عراق تظاهرات به درگیری با نیروهای امنیتی در طول antigovernment تظاهرات در روز شنبه. عکس: wissm al-okili/ایسنا

بغداد—رئیس جمهوری عراق روز شنبه منصوب سابق ارتباطات به عنوان وزیر کشور جدید لیگ برتر پس از ماه ها بن بست سیاسی, نقشه کشی, واکنش شدید از معترضان که او را به عنوان کمی متفاوت از سلف آنها مجبور به استعفا شد.

محمد توفیق Allawi جایگزین عادل عبد الرحمن که اعلام کرد استعفای خود را به عنوان نخست وزیر در پایان سال گذشته پس از این کشور top cleric او را سرزنش خود را برای دست زدن به اعتراضات مردمی که فوران در ماه اکتبر.

پرقدرت پاسخ توسط نیروهای امنیتی به سمت چپ بیش از 500 نفر در چهار ماه با توجه به عراق کمیسیون حقوق بشر.

اولیه خواسته معترضان برای شغل پایان دادن به فساد و فقیر خدمات سخت به تماس برای فردی گری از کل کلاس سیاسی است که تحت سلطه عراق پس از آن تبدیل به یک دموکراسی پس از رهبری ایالات متحده در تهاجم سال 2003 است. معترضان همچنین محکوم کرد ایران و دخالت این کشور در امور.

در ضبط ویدئو آقای Allawi خواست معترضان برای ماندن در خیابان ها برای حفظ فشار بر طبقه سیاسی به عنوان او به دنبال حمایت خود را. “اگر شما با من خواهد بود در خود من و نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری,” او گفت:. “اگر نه برای خود فداکاری و شجاعت وجود خواهد داشت هیچ تغییری در این کشور است.”

اما معترضان در خیابان های بغداد و برخی شهرهای جنوبی شعار علیه او مطرح شده و آگهی ها با تصویر خود را عبور. هر چند آقای Allawi متعلق به هیچ حزب آنها می گویند او بخشی از همان طبقه سیاسی آنها اعتراض. معترضان فرم آمورف جنبش و نمی coalesced در اطراف یک جایگزین نامزد برای نخست وزیری.

آقای Allawi مانند سلف خود دارای هیچ پایگاه سیاسی او مدیون به منافع طرفدار ایرانی جناح و پوپولیستی تندروی al-Sadr که حمایت خود را از نامزدی.

او همچنین در زمانی که عراق تبدیل به یک میدان نبرد برای تهران و واشنگتن—دو نفر از بغداد اصلی متحدان—پس از قتل های هدفمند برجسته ایرانی به طور کلی ایالات متحده در خاک خود در اوایل این سال است. قتل سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی و یک شبه نظامی عراق اعلام کرده است که از فرو روابط بین ایالات متحده و عراق به بحران انداخته و جزر و مد ضد آمریکایی کرد.

آقای Allawi را فشار شدید از ایران و متفقین عراق سیاستمداران و رهبران شبه نظامیان که به کار نسبت به اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

تازه منصوب شده عراق نخست وزیر محمد توفیق Allawi باعث می شود بیانیه ای در این تصویر گرفته شده از ویدئو. عکس: ایسنا تلویزیون/فردا نیوز

مجلس عراق در ماه ژانویه رای به نفع اخراج نیروهای خارجی و راکت بارها و بارها اخراج شده است در پایگاه های که در آن آمریکایی پرسنل قرار دارد در ماه های اخیر. مقامات ایالات متحده سرزنش درگذشت مادر دکتر روحانی برای حملات و می گویند آنها را به ماندن در عراق برای جلوگیری از “دولت اسلامی” از به دست آوردن قدرت.

“آمریکا در مورد امنیت عراق به عنوان حیاتی و کار با دولت جدید پس از تشکیل به پرورش شرایط را برای ثبات در عراق رفاه و حاکمیت” سفارت در بغداد گفت: پس خبر از آقای Allawi را نامزدی.

آن گفت: عراق نیاز به یک “مستقل و صادق” دولت برای رسیدگی به نیازهای مردم و که آقای Allawi را از نامزدی “باید دنبال کرد تا با تلاش برای به انجام رساندن این هدف است.”

ایالات متحده گرفته شده صندلی عقب در کشمکش های سیاسی اخیر پس از اینکه به شدت درگیر در تلاش برای نفوذ در عراق با انتخاب نخست وزیر در انتخابات قبلی چرخه.

ایران و متحدان آن در عراق به دنبال به نگه داشتن آقای عبد المهدی در قدرت و متهم کردن ایالات متحده از دامن زدن به ادامه antigovernment تظاهرات.

آقای Allawi است انتظار می رود برای یک دوره انتقالی تا یک سال و در حالی که آماده شدن برای انتخابات زودهنگام جامعه بین المللی امیدوار است را نوع تغییر معترضان به دنبال.

آقای Allawi در حال حاضر 30 روز به ارائه کابینه خود را به مجلس برای رای داده می شود. در صورتی که دولت نتواند به تصویب از سوی رئیس جمهور Barham Salih باید تعیین نخست وزیر جدید.

در اولین سخنرانی او متعهد به فرم قادر به دولت و رد هر گونه وزرای تحمیل شده بر او توسط احزاب سیاسی. احزاب سیاسی در عراق تبدیل شده وزارتخانه به fiefdoms که استفاده از آنها به عنوان وسایل نقلیه برای حمایت خود را برای حفظ کرسی قدرت است.

آقای Allawi همچنین گفت: کسانی که مسئول خشونت علیه معترضان باید پاسخگو باشند و قول داد برای مبارزه با فساد است.

Faeq شیخ محمد علی سیاستمدار مستقل که برخی از معترضان را شناسایی کرده اند به عنوان نامزد احتمالی توصیف آقای Allawi نامزدی را به عنوان یک جرم و جنایت و گفت: او یک ماکت از آقای عبد المهدی که تا به حال انتخاب شده توسط ایران و “اعوان و انصار.”

مانند بسیاری از عراق کنونی رهبران سیاسی آقای Allawi زندگی در تبعید در دوران دیکتاتوری صدام حسین. پس از ایالات متحده آمریکا به رهبری حمله او به عراق بازگشت و فرار در انتخابات به عنوان بخشی از یک سکولار انتخاباتی لیست. او به عنوان وزیر ارتباطات دو بار در سال 2006 و در سال 2008.

نوشتن به ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im