است کورونا ویروس جدید زیستی-سلاح ؟

همانطور که در حال حاضر به کرونا ویروس در واقع به عنوان خطرناک ترین سلاح بیولوژیکی از ترور که مجبور است حتی نیرومندترین قدرت فوق العاده آمریکا در حال فرو ریختن در ناتوانی کامل با افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا آلوده بیماران هر روز و که تا حد زیادی غالب در بسیاری از غرب Europeancountries یعنی ایتالیا و انگلیس و فرانسه و اسپانیا و آلمان و…. به غیر از روسیه و چین است.

خوشبختانه وضعیت کلی در هند به مراتب بهتر نسبت به بسیاری از دیگر غنی قدرت های بزرگ از جمله آمریکا به این دلیل که در غیر این صورت بدتر شدن بیماری همه گیر با توجه به Covid-19 شده است به خوبی کنترل شده و تحت رویایی رهبری PM, Narendra Modi, توسط بلافاصله اعمال سه هفته مستند و بیشتر گسترش آن توسط 19 روز است که چشم کاهش می یابد به احتمال زیاد رقم از هشت lakhs به علاوه کرونا ویروس در بیماران مبتلا به حدود 20 هزار نفر به عنوان امروز است. این موفقیت قابل توجهی در شدت حاوی در غیر این صورت سریع در حال گسترش تاج تهدید در کشور است و قرار است در ساعت مودی در موقعیت های بالا در جهان با 68% امتیاز را در میان رتبه بندی جهانی از رهبران مختلف از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با این بیماری همه گیر در کشور خود هستند.

با وجود همه این نگرانی ها Covid-19 ناچار منجر به درب جدید, اجتماعی, فرهنگی, اقتصادی, استراتژیک و دفاع عملیات شرکت و همچنین فنی و علمی پژوهشی میان سازمان ملل برای غلبه بر پست-تاج ملی و جهانی یافته است. آن را در حال حاضر موجب تغییرات قابل توجهی در رایج سبک تبادل حسن نیت ارائه میدهد که در آن لرزش دست ها و دیگر حالت های شایع در کشورهای مختلف به طور فزاینده ای جایگزین در هند ژست خوش آمدید با دست خورده. به دنبال اجباری اجتماعی فاصله و کاهش گردهمایی های اجتماعی متعاقب سناریو با توجه به Covid-19 مارس شاهد بطور قابل توجهی کاهش می یابد و یا نفی تعاملات اجتماعی و جامعه جشن توده جشنواره و ازدواج و…. برای مدت زمان طولانی برای آمدن. بنابراین یک تغییر رادیکال در انسان و تعاملات اجتماعی را تغییر دهد متعاقب آن الگوهای فرهنگی در این پست تاج جهان است.

در برابر این پس زمینه جهانی شرق است به طور فزاینده ای با فرض اهمیت در عصر حاضر از سمت شرق تغییر جغرافیای سیاسی جهانی به دلیل هند بزرگواری در ارائه دارو و پزشکان به بسیاری از کشورها در جهان – حاکم بر چین ظاهرا بدنام نقش در تولید این ویروس در آن ووهان آزمایشگاه و سپس احتمالا انتشار آن در جهان – نتیجه باعث غیر قابل تصور از دست دادن ارزش زندگی و بسیاری دیگر از دراز مدت اثرات بیش از در حال ظهور جهانی ، متاسفانه چین است که گفته می شود در اختیار داشتن بسیاری دیگر از ویروس های خطرناک در آن جلو گفت: آزمایشگاه که احتمالا قرار می دهد که تمام بشریت را در باج به دست کردند.

همه این تحولات در حالی که به رسمیت شناختن هند سهم به سمت مشترک رفاه و خدمات نسبت به بشریت از یک طرف ممکن است بی درنگ قدرت های غربی برای منزوی و گوشه چین تحت شدید تحریم های اقتصادی از سوی دیگر است. ما در حال حاضر آغاز شده در این مورد اقدامات جدی نسبت به این پایان است که به ناچار منجر به بیشتر نصب و راه اندازی در حال حاضر تنش در روابط دو جانبه بین واشنگتن و پکن است. پس عذاب قدرت های غربی ممکن است برداشت خود را از سرمایه گذاری های بزرگ در چین و ژاپن در حال حاضر اعلام شده همان است و ممکن است قاب دشوار سیاست های منجر به توفنده از اقتصاد آن علاوه بر شکستن روابط دیپلماتیک و همچنین آغاز سرکوبگر مراحل در برابر آن.

در واقع فرد از دست دادن به ما بسیار بیشتر از هر یک از قدرت های غربی و خیلی بیشتر از آن است که از علیت رخ داده است در اوایل محور قدرت را در حمله به پرل هاربر در طول دومین جنگ جهانی, که امریکا ممکن است سخت به هضم. این است که چرا شاید واشنگتن قرار داده شده است به آن درجه قدرت نظامی به ویژه B-52 بمب افکن های تحت فیل پیاده روی در حالت هشدار به پیشدستی هر گونه پیش بینی نشده احتمال است. در برابر این هند را سخاوتمندانه و اقدامات پیشگیرانه در برابر این تهدید جهانی هستند که مورد ستایش جامعه جهانی از جمله کسانی است که متاسفانه به وضوح استعفا آن مقدار مورد نظر پیشگیرانه نقش مهمی در مهار این بیماری همه گیر — و که داده های آن جهانی هویت.

در نتیجه این ویروس به عنوان یک زیستی جدید-سلاح – تاج-بمب – در حال حاضر غرق-ویران کردن بر گناه بشریت با آلوده کردن بیش از 25 لاک مردم در سراسر جهان و کشتار در اطراف یک لاک و هفتاد و هفت هزار و بنابراین بیماران مبتلا تا کنون. در این سناریو جامعه جهانی باید فورا متحد تحت نظارت سازمان ملل متحد و جمعی مبارزه با نصب بی پروا و تهاجمی-امپریالیستی رفتار چین طی چند دهه به عنوان دیده می شود در آن الحاق تبت حمله بیش از, هند, درگیری با تقریبا تمام کشورهای آسیای جنوب شرقی و همچنین گسترش آن ادعای حاکمیت بر کل دریای چین جنوبی با وجود از دست دادن همان در دادگاه داوری بین المللی. در حالی که بشریت را به غلبه بر تاج تهدید به زودی آن را در واقع باعث عمیق می ترساند بر این جهانی انسان وجدان ، اما آن را به عنوان چیزی فراتر از انسان تلاش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>