بغداد

بسیاری از مخالفان دولت در روز یکشنبه را رد کرد و عراق را به عنوان نخست وزیر زیر نامزدی خود را با رقیب دولت جناح ترکیب این چالش او باید برای از میان برداشتن در جهت حل و فصل سال از ناآرامی های مدنی.

در ضمن بخش های جدید پدید آمده در میان معترضان و حامیان ماوریک و اغلب مرموز روحانی شیعه که در ابتدا انداخت وزن خود را پشت قیام اما در حال حاضر دوباره موقعیت خود را به سمت های سیاسی بعد از نخبگان انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر که او تایید شده است.

روز یکشنبه Muqtada al-Sadr گفت: پیروان خود معترضان را در میان معترضان در پایتخت و جنوب کشور به رفع انسداد جاده ها و بازگرداندن حالت طبیعی ای هموار معترضان که احساس al-Sadr آنها خیانت کرده بود و اصلاح طلب هدف از حرکت خود را به صورت سیاسی به دست آورید.

شنبه را انتخاب سابق ارتباطات وزیر محمد Allawi, 66 به جای نخست وزیر عادل عبد المهدی محصول از ماه از بازگشت به اتاق مذاکرات بین احزاب رقیب پایان دادن به یک بن بست سیاسی.

صدها نفر از دانش آموزان خود را ابراز رد Allawi در تظاهرات در بغداد را در میدان مرکزی و در جنوب عراق است. معترضان آویزان پرتره از Allawi مشخص شده با “X” در پل و تونل در اطراف میدان التحریر کانون این چهار ماه در جنبش اعتراضی.

“ما نمی خواهیم Allawi چرا که او یک عضو انتخاب شده توسط احزاب گفت:” هادی سفیر یک معترض در تحریر. “ما می خواهیم مستقل نامزد.”

دیگران بیشتر بود دیپلماتیک گفت: آنها خواهید صبر کنید و ببینید که چگونه Allawi ارائه در وعده برای برگزاری انتخابات زود است.

مقامات عراقی گفت: این احتمال وجود دارد Allawi را همان واقعیت های سیاسی که آلوده به سلف خود که اغلب بین رقیب سیاسی بلوک Sairoon به رهبری صدر و جنبش فتح به رهبری Hadi al-عامری.

“او شناخته شده است به عنوان سخت و یا صریح به طوری که برخی او را به عنوان یک حتی بیشتر آرام نسخه از عادل عبد المهدی و فقط در خدمت اراده طرفین گفت:” عراق شد. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران.

اما Allawi را مجبور به کنار آمدن با تغییر و ماسه از قدرت در عراق عرصه با al-Sadr در حال حاضر به دست آوردن دست بالا پس از نشان دادن تسلط خود را بر عراق و خیابان است. روحانی به تازگی برگزار ضد آمریکا تجمع آورده است که ده ها هزار نفر به خیابان. درخواست پیروان خود را به بازگشت به میدان التحریر al-Sadr به دست آورد یک مزیت در مذاکرات برای نخست وزیر.

“گروه تماس با ما نرم افزار-ایران در حال بدست گرفتن یک عقب در حال حاضر به عنوان al-Sadr ظهور به عنوان فعال تر در شکل گیری دولت جدید گفت:” عزت و حسن, یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی خاورمیانه مرکز.

پس از حمله هوایی آمریکا در بغداد که به کشته شدن بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی و حسن گفت: “اعتقاد راسخ افزایش یافته است که (عراق) دستگاه نظامی و شبه نظامیان خواهد بود قادر به پایان دادن به جنبش اعتراضی و در عین حال امن یک قرارداد جدید برای نخست وزیر جدید بدون که کمک al-Sadr — که در تقویت موقعیت خود را.”

اعتراضات دانشجویی برگزار شد در شهر جنوبی بصره رد Allawi نامزدی. دیگر معترضان سوخته لاستیک در شهر مقدس نجف.

“ما با انتخاب این فرد; ما خواستار شرایط خاصی گفت:” احمد علی یک معترض در بصره. “محمد Allawi رد مردم است.”

جرم تظاهرات ضد دولتی در گرفت در اکتبر. 1 در بغداد و عمدتا شیعه جنوبی. آنها را تقبیح کرده اند شایع فساد دولت ضعیف خدمات و عدم اشتغال و آمد با اهداف: سرنگونی سیاسی استقرار تصویب اصلاحات انتخاباتی و برگزاری انتخابات ضربه محکم و ناگهانی. نیروهای امنیتی را کشته اند حداقل 500 معترضان پس از.

Al-Sadr پیروان بازگشت به تظاهرات اردوگاه در روز جمعه پس از روحانی معکوس تصمیم خود برای توقف حمایت از جنبش اعتراضی.

پس از بازگشت امام صدر را دنبال تثبیت کنترل مناطق استراتژیک در میدان تحریر از جمله کلیدی پل منجر به غنی منطقه سبز صندلی از دولت است. به طور قابل توجهی از آنها نیز نقل مکان کرد و به یک اسکلت ساختمان با نام مستعار “ترکیه رستوران” ارائه می دهد که یک استراتژیک مواظب بیش تظاهرات.

شبه نظامیان مصاحبه گفت: آنها آمده بودند برای روشن شدن این منطقه از “مشکل سازان” و مواد مخدر-کاربران است.

“ما به اینجا آمدند به تمیز کردن این مکان گفت: یک شبه نظامی عضو گارد ایستاده در خارج از ساختمان.

بسیاری از معترضان گفت: al-Sadr پیروان تهدید کرده بود آنها را به پا روحانی خط و یا ترک مربع است.

“آنها هرگز مخلوط با ما” از معترضان گفت مریم Nael, 18. “ما در اینجا برای میهن ما آنها کورکورانه به دنبال توییت از یک روحانی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im