این است که خشونت خانگی بعدی همه گیر در هند ؟

خشونت مبتنی بر جنسیت است هرگز به یک غریبه به ما شده است و بهترین با شناسایی جداسازی از قربانیان و اعمال فیزیکی و روانی است و در زمان کنترل مالی بیش از آنها را. به عنوان جریان همه گیر تجسم جهانی جداسازی آن است که هیچ راز که میزان گزارش شده خشونت و جنسيت مبتنی بر آزار و اذیت موارد نیز بالا رفته است.

خشونت خانگی اغلب مورد مطالعه قرار گرفته است به عنوان توهین آمیز بیان باعث استرس های مالی و روانی و استرس و ترس و البته سیستمیک مردسالاری است که تقویت این موارد سوء استفاده مالی و در زمان حتی قتل. ملی مستند گزارش شده بیش از 50 درصد افزایش در خشونت خانگی. یک گزارش تهیه شده توسط NALSA اسناد و مدارک نشان داد که در مجموع 144 موارد سوء استفاده واصل شد در Uttarakhand به تنهایی و به دنبال آن افزایش موارد در هاریانا و دهلی نو است.

حس انزوا و مالی و پزشکی و اضطراب آینده همراه با همه گیر مرگبار و غرق شدن اقتصاد را افزایش فرکانس از ترور در داخل خانه و قطعا به چالش کشیده مفهوم “فرار” برای قربانیان. کار مدرسه و خانه sans معتادان بودن رسانه های مختلف از فرار زنان و کودکان قبل از مستند وجود ندارد دیگر.

با فاصله از فرار تاری از زندگی قربانیان این ایده از ترس و تهدید معمولا رانندگی سوء استفاده در حال حاضر و در نتیجه با استفاده از Covid-19 به عنوان بهانه ای برای تقویت موارد خود را. در بسیاری از حالات معتادان یافت شده برای گسترش تصورات غلط در اطراف همه گیر در تلاش برای جلوگیری از قربانیان در خانه را تهدید می کند به ارائه حمایت مالی اگر قربانی است و وابسته به آنها پرداخت نمی توجه پزشکی اگر قربانی را نشان می دهد علائم ویروس و سوء استفاده از الکل و مواد مخدر به عنوان بهانه ای برای کنار آمدن با استرس مداوم.

یک تفاوت عمده بین ما و بهداشت و درمان اضطراری و جنسیتی جنایات است که ممکن است وجود دارد هرگز یک واکسن برای پایان دادن به دومی. یکی از دلایل اصلی پشت خشونت مبتنی بر جنسیت است که تبلیغ rape/misogynistic فرهنگ در زندگی روزمره ما به طور گسترده ای به عنوان یک هنجار پذیرفته شده. مبدل در اشکال جنسیتی دیالوگ و جوک, ظریف, عناصر, وسیله, فرهنگ در رسانه های جریان اصلی تخریب, اصطلاحات مورد استفاده برای افراد که نمی شناسایی به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان و…. لیست می یابد راه خود را به در حال رشد خشونت نگرش در برابر زنان است. به جای تمرکز بر روی انواع سمی رفتار افتادن در misogynistic طیف بیشتر توجه است که معمولا پرداخت به یک جرم است که به نظر می رسد بیشتر قابل توجهی در طبیعت هر یک بعدی اصلاحی اندازه گیری است که ممکن است ما را امیدوار کننده نتیجه گیری. علاوه بر این پویایی قدرت بین حاکم و غالب جنسیتی که معمولا شتاب سمی مردانگی همیشه توجیه ظلم و ستم بر دومی است.

تعداد جرائم علیه زنان همواره underreported حتی در طول زمان این ویروس مرگبار است. “من بیش از حد” به رغم اینکه یکی از قدرتمند ترین طرح های گرفته شده توسط جنبش فمینیستی در هند دیده بود بسیاری از مشکلات در آوردن معتادان به پایین و در زمان دریافت تمام شکایات و موارد آزار و اذیت علیه زنان در هند است. در حالی که فرهنگ ما تزریق با مردسالار ترس قطعا نگه داشته و بسیاری از زنان به دور از بالا بردن صدای خود را هم نگاه کنید که چگونه آن را تحت تاثیر سیستم های برخورد با آزار و اذیت در هند.

