IRS پرداخت $1.4 میلیارد دلار محرک پرداخت به مردم مرده گائو می گوید

گائو گفت: IRS ساخته شده تقریبا 1.1 میلیون محرک پرداخت به مردم مرده قبل از خزانه Deparment مقامات تلقی آنها فاقد شرایط لازم.

عکس: اریک گی/آسوشیتد پرس

واشنگتن—سرویس درآمد داخلی پرداخت حدود 1.4 میلیارد دلار محرک چک به مرده مردم با توجه به دولت گزارش دفتر پاسخگویی فراهم می کند که اولین شمارش از جمله پرداخت.

با استناد به داده ها از سازمان مالیاتی بازرس عمومی از طریق 30 آوریل گائو گفت: IRS ساخته شده تقریبا 1.1 میلیون پرداخت چنین قبل از وزارت خزانه داری مقامات مشخص شد که متوفی نفر فاقد شرایط لازم و شروع به پرسیدن گیرندگان به بازگشت به پول است. کسانی که چک به مبلغ کمتر از 1% از کل محرک پرداخت.

گائو گزارش می گوید IRS وکلا در ابتدا مشخص شد که آژانس نمی تواند انکار پرداخت به افرادی که در زمینه یک 2019 بازگشت اما از آنجا درگذشت. این گزارش می گوید IRS مقامات مطرح شده این موضوع را به مقامات وزارت خزانه داری در حالی که کنگره پیش نویس قانون.

بیشتر

  • کسب و کار کوچک برنامه کمک قابل توجهی خطر تقلب GAO می گوید:

قانون اجازه محرک پرداخت ها بر اساس مقدار—تا 1200 $در هر فیلم در گذشته اظهارنامه مالیاتی. افرادی که درگذشت در سال 2018 یا 2019 ممکن است واصل گرداند قبل از آنها کشته شده اند و یا تا به حال وارثان فایل نهایی اظهارنامه مالیات بر درآمد برای آنها پس از آن.

IRS که در تلاش بود برای به دست آوردن پول به سرعت استفاده نمی کند پرونده مرگ از اداره تامین اجتماعی به عنوان یک فیلتر کامپیوتری در سه دور اول پرداخت با توجه به گائو.

سازمان مالیاتی و سپس معکوس که تصمیم پس از وزارت خزانه داری مقامات خواندن گزارش های رسانه ها در مورد پرداخت به مردم مرده. در حال حاضر IRS می گوید افرادی که فوت کرده اند با پرداخت تاریخ فاقد شرایط لازم برای دریافت پول و دریافت کنندگان—مانند اعضای خانواده متوفی—باید به آن بازگشت.

برای توجیه فعلی خود را در موقعیت حقوقی با توجه به گائو IRS و خزانه داری متکی در اوایل مارس قانون طراحی شده برای محدود کردن نامناسب پرداخت و شروع به تطبیق پرداخت لیست با مرگ ثبت شده است.

با توجه به گائو مشکل دیگر این است که دفتر خدمات مالی—خزانه داری اتاق که پرداخت می کند—ندارد دسترسی به پرونده مرگ حتی اگر IRS می کند. در حال تغییر است که نیاز به یک قانون در کنگره است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

گائو نیز خواست نمایندگان برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه مردم باید بازگشت پرداخت. IRS وب سایت راهنمای چگونه به انجام این کار است.

این گزارش همچنین شامل داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از خانواده های کم درآمد بودند shortchanged پرداخت. برخی از 450.000 خانواده هایی که با استفاده از یک ویژه IRS ابزار آنلاین برای افرادی که به طور معمول نمی پرونده مالیاتی نیست و 500 دلار پرداخت برای کودکان است که آنها باید. با توجه به گائو IRS در حال کار برای به دست آوردن پول را به آن خانواده در پایان ماه ژوئیه.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8