با Jyotiraditya Scindia خروج وجود دارد پیش بینی های قریب الوقوع مرگ کنگره است. اما این کنگره است که در مورد مرگ — آن گاندی خانواده قدرت سیاسی که تبخیر شده است.

به عنوان پسر Madhavrao Scindia, Jyotiraditya بعد از همه این است که بخش بسیار زیادی از یک سلسله فئودالی فرهنگ است که پرورش این کنگره برای اولین بار از خانواده. پر زرق و برق نسل بعدی Scindia است که بدون شک قدرتمند سخنران اما واقعیت این است که او از دست یک انتخابات نه ماه پیش به خود انتخابات عامل. در Madhya Pradesh انتخابات 2013, زمانی که او در کنگره چهره حزب محو شد. او دقیقا یک توده رهبر خود را افزایش و نفوذ بخشی از علت به نزدیکی به Gandhis. زمانی که حتی یک دوست نزدیک خانواده یو پی اس و برگ پس از تلخ و ارز از کلمات آن را به وضوح چشمگیر رأی عدم اعتماد به نفس در گاندی parivar. جالب اینجاست که هر چند ناگهانی کاهش تجاری گاندی فرصتی است برای احیای نام تجاری کنگره است.

برای بیش از حد طولانی نام تجاری گاندی و نام تجاری کنگره دیده می شد به عنوان جدایی ناپذیر آن تصور می شد کنگره خواهد splinter بدون خانواده “چسب” و این خانواده بود که در آوردن آرا. در حال حاضر کنگره در حال سقوط است از هم جدا با وجود کنترل خانواده و خانواده قادر نیست برای جلب آرا یا نه. راهول گاندی دهکدهای از دست داد دو انتخابات ملی و آن را تنها قدرتمند رهبران محلی مانند Amarinder سینگ یا Bhupesh Baghel ایم که قادر به صنایع دستی گاه به گاه کنگره پیروزی در متحده است.

سونیا گاندی مجدانه برگزار شد او در قوانین حزب برای یک دهه اما در حال حاضر به نظر می رسد بیش از حد ضعیف به همان تلاش است. پریانکا گاندی در ادامه به تند رفتن در داخل و خارج از سیاست فعال. در هند بیشتر سیاسی سلسله های کوچک نسل سوم: هیچ گاندی شده است ساعت پس از راجیو هوان Gowda را نوه داشته اند تاثیر کمی جیانت Chaudhary یک سایه پدر بزرگ خود را Charan سینگ. بودن نسل پنجم dynasts, Rahul و پریانکا روبرو هستند به طور جدی کاهش می گرداند از نام خانوادگی ،

به سرعت در حال سقوط گراف Gandhis برگ باز جذاب امکان: کنگره sans Gandhis در بالا. این که آیا ما به آن اقرار یا نه کنگره هنوز هم باقی مانده است یک نام تجاری قوی. سفر در هر نقطه در هند است و شما می توانید بسیاری از کسانی که با افتخار خود را اعلام مادام العمر کنگره. حتی در آن فاجعه 2019 نشان کنگره رو 12 کرور رای. این حزب در قدرت و یا در قدرت های موافقت نامه در شش متحده و کنگره/زنان در حال حاضر غالب منطقه ای satraps. سابق کنگره طوفانی petrel Mamata بانرجی قوانین, West Bengal سابق کنگره بی باک پسر Jagan ردی هلمز آندرا پرادش و سابق کنگره جانباز Sharad Pawar ریاست به عنوان paterfamilias در ماهاراشترا. اگر چه وجود دارد به بزرگ خانواده ریونیون از این بزرگتر کنگره parivar در باقی مانده از گاندی ، سقوط گاندی parivar را ترک کرده است یک خلاء است که می تواند پر شود واقعی کنگره parivar که نمی عدم استعداد.

اگر بزرگ lacunae در کنگره در حال حاضر است و آن عدم ارتباط با جوان شهری aspirational مردمی که می تواند بهتر از آهنربا برای این کلاس از نور و روشنایی انگلیسی زبان خود ساخته شاشی Tharoor سابق سازمان ملل متحد دیپلمات Sahitya Akademi برنده و سه بار MP خود را بخار? یکی دیگر از با استعداد چهره 42 ساله Sachin خلبان که نشان داده است به مراتب بیشتر معده برای مردمی سیاست از Scindia. خلبان دوری نقاشی اتاق دهلی نو و تاريخيش در راجستان سیاست است. Scindia قادر به ایجاد یک پان-Madhya Pradesh هویت برای خودش اما خلبان پس از صرف شش سال در راجستان به خوبی می تواند به عنوان ظهور کنگره جوان شمال هند صورت. Re-ایالات کنگره parivar منهای Gandhis می تواند به طور مشترک به رهبری Mamata در شرق خلبان در شمال با Tharoor به عنوان چهره برای طبقه ی متوسط شهری و Pawar ارائه اتصال با نسل های قدیمی تر.

با خروج از Gandhis نقاشی اتاق-بر اساس Rajya سبها اسکله-ولع مصرف unelectable کنگره worthies باید مرحله خروج بیش از حد. ایندیرا گاندی او را نابود حزب توده و رهبران, اما آن را ممکن است به نوبه خود به ساعت بازگشت به قبل از ایندیرا عصر که رهبری انتخابات و آمد بالا ، در سال 1950 رهبری انتخابات برای مثال حتی یک نامزد ریاست جمهوری حمایت نهرو-JB Kripalani شکست خورده بود توسط پاتل نامزد Purushottam دس Tandon. امروز CWC انتخابات شده اند برگزار می شود برای 20 سال است. کنگره را رد کرده است نهرو اصول و فراموش شده است که در دموکراسی احزاب انتخاب رهبر خود را.

یک جمع میانه و آزادی-دفاع از لیبرال کنگره است که در انتظار به دنیا آمد به عنوان سلسله محو. به همین دلیل خروج از گاندی parivar می تواند فرصتی برای ورود مجدد انرژی کنگره parivar برای به چالش کشیدن سلطه BJP.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im