این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد رقابتی ترساندن طلبی?

آیا اخبار را سرفصل و یا عناوین را خبر ؟

که سوال این است که به طور فزاینده مربوطه در بحران جهانی از coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که بسیاری از مطبوعات در هند نشان داده است مسئولیت حرفه ای در برجسته جديت از وضعیت درستی شرح داده شده توسط بسیاری از افکار سازان به عنوان یکی از بزرگترین چالش های پیش تا کنون با آن مواجه بشریت به عنوان یک کل — یک بخش از رسانه ها تمایل به نامناسب جنجال آفرینی به خصوص در آن سرفصل.

یک نمونه همان است که اعلام کرد که جهانی موارد Covid-19 حال عبور از یک میلیون مارک: 1,00,000 و شمارش دفعات بازدید: بنر تیتر ‘و شمارش’ ساخت آن را صدا مانند اطلاعیه از کسی ضربه افسانه پولها به جای ترسناک و جدی ارزیابی پیشرفت یک بیماری کشنده.

اخلاقی نقش رسانه ها به خصوص در زمان بحران است که برای اطلاع رسانی و توجه مردم به خطرات و خطرات مواجه با هر کس در بزرگ است. در حالی که انجام بنابراین رسانه ها باید به توسل به رقابتی ترساندن-طلبی – با اتخاذ یک زمین بالا نزدیک هیستری – به منظور به دست آوردن بیشتر خوانندگان یا بینندگان بیش از رقبا.

این بیماری همه گیر کوروناویروس واقعا مهیب در سراسر جهان فاجعه. وجود دارد بدون نیاز به آن را به صدا – از طریق تقویت وحشت-تکریم عناوین – بدتر از آن واقع است. عناوین باید در انتقال اخبار, ایجاد, اخبار, توسط, پخش كردن, زنگ و نه از سر آگاهی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>