عراق نخست وزیر خارج نامزدی برای پست

محمد توفیق Allawi زد تا در برابر احزاب سیاسی که تحت سلطه عراق از سال 2003.

عکس: Ameer Al Mohammedaw/زوما پرس

عراق نخست وزیر انصراف نامزدی خود را برای موقعیت روز یکشنبه گفت که او با آن مواجه انسداد برخی از جناح های سیاسی بر اصلاحات عمیق تر شدن بحران سیاسی در این کشور به عنوان آن چهره رشد coronavirus چالش است.

محمد توفیق Allawi زد تا در برابر منافع احزاب سیاسی که تحت سلطه عراق پس از آن تبدیل به یک دموکراسی در سال 2003. او مقصر شکست خود را به تشکیل یک دولت در سیاستمدارانی که او گفت: نبود جدی در مورد ارائه در وعده های داده شده به معترضان که خود را مجبور سلف به استعفا.

تنها 108 قانونگذاران از 328 با حضور در جلسه روز یکشنبه به رای آقای Allawi در دولت در حال سقوط کوتاه از حد نصاب پیش از مارس 2 مهلت ارسال آثار برای او به شکل دولت است.

“من سعی کردم تمام راه های ممکن برای نجات کشور ما از کشویی به ناشناخته و برای حل بحران کنونی” آقای Allawi گفت: در یک آدرس کوتاه اعلام کرد تصمیم خود را برای خروج.

رئیس جمهور Barham Salih گفت: جستجو برای یک نامزد جدید در حال حاضر آغاز شده است. تحت ریاست آقای صالح تا 15 روز برای معرفی نخست وزیر جدید که باید ارائه و سپس کابینه خود را به رای گیری در پارلمان در عرض 30 روز. بعدی انتظار می رود که دولت برای آماده شدن برای انتخابات زودهنگام—یک امتیاز برنده توسط معترضان به دنبال تغییر است.

آقای Allawi سابق ارتباطات وزیر شده بود وظیفه تشکیل یک دولت پس از سلف خود عادل عبد المهدی استعفا داد در سال گذشته در میان بزرگترین ناگهانی از مخالفت با نظام سیاسی پس از ایالات متحده آمریکا به رهبری تهاجم که سرنگون صدام حسین.

تقاضا برای شغل خدمات بهتر و پایان دادن به فساد رشد به تماس برای فردی گری از کل کلاس سیاسی به عنوان نیروهای امنیتی در پاسخ به این اعتراضات با خشونت است. بیش از 500 نفر کشته شده اند, با توجه به عراق بشر-کمیسیون حقوق.

صدها نفر از معترضان برخی از یی نگرانی بیش از سرعت گسترش coronavirus سفر به بغداد از استان های جنوبی روز یکشنبه برای پیوستن به تظاهرات علیه آقای Allawi آنها را محکوم کرد به عنوان بخشی از همان طبقه سیاسی آنها مخالفت می کنند.

رقیب شیعه جناح های سیاسی پشت آقای Allawi پس از قتل های هدفمند یک ایرانی به طور کلی ایالات متحده در عراق به خاک ایران آنها را در مخالفت با آمریکا حضور نظامی. اما از آن زمان به بعد برای حمایت از او پژمرده است با برخی از شیعه و پیوستن به جناح سنی و کرد نمایندگان مجلس در مخالفت با آقای Allawi.

آقای عبد المهدی که هنوز خدمت در یک سرپرست ظرفیت قبلا گفت که او نمی خواهد ماندن در فراتر از 2 مارس.

آشفتگی های سیاسی پرسش در مورد عراق آمادگی برای مقابله با کروناویروس به عنوان گسترش آن از طریق منطقه است.

عراق وزارت بهداشت در روز یکشنبه گفت: شش مورد جدید از این بیماری شده بود شناسایی آوردن مجموع به 19. تمام کسانی که آلوده به تازگی صرف زمان در کشور همسایه ایران است که در مبارزه با شیوع بیماری است.

عراق تحمیل کرده است یک مطلب ممنوعیت ایرانیان اما سهام حدود 1500 کیلومتر مرز با جمهوری اسلامی که از آن به عنوان حیاتی خروجی به جهان است.

این ویروس نیز ناشی از سقوط قیمت نفت که حساب برای بیش از 90 ٪ از عراق درآمد, افزایش کسری در عراق, بودجه, که هنوز به تصویب در انتظار شکل گیری یک دولت جدید است.

نوشتن به ایزابل Coles در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im