بدبختی راحت تر از شادی ؟

من می بینم بسیاری از مردم با بسیار خندان ، آن را همیشه به من تیغه است که با وجود تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی, همه مکالمات و تمام روح جستجو که در آن یک نفر به طور مداوم بمباران و گفت: ‘به شمارش نعمت یکی را که مردم فقط لب سرویس نقل قول. قدردانی است که در واقع زندگی در حال تغییر اما وجود انبوه از افرادی که پیدا کردن خیلی بیشتر راحتی و سهولت در ناخشنودی از جوابی نیامد و در قدردانی و یا دیدن مثبت در یک وضعیت. به جای نگاه کردن به اطراف آنها و ضمن تشکر از جهان و یا مردم و یا خود را برای آنچه که آنها را احاطه کرده اند و خود را با آنها را انتخاب کنید تا گل و لای غوطه خوردن در داستان های گذشته تکرار قسمت ناخوشایند مقاومت در برابر تغییر, نگرانی در مورد چیزهایی که نمی اتفاق افتاده است نگاه به صورت گسل و احساس نسبت به یک راه زندگی است. گفته می شود که misery loves company اما بدبختی همچنین دوست دارد به غرق در قربانی. بسیاری از برنامه های توانمندسازی به شما آموزش چگونه برای شناسایی منبع منفی فکر می کنم از راه حل ها و فعال باشید. این در واقع بسیار آسان برای غلبه بر موانع اما برای بسیاری از بودن یک برنده ناآشنا است. در مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی آنها شما را آگاه از چگونه شما را انتخاب کنید این بزرگراه از آنچه آشنا و حتی اگر آن را ناخوشایند سخت طولانی جاده ها است. به آموزش مجدد ذهن خود را, شما باید به طور مداوم فشار دور از آشنا و باز کردن راه برای ایجاد یک مسیر عصبی مرتب کردن بر اساس مانند سفت و پاکسازی زیادی بوته و خسته کننده است اما در طول زمان می شود که راه شما استفاده می شود به سفر ، آن را بسیار ساده برای شروع به فعال بودن و آن شروع می شود با این قصد که مایل کیفیت بهتر و روانی و عاطفی وجود و برای دیدن چیزهایی که با مجموعه ای متفاوت از چشم است. پاک کردن درهم و برهمی خداحافظی به جای خالی پر طریق خرید الکل رسانه های اجتماعی اعتیاد و یا برنامه های تلویزیونی. شروع خوب ورزش منظم آزادی مثبت اندورفین قرار داده و در موسیقی شاد و برای هر وضعیت است که شما در مواجهه با یک سوال بپرسید “چه پوشش نقره ای را به این وضعیت ؟” و سپس اجازه دهید خود را منطقی و یا ذهن خلاق را بیش از و به شما پاسخ هایی که به شما قدرت و یا شما را به لبخند وادارید. اجازه ندهید که ذهن شما را به خودتان یادآوری از مشکلات خود را اگر آن را نمی توانید اجازه می دهد به یاد داشته باشید همه چیز فوق العاده در زندگی خود را به عنوان به خوبی. آیا شما آن را مدیون خودتان به خروج یک الگوی تفکر منفی است که? و اگر شما حداقل می دانیم که شما را خوشحال و راحت ساخت خود را به طور معمول بدبختی شما ممکن است فقط از آن لذت ببرید!

من 20 سال و در مورد برای تکمیل فارغ التحصیلی من. من یک دختر که من هستم دوستیابی برای بیش از چهار سال در حال حاضر, و من در مورد او مراقبت زیادی. او مرا دوست دارد اما کاملا نا امن و که به تازگی افزایش یافته است. من احساس می کنم او چک من حساب رسانه های اجتماعی بدون گفتن به من. من این را دوست ندارم. من همچنین شروع به صحبت کردن با یک دوست زن بیشتر در حال حاضر و فکر می کنم من باید احساسات خود را. من نمی خواهم به صدمه زدن به دوست دختر من اما هیچ راهی وجود دارد من می توانم این پنهان بود از او. من نمی توانم به او بگویید هر چیزی در حال حاضر از آنجا که ما در امتحانات به زودی و من نمی خواهم او را به تحت تاثیر ذهنی به این دلیل است. لطفا به من کمک کنید برای پیدا کردن یک راه برای مقابله با این. من چگونه می توانم به او بگویید حقیقت ؟

به نظر می رسد که دلیلی برای نا امنی و snooping را کاملا توجیه داده شده است که شما به نظر می رسد که تنظیم کردن و به شخص دیگری. بله نوعی به او برای در حال حاضر و با تمرکز بر این واقعیت است که هر دو از شما نیاز به تمرکز در امتحانات. پست امتحانات شما می توانید یک محترمانه گفتگو در مورد نیاز به برخی از زمان و اجازه می دهد او را به تصمیم می گیرید که آیا آن را به طور موقت یا دائم.

پس از دو سال از بودن در یک رابطه, دوست دختر من به من گفت که او تصمیم گرفت به بیرون رفتن با دوستان کار اما تنها یک پسر که بازدید خود را به طور منظم آمد و آنها به پایان رسید ، پس از رفتن به خانه او حتی پیامک او را “من کمی خجالت کشیدم اما من از آن لذت می برد’. او می گوید: او مرا دوست دارد بسیار احساس گناه و انجام هر کاری برای به دست آوردن اعتماد من به عقب. نکته خنده دار این است که مرد و او نمی صحبت در مورد بوسه پس از آن. آن شده است یک ماه پس از آن حادثه و هر زمان که من فکر می کنم که قسمت من احساس می کنم بسیار صدمه دیده است. چگونه می توانید پیدا کردن یک راه برای شاد بودن در این رابطه ؟

من برای پیدا کردن آن بسیار عجیب و غریب و غیر معمول است که یک مرد که بازدید بارها و بارها در یک زن می شود و به او بوسه می کند و حتی صحبت کردن با او در دفتر از روز بعد. به ویژه هنگامی که او منتقل شده به او را که او از آن لذت می برد. چیزی نیست که با شما به اشتراک گذاشته. و به او بگویید که تا زمانی که او آمده پاک در مورد همه چیز, اعتماد هرگز نمی تواند به دست آورد.

من یک پسر دیوانه وار در عشق با مرد من بهترین دوست که من ملاقات قبلی من در محل کار. با این حال او است علاقمند به جنس مخالف. من در حال حاضر در یک رابطه, خودم, اما کاهش یافته است از عشق با دوست پسر من. من نمی خواهم به او بگویید چون من نمی خواهم به صدمه زدن به او را با حقیقت است. من نمی توانم با دوست پسر من و می خواهید به صرف زندگی من با بهترین دوست من. باید چه کار کنم ؟

روابط بهترین توانمند سازی و پایدار زمانی که آنها دو طرفه. در این مرحله به نظر می رسد نه فعلی خود را و یا در نظر گرفته شده ارتباط دو طرفه بنابراین بهتر است شما عصاره از هر دو و نگاهی به برخی از زمان برای التیام قلب خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>