کنگره منتظر حقه کلاه راهول هست؟

با تبرئه کردن ادير رانجان چودري به عنوان رهبر حزب کنگره در لوک سابهاي فعلي سلسله سيگنال روشني داد که حاضر نيست از اينکار دست بردارد. در مدل دموکراسی پارلمانی که ما دنبال می کنیم، رهبر اپوزیسیون در مجلس پایین نیز به عنوان “نخست وزیر سایه” شناخته می شود. اگر چه به دلیل عملکرد رقت بار حزب در انتخابات عمومی، ما یک LoO که رسماً تعیین شده را نداریم، رئیس بزرگترین حزب مخالف را می توان تا این قدر در نظر گرفت.

و اگر در همه زمان ها، اپوزیسیون امروز یکم دولت تشکیل می شود، این سایه PM است که باید اولین شلیک را در سمت آن انجام دهد. رهبری حزب فقط نمی تواند بپذیرد که هر کسی جز یکی از اعضای سلسله های کنترل کننده اش همیشه باید به این عنوان فکر کند. بنابراین، اگر رئیس فرضی مصمم به گرفتن یک sabbatical، سپس آنها مجبور به عنوان رهبر خود را در Lok Sabha کسی که هرگز نمی تواند تبدیل به یک مدعی جدی برای کار بالا تعیین می شود. کسی که قد، تجربه و پایه سیاسی صدا از خود او ممکن است شروع به گرفتن ides که می تواند این طرح بازی ناراحت. به همین دلیل است که اولین کرسی سمت چپ سکو رئیس مجلس توسط نماینده ناشناس بهرامپور در بنگال غربی اشغال شده است.

با وجود پیشامد ها بر خلاف راحول گاندی در حزب باقی می ماند numero uno. او هیچ مقام رسمی هنوز شنیده می شود اظهار نظر در مورد حوادث جاری بیشتر از هر عضو دیگر. او ‘تعامل’ با کارشناسان از زمینه های مختلف نشان می دهد که او در واقع می فهمد چه خبر است، چرا که او باید خود را برای شیره بالا آماده!

اگر راهول گاندی در مورد این که جاه طلبی خود را به نخست وزیری هند را به خاطر جدی بود، حزب باید برخی از نامزدهای بالقوه دیگر را شناسایی و آنها را به عنوان مدعی انممکن برای این سمت ساخته شده است. حزب به چهره ای جدید به عنوان رهبر خود پس از انقضای سرپرستی رئیس جمهور، دوره توقف-شکاف سونیا گاندی نیاز دارد.

اما نه او و نه حزب کوچکترین چیزی را برای دنبال کردن یک رهبر جدید نشان نداده است. و حزب بهاراتيا جاناتا از اين کار خيلي خوشحال ميشه حتی وقتی سهام خود را پایین می رود، آنها هنوز هم می توانند در راهول گاندی هدف درست، برای حمله و منحرف کردن توجه مردم از شکست های خود را پیدا کنید. ایده جانشینی سلسله ای، روح دموکراسی و شیوه مدیریت کنگره را نقض می کند و در آن کنگره به خوبی به رهبری خود می تواند به حزب بی جی پی بژ بتناسب داشته باشد.

در مقابل، حزب حاکم امروز می تواند این واقعیت را برجسته کند که سازمان فرصت یکسان آنهاست که هر فرصتی برای بالا آمدن به بالا دارد و فرزند پروری کم نتیجه ای دارد. BJP در حال حاضر یک دومین مرحله رهبری در محل. تنها نقطه ضعف در قالب آنها این است که برای هر کسی که وارد صفوف خود و تبدیل شدن به یک مدعی جدی برای نقطه راس او را به عبور از فیلتر Hindutva. که ورود افراد با دید و عقل درست را محدود می کند. اما حداقل میدان برای همه باز است و حزب از لجن حکومت یک خانواده دوری می کند.

BJP فقط بیش از حد خوشحال است که راهول گاندی نگه می دارد مشخصات بالا در گفتماش عمومی. مهم نیست که چقدر تلاش می کند، سخنرانی های شریر خود، درک کم عمق از مسائل، واکنش های تند و سریع زانو و فقدان کل جاذبه ها هستند آسیب جدی است. در واقع، در پایتخت یک وزوز وجود دارد که در پشت صحنه BJP است که هیچ تلاشی برای حفظ راهول گاندی نورد.

هند به مخالفت قوی نیاز دارد زیرا دولت فعلی در چند جبهه به طور بدبختانه شکست خورده است. در دمونتاین بزرگترین تکه اقتصادی ما را از زمان استقلال به ما داد. سوء مدیریت اقتصاد نرخ رشد خود را حتی قبل از اینکه ویروس کوروناویروس به ما ضربه بزنه پایین آورد. سیاست خارجی ما را در بیشتر محله های مان بی دوست گذاشته است. این کاملا اشتباه قضاوت چین با وجود داشتن بهره از تاریخ گذشته برای یادگیری از.

ناارامی های اجتماعی که در حال حاضر به دلیل همه گیر شدن Covid 19 به زیر افتاده است، ممکن است دوباره فوران کند زیرا در DNA آنها به فوران است به جنگ های کانونی. قانون شهروندی یک گام تحریک آمیز بی نیاز بود. در طول یک سال، مردم جامو و کشمیر از حقوق دموکراتیک محروم شده اند (و دیوان عالی عالی محترم ما نیز هیچ کاری در این باره انجام نداده است). و البته قفل اولیه برنامه ریزی نشده به حساب همه گیر ها باعث بدبختی مردم بی شماری در هند شد.

اما بزرگترین گروه بندی اپوزیسیون در کشور از فلج رهبری رنج می برد. اگر هر کسی با گولمپ در حزب باقی مانده ممکن است زمان آن را برای آنها به صحنه کودتا و کنترل وجود دارد, به جای انتظار کلاه راحول گاندی کلاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im