سیاست پرداختن به ایمنی از زنان است که ما در حال حاضر در محل تا به حال فقط تاثیر کمی. در حالی که بسیاری از اصلاحات در حال توسعه وجود دارد مسائل مختلف مانند microaggressions زناشویی تجاوز به عنف و غیره. که حتی نمی باید جداگانه مقررات باید با آن برخورد شود. حفاظت از زنان از خشونت خانگی و قانون (2005) رسیده است به برخی از زنان است اما تا حد زیادی شده است ناقص با یک اگزوز روش و هیچ یونیفرم پروتکل برای ارائه دهندگان خدمات که قربانیان را از طریق رفتن. با توجه به این عدم جدیت کمی تمرکز شده است و به بسیاری از اقدامات سیستمیک مرتبط با جنسيت بر اساس تبعیض در هند. به منظور کار در اطراف این ما باید برای درمان آن به عنوان یک اولویت شبیه به دیگر ملزومات دموکراسی با دقیق تر بودجه توجه منحصر به فرد و پیشرفته تر استراتژی است.

در حالی که کلامی در حمایت از ” خشونت علیه زنان شده است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک ثابت اصطلاحات بی اثر سیاسی ابتکار عمل را در زمین افزایش درونی تبعیض علیه زنان است.

عواقب مدل مبتنی بر بسیاری از اقدامات سیستمیک در برابر آزار و اذیت است که راه گریز دیگری توضیح underreported اعداد. سیاست های ما در اصل به دنبال یک سیاه و سفید مکانیکی رویکرد برای مقابله با چیزی به عنوان حساس و آسیب زا به عنوان ایم٬. دولت را هم ثابت کند فرد بی گناه و یا ارائه یک نتیجه منفی به گناه. بسیاری از پیامدهای منفی به خصوص مجازات اعدام صرفا دفاع از یک ایده از دولت حل مشکل بدون در واقع پایان دادن به این مشکل است. بدون درک آنچه منجر به مشابه سرکوبگر موارد در حدود سال های گذشته-دقیقه کوتاه مدت ثابت مانند مجازات مقصر بیشتر sensationalizes مسائل و باعث ناراحتی بسیار زیاد به قربانی, به ویژه هنگامی که آزار دهنده است و نزدیک به آنها را. شکایت ارائه شده توسط یک قربانی در برابر اعضای خانواده خود را ممکن است تاثیر منفی خود را در پویایی خانواده و ممکن است منجر به افزایش احتمال آزار و اذیت. علاوه بر این ترس از قربانی-سرزنش به خصوص در مواردی در برابر اعضای خانواده است که همیشه در کمین در اطراف.

به جای تمرکز بر تصمیم گیری تعدادی از عواقب برای مجرمان سیاست های ما باید بیشتر قربانی-محور. آنها باید زمان بیشتری را صرف صحبت کردن و درک قربانیان و ایجاد بی طرفانه آسان و عملی و دوره ای سیستم های پشتیبانی و ایمنی که همه قربانیان می توانند در حفظ و رسیدن به بدون ترس از چیزهایی که گرفتن پیچیده با معتادان است. رهبران در این سیستم باید حساس تر و چند بعدی مشکل حل رویکرد به طوری که قربانیان می توانند احساس شنیده و پشتیبانی به جای پیدا کردن خود را غلبه بر دیگر ‘نبرد’.

هر کسی قادر است که یک فرد بدرفتار و هر کسی قادر است که یک قربانی است. خشونت مبتنی بر جنسیت است که یک مشکل سیستمیک است که نیاز به درک کلی نگر برای استخراج دقیق راه حل است. در حالی که بیشتر جنبه های نادیده گرفته هنوز هم در سوال دهلی کمیسیون برای زنان تعیین کرده است تا تعداد خط تلفن (181) برای مبارزه با خشونت و تروما در طول همه گیر است که ممکن است رسیدن به تا زمانی که ما امیدواریم که برای دیدن این مشکل به طور کامل برچیده یک روز.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>