عراق, نام های دیگر نخست وزیر در سومین تلاش برای تشکیل دولت

رئیس جمهوری عراق Barham Salih, سمت چپ, در روز پنج شنبه در بغداد به مصطفی Kadhimi, راست, پست نخست وزیری و وظیفه نصب و راه اندازی یک کابینه.

عکس: ریاست جمهوری عراق/ایسنا

رئیس جمهوری عراق تعیین کشور آمریکا به عنوان نخست وزیر سوم تلاش برای تشکیل یک دولت به بن بست سیاسی بغداد را تهدید می کند توانایی برای رسیدگی به بحران های متعدد مرکب coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور Barham Salih در پنجشنبه وظیفه مصطفی Kadhimi برای قرار دادن با هم یک کابینه پس از طرفدار ایرانی جناح خنثی قبلی نامزد برای نخست وزیری Adnan al-Zurfi. آقای Zurfi سابق والی با تابعیت آمریکایی رها شده پیشنهاد خود را برای تشکیل یک دولت پس از ناکامی در جلب حمایت کافی. نامزد دیگری قبل از او در دیدار با سرنوشت مشابه.

آقای Kadhimi 30 روز کابینه خود را به مجلس برای رای. اگر عبور از آن او است و انتظار می رود به آماده سازی کشور برای انتخابات زودهنگام یک امتیاز به دست آورد antigovernment معترضان که مجبور نخست وزیر عادل عبد المهدی به استعفا در سال گذشته است. بیش از 500 نفر کشته در سرکوب توسط نیروهای امنیتی در این تظاهرات که در ماه اکتبر آغاز شد.

بن بست های سیاسی به تضعیف دولت عراق توانایی مقابله با بلندی بحران اقتصادی به درآمدهای نفتی خشک به دلیل شیرجه رفتن تقاضای جهانی ناشی از این بیماری همه گیر. درآمد نفت حساب برای بیش از 90 ٪ از عراق بودجه.

در ضمن در این کشور به طور فزاینده ای تبدیل به یک میدان جنگ برای واشنگتن و تهران است. آمریکا مقصر درگذشت مادر دکتر روحانی موجی از حملات مرگبار هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق در ماه های اخیر.

رو به افزایش تهدیدات آمریکا و ائتلاف به رهبری منتقل شده به سرعت به کوچک شدن آن رد پای کشیدن نیروهای نظامی از شش پایگاه های عراقی در هفته های اخیر. آموزش نیروهای امنیتی عراق نیز معلق شده است به دلیل ترس از سرایت به عنوان کروناویروس جدید گسترش می یابد.

سریع پوسته پوسته شدن خطرات ایجاد فرصتی برای دولت اسلامی که خواست پیروان خود را به استفاده از در حال رشد هرج و مرج در منطقه و فراتر از آن.

آقای Zurfi هشدار داد این هفته که عراق خواهد بود قادر به پرداخت نیمی از آن کارگران بخش عمومی در اوایل ماه آینده با قیمت نفت در سطح فعلی. عراق پیش نویس بودجه سال 2020 که نمی تواند منتقل شود تا زمانی که یک دولت بر اساس نفت با قیمت 56 دلار در هر بشکه رسید. معیار خام معامله شد در حدود 36 دلار در هر بشکه در روز پنج شنبه پس از عربستان سعودی و روسیه توافق کردند که در اصل به یک توافق برای کاهش تولید.

عراق از وزارت بهداشت خواسته است برای کمک به صندوق پاسخ به این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1200 نفر, با توجه به رسمی شمارش.

در حالی که ایالات متحده نمی علنا تایید آقای Zurfi او بازدید مطلوب برای خود خط سخت در برابر عربستان به عنوان فرماندار نجف.

اما نامزدی خود را تقسیم شیعه و جناح های سیاسی است که به طور خلاصه متحد در مخالفت با ایالات متحده پس از قتل های هدفمند از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در یک حمله هوایی آمریکا در عربستان در بغداد در ماه ژانویه است.

برخی از شیعیان از جناح های سیاسی از جمله کسانی که به رهبری پوپولیستی تندروی صدر و نخست وزیر حیدر العبادی حمایت آقای Zurfi نامزدی. طرفدار ایرانی جناح را رد کرد و او را برای بودن بیش از حد نزدیک به آمریکا

بازدید عراق هفته گذشته ایران Brig. ژنرال اسماعیل Qaani که موفق ژنرال سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه’ سپاه قدس خواست شیعه و جناح های سیاسی به پشت سر یک کاندیدای واحد به گفته مقامات.

پس از ناکامی در Qaani بازدید پشتیبانی شروع به ساخت برای آقای Kadhimi با سنی و کرد جناح های سیاسی برنده بیش از.

همچنین پس از بازدید نامه ای از سفیر ایالات متحده در عراق, Matthew Tueller به یک سیاستمدار عراقی بود به بیرون درز در رسانه های محلی: “من نمی توانم بگویم که ایالات متحده آمریکا و یا جامعه بین المللی خواهد توجه هر دولت مطرح و پس از چنین مداخلات آشکار بودن قادر به داشتن مشروعیت در چشم از جهان” خواندن نامه.

سفارت ایالات متحده کاهش یافته است به نظر در این نامه است. مقامات عراقی گفت: آن معتبر است.

نرم افزار-ایرانیان جناح قبلا مخالف آقای Kadhimi رهبری برخی از تحلیلگران به این نتیجه که تعیین او در نظر گرفته شده بود به عنوان یک تاکتیک تاخیر انداختن.

هدف گفت: عزیز Jabr Shayal, یک استاد علوم سیاسی در Mustansiriya دانشگاه در بغداد خواهد بود برای نگه داشتن آقای عبد المهدی در قدرت چرا که او بیش از حد ضعیف به تهدید منافع احزاب سیاسی که تحت سلطه عراق پس از آمریکا تهاجم 17 سال پیش. آقای Shayal گفت که او انتظار می رود وجود دارد خواهد بود در تلاش برای خنثی کردن آقای Kadhimi که وجود داشته است با نامزد قبلی.

ایالات متحده به طور فزاینده ای رشد نا امید با آقای عبد المهدی برای عدم مهار در ایران توقیف آن را متهم به هدف قرار دادن نیروهای خود را. بسیاری از مقامات عراقی باید chafed در برابر ایالات متحده خواسته است که به آنها فشار علیه ایران و متهم کردن واشنگتن از نقض حاکمیت خود را.

با روابط رو به وخامت واشنگتن گفت: در این هفته آن را شروع استراتژیک گفت و گو با بغداد در ماه ژوئن به تعریف دوباره ارتباط خود را.

“این زمان را برای هر دو طرف را به آماده سازی برای پیشنهاد استراتژیک گفت و گو” به گفته یک مقام آمریکایی. “ما امیدواریم که عراق را یک دولت جدید در محل آن زمان کسانی که مذاکرات آغاز شد.”

نوشتن به ایزابل Coles در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>