است تشخیص چهره جدید هنجار ؟

در سطح جهان تشخیص چهره بوده و در جلو از نوآوری های تکنولوژیک با برنامه های کاربردی گسترده ای از فن آوری است. با توجه به موردور هوش جهانی صورت به رسمیت شناختن بازار به ارزش 4.4 میلیارد دلار در سال 2019 است و پیش بینی می شود ارزش دلار 10.9 میلیارد دلار تا سال 2025 ثبت نام CAGR از 17.6 درصد بیش از دوره پیش بینی 2020-2025.

تشخیص چهره تکنولوژی را به دست آورده حرکت بیش از چند سال گذشته با آن نرم افزار در بخش های مختلف. استفاده از آن در صنایع است منجر به بلوغ تکنولوژی که در خدمت به عنوان یک مزیت در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر. منطقه APAC ترین مساعد منطقه تشخیص صورت با توجه به پیشرفت تکنولوژی و زیرساخت های رشد و صنعتی در سراسر بخش.

ترس از دست زدن به سطوح عمومی برانگیخته توسط Covid -19 شیوع ترغیب تغییر در بازار است. آن را تنها یک موضوع از زمان است که تشخیص صورت خواهد بود که یک استاندارد هنجار در سراسر کسب و کار در هند است.

آنچه که در صورت به رسمیت شناختن ؟

این یک ابزار برای شناسایی یک فرد بر اساس این طرح آن است که بر اساس AI & ML فن آوری است. آن را تجزیه و تحلیل چهره انسان را برای اهداف امنیتی از افراد است.

آن را دارای مزیت های مختلف از جمله پیدا کردن افراد گم شده, شناسایی جنایتکاران, حصول اطمینان از ایمنی در فضاهای عمومی و به طور کلی نگهداری از قانون و نظم است. تشخیص چهره نیز در حال استفاده در فرودگاه ها و موسسات مالی و مراکز بهداشت و درمان به دقت تعیین هویت یک فرد است.

این یکی دیگر از مزیت اضافه شده به عنوان آن را نیز می تواند قدرت حرارتی اسکن برای بررسی درجه حرارت بدن آن را به حداقل می رساند از گسترش عفونت است. در حالی که تشخیص صورت های مختلف مزایای این همیشه اعتبار داده های سخت و دقت این نرم افزار.

چگونه کار می کند ؟

تشخیص صورت با این نسخهها کار با باینری برنامه آن را به رسمیت می شناسد ویژگی های صورت و نرم افزار تبدیل آن به اطلاعات این اطلاعات را می توان و ذخیره شده برای آینده مرجع. در سراسر APAC, مناطق, تشخیص چهره نشان داده می شود این ابزار کلیدی در کمک به سازمانها به سطح شیب دار تا خدمات و محصولات خود را. این کمک کرده است کسب و کار در ساده پیچیده فرآیندهای بهبود تجربه مشتری و امکان تماس با ما پرداخت. در حالی که هند ramping تا تلاش های خود را در صورت شناخت آن مهم است به درک مکانیزم آن در درجه اول با این نسخهها کار در 3 سطح:

سطح 1: در صورت شناسایی از طریق یک الگوریتم است که به رسمیت می شناسد صورت از طریق معمولی عواملی مانند ساختار صورت و چشم و فاصله چشم و بینی و دهان و غیره. ابزار شناسایی متعدد صورت صفات و ایجاد یک منحصر به فرد مشخصات صورت رمزی در رقم.

سطح 2: دیجیتال مشخصات است و سپس عبور از اشاره با پایگاه داده از چهره و شناسایی یک رشته از اعداد که منحصر به فرد شناسایی یک فرد است.

سطح 3: این نرم افزار پس از اسکن فریم از فیلم ها معمولا اسیر در مکان های شلوغ. آن را شناسایی چهره ها فریم به فریم و سپس به دیجیتال پروفایل برای هر یک. دیجیتال پروفایل سپس بررسی می شود در برابر مردم در یک فهرست پیگیریهای. مسابقات که یکسان هستند و سپس نمایش داده می شود با دقت رای دادن.

آنچه در خطر است ؟

در صورت به رسمیت شناختن فناوری است که بیشتر کیفی; اما نتیجه آن بستگی به محیط مناسب مانند در دسترس بودن از تصاویر با کیفیت و بدون که این نرم افزار را اشتباهی ساختن آن دشوار برای مطابقت با چهره مناسب در پایگاه داده است.

بسیاری از مردم نگران در مورد حفظ حریم خصوصی پرسش که با تشخیص چهره. این تکنولوژی پتانسیل برای پیگیری یک فرد و علاوه بر این, شده اند وجود دارد موارد متعدد از اطلاعات دزدی و اطلاعات شخصی که نرم افزار اسناد و همیشه تامین می کند.

وجود دارد افزایش هوش مصنوعی و تشخیص چهره, تکنولوژی, این قوی مزایای در صورت استفاده با دقت و با حق مجموعه ای از دستورالعمل ها و قصد آن می تواند اهرمی برای افزایش بهره وری و ایجاد هماهنگی اجتماعی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>