چگونه شایسته است که یک فیلم جدید در نسخه جین آستن “اما” به نظر می رسد باید در سراسر روز ولنتاین. منظورم به بی اهمیت آستن که درک انسان کمدی رفت و فراتر از کارت پستال platitudes. اما او ممکن است به خوبی تایید شده اند از زمان اگر فقط به این دلیل که “اما” یکی از سرسخت ترین احترامات به عشق گیج کننده جایگشت.

کارگردان پاییز د وایلد در اولین ویژگی و اسکریپت توسط Man Booker Prize-برنده النور Catton این آخرین فیلم اقتباسی حفظ مداوم توجه داشته باشید از اندازه گیری شادمانی. همانطور که در رمان عاشقانه flippancies باید جدی هسته ای به دلیل در خطر است هیچ چیز کمتر از چشم انداز پایدار شادی.

خراب بیهوده 21 ساله اما Woodhouse (Anya Taylor-Joy) که آسین عاشق او doddering پدر (بیل اهالی), خیالات خودش یک دلال یا دلاله ازدواج و بنابراین او آرامش نسبی به اغلب فاجعه اثر در زندگی کسانی که او بیشتر هدیه بر. او به تنهایی او را متقاعد حوصله دست پرورده هریت (Mia Goth) به حقیر خوش آمدید پیشنهاد یک دلباخته کشاورز در انتظار است که بهتری بگیرد fatuous کشیش التون (جاش اوکانر) خواهد آمد. اما التون به اما شگفت زده ترس چشم فقط برای اما. و پس از آن می رود.

هنگامی که به همان اندازه خوب 1996 اقتباس از آستن رمان بازیگران Gwyneth Paltrow آمد من نوشت که با وجود او تحمیل به رد اما برای رد یک اندازه بزرگ از خود ما چشم خودشان بخشی که برای ما شاید باید tenderest احساسات. اما وجود دارد به عنوان یک نیروی طبیعت و از آنجا که ما می دانیم خیلی از طبیعت در خودمان پاسخ ما به یک دلواپس محافظ با کیفیت. ما در موقعیت قرار داده شده از چند خواستگاران: ما می خواهیم به دیدن او خوشحال است.

آن را به ده وایلد و Catton اعتباری که این جنبه از رمان می آید از طریق بی نقص است. شده اند وجود دارد دیگر احترام “اما” لوازم جانبی از جمله چند زن تلویزیون. اما من بیشتر علاقه Amy Heckerling زرنگ و دانا “Clueless” با Alicia Silverstone به عنوان Cher یک بورلی هیلز اما شناور در مراکز. مورد علاقه های من در میان نمرات دیگر آستن movies – نه چرا که آنها بهترین ضبط آستن روح هستند آنگ لی “حس و حساسیت,” اسکریپت های و بازیگران Emma Thompson; 2005 “غرور و تعصب” با کایرا نایتلی به عنوان یک لمس کردن, پاره پاره الیزابت بنت; 1995 سی نسخه شامل کالین فرث تفکر زن, مرد قوی هیکل, همانطور که آقای دارسی و 1940 نسخه co-نوشته شده توسط آلدوس هاکسلی با Laurence Olivier کامل هجا تقسیم حالت به عنوان دارسی. (آگهی خط که برای فیلم “هنگامی که دختران زیبا t-e-as-e-d مردان به ازدواج!” – یک تبلیغی من نسبتا مطمئن هستم آستن را نه تایید شده است.)

یکی از لذت های جدید “اما” است که اجازه دهید آن صورت, آن retroness. با مدرن پویایی جنسیتی در همیشگی, تفرقه شار قوانین قدیمی برای ساخت فیلم افسانه دیگر باید کاملا مشابه نوسان. این شار ارائه چالش های لازم برای یک نسل جدید از فیلمسازان که آمده اند تا از طریق #MeToo عصر یک چالش است که برای بیشتر قسمت ها هنوز به ملاقات کرد. شاید هیچ حادثه ای است که تحسین شده ترین جفت معاصر در فیلم است نه بین انسان ها است. آن را میان سالی هاوکینز’ بانوی تمیز کردن و ماهی-آبشش موجود در “شکل آب است.”

بسیاری از به یاد ماندنی تر, اخیر, عاشقانه, فیلم, مجموعه, نه به این آتش زا وجود دارد اما در گذشته مانند “کوچک” و به خصوص در صحنه های بین Saoirse Ronan و تیموتی Chalamet; یا “لا لا زمین” است که می گیرد در یک swoony در حال حاضر ساخته شده است که به نظر می رسد مانند گذشته; یا “ستاره متولد شده است” که revamps یک بارها تعمیرشده جنگ اسب. من نمی توانم فکر می کنم از یک بیشتر, سوراخ کردن بدن, فیلم های عاشقانه, در سال های اخیر از “بروکلین” در 1950s با Ronan به عنوان یک دلتنگ ایرلندی مهاجر در تلاش برای آشتی دادن این ابهامات از تب و تاب.

پیچیدگیهای احساسات عاشقانه اقامت در این فیلم. جدید “اما” می پیوندد شرکت خود را. جین آستن صحبت می کند به ما به عنوان به وضوح در حال حاضر او به عنوان برخی از 200 سال پیش است. شاید آنچه که کهنه نیست بنابراین یکپارچهسازی با سیستمعامل ،

(Rated PG به صورت مختصر و جزئی برهنگی.)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو