود را در آن محور به تعقیب آن پوچ آرزوی تسلط. آن است که آنها که آسیب پذیر هستند و اغلب شکست خورده است. چه تنش آنها را حتی بیشتر است این واقعیت است که مردم خود را درک نمی کنند آنچه که در واقع اتفاق می افتد. آنها مشغول تعقیب فانتوم از قدرت و فانتزی است که سیاست سازه های اطراف آنها را. در این داستان تمثیلی توسط تاد فیلیپس, بذله گو در نهایت و در یک حس ناخواسته جرقه خاموش خود انقلاب را از طریق یک قانون سرپیچی می دهد که او این شجاعت را به فکر می کنم برای خود. اگر به عنوان نشانه تمام جهان اطراف او آتش می گیرد. هر بذله گو در خیابان, مبارزه, شورش, تنظیم چیزهایی شعله ور. آنها به دنبال آن هستند که یکی از لامپ های رشته ای قهرمان که می تواند الهام بخش, تغییر, است که می تواند جهان را به مکانی بهتر برای همه. و بذله گو است که قهرمان ما آنها دیدن او خود را در آینه تصویر خود را رستگاری است.

در اینجا آنها را مجبور به نگاه کردن به او. قهرمان وجود دارد درست در میان آنها است. قهرمان آنها. همه بذله گو می کند نگه دارید تا آینه به خود را و خشم و درد و رنج خود را. و این است پیام فیلیپس قرار می دهد در یک فیلم است که ما را یک زمان بسیار طولانی را فراموش کرده ام. آن را در مورد شجاعت که ناامیدی آشنایی ضعیف است. یک شجاعت است که مخالف همه ترس و عدم قطعیت برای پیدا کردن آن صدای خود را. این شجاعت از تنهایی, شکست, ترس—شجاعت برای به چالش کشیدن جهان اطراف آنها را به مبارز به شجاع. این چیزی است که قهرمانی, همه چیز در مورد. و بذله گو است که قهرمان زمان ما.

Joaquin Phoenix تأیید کرد که او به عنوان برداشت اسکار یکشنبه گذشته– و پر زرق و جمعیت آهی کشید. او در دادگاه تجدید نظر به وجدان خود در اوایل بیش از حد. در گلدن گلوب او صحبت در مورد تغییر آب و هوا. در بافتا او به نام شایع نژاد پرستی. در جای دیگر او صحبت در مورد جنسیت تقسیم, چگونه زنان به اندازه کافی در حال گرفتن به رسمیت شناختن آنها سزاوار است. او همچنین در مورد صحبت خودنمایی نابرابری در جهان– که در آن 2000 میلیاردرهای تر از 4.6 میلیارد دلار از فقیرترین. (به عنوان آکسفام با اشاره به داووس نخبگان در این سال 22 غنی مردان ثروت بیشتر از همه زنان در آفریقا است. و هند ثروتمندترین 1 درصد نگه دارید و بیش از چهار برابر ثروت از 953 میلیون دلار که پایین 70 درصد از جمعیت ما.) اما پس از آن من خروج از مقام يا.

ققنوس در گفتگو با شور و شوق در مورد چگونه سینما به یک هدف بیشتر از سرگرمی است. که هدف این است که به قرض دادن به صدای بی صدایان. او در توصیف آن به عنوان رسانه بزرگترین هدیه—قدرت تغییر جهان است. آیا این تبعیض و نژاد پرستی و عجیب و غریب حقوق و یا حقوق دیگر افراد مبتلا به بی گناه, او گفت:, آن را در نهایت در یک مبارزه مشترک علیه قریب به اتفاق قربانیان بی عدالتی است. “ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با اعتقاد به این که یک ملت و یک مردم یک نژاد و یک جنس و یک گونه حق تسلط بر استفاده و کنترل دیگر با مصونیت از مجازات” او گفت:. او اشاره نمی کند دین و کاست در اینجا, اما او فقط به عنوان به خوبی ممکن است اگر او تا به حال هند در ذهن است.

او نیز برگزار شد حرص مسئول ویران شده wreaked در جهان طبیعی است. میلیون ها نفر از پرندگان و حیوانات ناپدید شده اند و میلیون ها مطلب در مورد رفتن منقرض شده همه به خاطر ما و ما چگونه آنها را درمان. او صحبت از شیر و صنایع لبنی و وحشتناک ظلم و ستم آن inflicts. ققنوس یک وگان با انتخاب صحبت از تلقیح مصنوعی, سرقت از گوساله ها از مادران خود را به “فریاد از غم و اندوه” و گستاخ استفاده از شیر برای ما قهوه و چای. او التماس کرد برای انسانی تر و عادلانه تر جهان که در آن حیوانات را مجبور به زندگی در ما رحمت است.

سخنرانی در نتیجه با یک شعر را در اواخر برادر River Phoenix: “اجرای به نجات با عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت”.

است که دقیقا چه بذله گو را به عنوان او مجموعه ای شعله ور شورش در خیابان. آنچه که او در مبارزه برای درست شد صلح. سلام از کسانی که نمی خواهد او را ترک کند و به تنهایی. سلام برای کسانی که مانند او بودند صدمه زدن قریب به اتفاق قربانیان بی عدالتی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو